Розклад 2016-2017

Розклад занять для дошкільнят у робочі дні

Понеділок Вівторок Середа Четвер П`ятниця
  Перші відкриття
(3-4 роки)
10:00-10:45 
Перші відкриття
(3-4 роки)
10:00-10:45 
Винаходи людства
(5-6 років)
10:00 – 11:00 
Світ навколо
(4-5 років)
10:00-11:00 
  Винаходи людства
(5-6 років)
11:00-12:00
Світ навколо
(4-5 років)
11:00 – 12:00
Світ навколо
(4-5 років)
11:15 – 12:15
Перші відкриття
(3-4 роки)
11:15 - 12:00
 Винаходи людства
(5-6 років)
14:45–15:45
Світ навколо
(4-5 років)
12:15-13:15 

 

Перші відкриття
(3-4 роки)
12:30 – 13:15 
Винаходи людства
(5-6 років)
12:15 – 13:15 
Винаходи людства
(5-6 років)
16:00 – 17:00 
Винаходи людства
(5-6 років)
15:45 – 16:45
Винаходи людства
(5-6 років)
15:45 – 16:45
Винаходи людства
(5-6 років)
15:50 – 16:50 
Перші відкриття
(3-4 роки)
16:00 – 16:45 
Перші відкриття
(3-4 роки)
17:15 – 18:00
Світ навколо
(4-5 років)
17:00– 18:00
Група 1
Винаходи людства
(5-6 років)
17:00 – 18:00 
Світ навколо
(4-5 років)
17:00 – 18:00
Група 1 
Світ навколо
(4-5 років)
17:00 – 18:00 
Світ навколо
(4-5 років)
18:15 – 19:15
Винаходи людства
(5-6 років)
18:15 – 19:15
Група 1 
Перші відкриття
(3-4 роки)
18:15 – 19:00
Група 1 
Винаходи людства
(5-6 років)
18:15 – 19:15
Група 1 
Світ навколо
(4-5 роки)
18:10 – 19:10
Група 1 

 

Світ навколо
(4-5 років)
19:30– 20:30
Світ навколо
(4-5 років)
19:15 – 20:15
Світ навколо
(4-5 років)
19:30– 20:30
Винаходи людства
(5-6 років)
19:20 – 20:20 

Розклад занять для дошкільнят у вихідні дні

Субота  Неділя
Перші відкриття
(3-4 роки)
09:15-10:00 
Юні техніки
(5-6 років)
09:30-10:30 
Винаходи людства
(5-6 років)
10:15 – 11:15 
Світ навколо
(4-5 років)
10:45 – 11:45 
Світ навколо
(4-5 років)
11:30 – 12:30 
Перші відкриття
(3-4 роки)
12:00 – 12:45 
Перші відкриття
(3-4 роки)
12:45 – 13:30 
Світ навколо
(4-5 років)
13:00 – 14:00  
Винаходи людства
(5-6 років)
13:45 – 14:45
Перші відкриття
(3-4 роки)
14:30– 15:15 
Світ навколо
(4-5 років)
15:15 – 16:15
Винаходи людства
(5-6 років)
15:30 – 16:30 
Світ навколо
(4-5 років)
16:30 – 17:30
Перші відкриття
(3-4 роки)
16:45 – 17:30
Винаходи людства
(5-6 років)
17:45 – 18:45 
Винаходи людства
(5-6 років)
17:45– 18:45 
Винаходи людства
(5-6 роки)
19:00 – 19:45 
Світ навколо
(4-5 років)
19:00 – 20:00 

Розклад занять для школярів у робочі дні

Клас робототхніки 2.0
Понеділок Вівторок Середа Четвер П`ятниця
    Юні інженери
(5,5-7 років)
12:20 – 13:30 
   
  Робототехніка 2.0 2 рівень
(7-8 років)
15:15 – 16:45
    Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
14:30– 16:00
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
16:00– 17:30 
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
16:55 – 18:25
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
16:00– 17:30 
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
16:00– 17:30 
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
16:20– 17:50 
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
17:45– 19:15 
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
18:35 – 20:05 
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
17:45 – 19:15 
Цікава географія
(8+ років)
17:45 – 19:30 
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
18:05 – 19:35 
Клас Науки і технології
Понеділок Вівторок Середа Четвер П`ятниця
Захоплююча математика 
з LEGO 
1 рівень
(1 клас)
14:45 – 15:55
Захоплююча математика 
з LEGO 
1 рівень
(1 клас)
15:00 – 16:10
Наука і технологія
1 рівень
(8-9 років)
16:10 – 17:40 
Юні інженери
(5,5-7 років)
16:00 – 17:10 
Наука і технологія 
2 рівень
(9-10 років)
16:00 - 17:30 
Наука і технологія
1 рівень
(9-10 років)
16:00 – 17:30 
Наука і технологія 
1 рівень
(8-9 років)
16:30 - 18:00 
Юні інженери
(5,5-7 років)
17:55 – 19:05 
Серйозні ігри 
з LEGO
17:30-19:00 
Наука і технологія
1 рівень
(9-10 років)
17:45 – 19:15 
Юні інженери
(5,5-7 років)
17:45 – 18:55 
Юні інженери
(5,5-7 років)
18:15 – 19:25 
Захоплююча математика
з LEGO 
1 рівень
(1 клас)
19:15 – 20:25
Клас робототехніки 3.0
Понеділок Вівторок Середа Четвер П`ятниця
Робототехніка 3.1
(10+ років)
15:30 – 17:30 
Робототехніка 3.1
(10+ років)
15:00 – 17:00
(формується)
Робототехніка 3.1
(10+ років)
15:30 – 17:30 
Архітектура
(8-16 років)
15:00 – 17:00 
Архітектура
(8-16 років)
15:30 – 17:30 
Підготовка до олімпіади WRO
(10+ років)
17:45 – 19:45
STEM Junior
(8+ років)
17:00 – 18:45 
Робототехніка 3.4
(11+ років)
17:45 – 19:45 
STEM FLL
(10-16 років)
17:15 – 19:45 
Архітектура
(8-16 років)(Апробація)
17:45 – 19:45 

Розклад занять для школярів у суботу

Клас робототехніки 2.0 Клас Науки і технології Клас робототехніки 3.0
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
09:00 – 10:30
Наука і технологія 
1 рівень
(8-9 років)
09:00-10:30 
Робототехніка 3.1
(10+ років)
9:00 – 11:00 
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
10:45 – 12:15 
Наука і технологія
2 рівень
(9-10 років)
10:45-12:15 
RoboArt
(Апробація)
11:15 – 13:15 
Юні інженери
(5,5-7 років)
12:30 – 13:40 
Наука і технологія 
1 рівень
(8-9 років)
12:30-14:00 
 
Юні інженери
(5,5-7 років)
13:55 – 15:05
  Робототехніка 3.4
(11+ років)
13:45 – 15:45 
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
15:20 – 16:50 
Наука і технологія 
1 рівень
(8-9 років)
14:45-16:15  
 
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
17:05– 18:35
Наука і технологія 
2 рівень
(9-10 років)
16:30-18:00 
 Архітектура
(8-16 років)
16:00 – 18:00 
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
18:50 – 20:20 
Серйозні ігри 
з LEGO
18:15 – 19:45
Робототехніка 3.1
(10+ років)
18:15 – 20:15 

Розклад занять для школярів у неділю

Клас робототехніки 2.0 Клас Науки і технології Клас робототехніки 3.0
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
09:30 – 11:00 
Наука і технологія 
1 рівень
(8-9 років)
10:30 -12:00 
STEM FLL
(10-16 років)
09:30 – 12:00
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
11:15 – 12:45 
Юні інженери
(5,5-7 років)
12:15 – 13:25 
Робототехніка 3.1
(10+ років)
12:15 – 14:15 
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
13:00– 14:30
Юні інженери
(5,5-7 років)
13:40 – 14:50 
Робототехніка 3.1
(11+ років)
14:30 -16:30 
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
15:00– 16:30 
Юні інженери
(5,5-7 років)
15:05 – 16:15 
 
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
16:40 – 18:10
Захоплююча математика
з LEGO
2 рівень
(2 клас)
16:30 – 17:40
Робототехніка 3.3
(11 + років)
16:50 – 18:50
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
18:20 – 19:50
 Юні інженери
(5,5-7 років)
18:00 – 19:10
Підготовка до олімпіади WRO
(10+ років)
19:00 – 21:00 
(044) 577 29 00
(044) 383 51 52
© ТОВ «vynahidnyk.org» 2016
Всі права застережені. Розробка сайту - Exipilis