Відгуки

12.03.2018
Дуже вдячна ТС"Винахідник" у м.Вінниця! Чудово організована робота всього колективу, яскраве навчання на шляху до світлого майбутнього наших дітей. Дитина дуже задоволена і сумує коли пропускає заняття. Бажаємо вам процвітання та чудових учнів. Ви можете пишатися своєю роботою, так як з вашою допомогою розвиваєте в дітях найважливіші навики сучасного світу!!!! Мама Максима)))
Ольга
12.03.2018
Син відходив вже 4 роки у студію на Лівобережній. Хочу подякувати усім нашим вчителям - Вікторії, Ользі, Альоні та адміністраторам студії за завжди уважне ставлення до сина та до мене) Від студіїі - тільки позитивні враження!
Анастасія Шевченко
12.03.2018
Одне з найкращих місць для інтелектуального та творчого розвитку юних броварчан. Дуже цікаві та веселі заняття з чудовими педагогами. Хочеться повернутися в дитинство!
Наталія
12.03.2018
Всем рекомендую! Ребенок доволен, много чему научился. Воспитатели высокого уровня, все легко и доступно объясняют.
Виса
12.03.2018
Донька із задоволенням відвідує кожне заняття! Займаємось уже другий рік у студії в місті Бровари. Кожного разу дитина дізнається щось нове і цікаве. Для всебічного розвитку- найкраща студія!
Валентина
12.03.2018
Дочка відвідує студію в Броварах вже другий рік. Займається на курсі Архітектура з Лего. Хочеться відмітити високий рівень викладання викладача Яни, яка в доступній і цікавій формі знайомить дітей з дизайном та архітектурою. Коли дитина конструює Ейфелеву Вежу, а потім бачить її в реальності - це щось неймовірне! Дякую "Винахіднику"!
микола
11.03.2018
Нарешті у м.Вишгород відкрився свій "Винахідник". Приємно, що тепер у нашому місті для наших діток з'явилися послуги такого рівня. Дітина біжить щоразу на заняття із задоволенням!
Тетяна
11.03.2018
Прекрасні умови, чудовий колектив. Новітні технології. Системний підхід і море Lego)))
Ірина
07.11.2016
Огромная благодарность замечательной Татьяне Николаевне за профессионализм и терпение к деткам! Мама Артема и Клима)))
Илона
19.10.2016
Це заклад,куди дійсно варто привести дитину. Ми відвідуємо заняття для 4-5річок на англ.мові. Викладач проводить усе заняття на іноземній мові (до речі, з хорошою вимовою і цікавими дод.матеріалами) Дитина задоволена. Рада,що у Франківську є такий заклад,де все продумано-інтерєр, щоденники успішності, наліпки-оцінки, іт.д.Побільше би таких якісних послуг))
Анна
18.04.2016
Наш Іванко ходить на заняття з великим задоволенням уже другий рік. За цей час він навчився перш за все всидчивості, навичкам володіння LEGO конструктором, написання програм, формули це такий цінний багаж для дитини 9-років, що навіть сестра що працює в Голандії науковцем з великою гордістю заявила своїм колегам побачивши програми в їх на компі що мій брат у 7 років теж такі пише. Особисте дякую нашому викладачу Руслані і дівчаткам адміністраторам за чуйність і увагу.
Таня Погребна
30.11.2015
Винахідник нам дуже подобається - особливо дитині! Атмосфера, колектив, прекрасні викладачі. У студії дуже комфортно та «сонячно». Після «Винахідника» Гордій почав активно проявляти свої чоловічі риси, а точніше, знає назви різних механізмів і їх використання. У оточуючих складається враження, що дитина пройшла курс навчання в КПІ.))) Ми ходимо в хороший садочок і ще на купу різних гуртків, але активно розвиватися почали саме у «Винахіднику». Зараз пішли на підготовку до школи, нам там зовсім не складно, адже логічне мислення, завдяки «Винахіднику», на вищому рівні. І моторика чудова, хоча раніше не завжди виходило конструювати. Але викладачі навчили терпінню витримці і зосередженості. З радістю продовжимо дружбу з вами та завжди запрошуємо до вас своїх друзів.
Ірина Саніна
27.11.2015
Заняття Дмитрика у Винахіднику вплинули на цікавість не до навчання у школі, а до подальших занять у Винахіднику:). Тобто, від занять у Винахіднику малий отримував більше задоволення ніж від уроків у школі. Завжди із вдячністю згадуємо період, коли "летіли на крилах" на Печерськ (зараз, на жаль, зовсім не залишилося часу для занять). У Винахіднику дуже професійні педагоги, які вміють вчасно і підказати, і похвалити, і за дисципліною слідкувати. Заняття допомогли з формуванням посидючості, уваги, дрібної моторики. Про Винахідник регулярно згадуємо, коли наш 7-річний Дмитрик оперативно складає конструктори для діток віком 12-14 років:). Дякуємо Вам!
Сергій Притула
26.11.2015
Косте очень нравится ходить в "Винахідник", он с нетерпением ждет Воскресенья. Преподаватель говорит, что у него все получается. Костя ходит с другом и у них все время взаимная конкуренция)) Поэтому и в этом плане интересно, в плане соперничества. И они оба бегут сюда каждое воскресение. Мама отмечает, что благодаря занятиям у Кости вырисовывается аналитический склад ума. Он уже перешел к самостоятельной сборке по схеме и быстрее нас соображает, что куда поставить. Я думаю, логическое мышление занятия развивают хорошо. Еще Костя стал более настойчивым, если что-то начал, будет добиваться конечного результата, редко, когда бросит начатое.
Юрий Крапов
08.09.2015
Старший сын ходит уже третий год, младший пошел на занятия в этом году! хотим сказать спасибо студии за очень полезное времяпрепровождение наших непосед и похвалить нашего преподавателя - Татьяну Николаевну!
Мама Назара и Мирослава
27.03.2014
Занимаемся в студии "Винахідник" второй месяц, ребенок очень доволен, с восторгом и нетерпением ждет каждого занятия! Спасибо создателям такой чудесной студии! Группа "WeDo".
мама Данилюк Саши
Мобільний додаток
+38 (044) 577-29-00
© vynahidnyk.org 2008-2018
Всі права застережені. Розробка сайту - Exipilis