Про студію

Технічні студії «Винахідник» - це міжнародна мережа освітніх центрів, де навчаються діти 3-16 років.

Перша в Україні Технічна студія «Винахідник» відкрилася в 2008 році. Наразі студії відкриті у містах Київ, Львів, Дніпро, Вінниця, Івано-Франківськ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Бровари, Буча, Вишневе, Вишгород та Кишинів (Молдова). В 24-ох студіях навчається понад 12000 дітей.

Основним принципом освіти є «Навчання через дію» - діти отримують знання в процесі побудови та дослідження моделей з конструктора.

Технічні студії «Винахідник» гарантують послідовне глибинне навчання через цікаву проектну діяльність та командну роботу з інформатики, фізики, механіки, математики, інжинірингу і інших природничих наук. Це досягається тим, що у нас є унікальні програми і кваліфіковані педагоги, які обираються дуже ретельно. Колектив мережі студій налічує 200 професійних STEM – викладачів та методистів.

Авторський високопрофесійний методичний центр щороку представляє нові навчальні курси, враховуючи новітні світові тенденції. У 2016-2017 роках були розроблені курси "Захоплююча математика" (рівні 1 і 2), "Робототехніка 2.0" (рівні 1 і 2), "Архітектура" (рівні 1 і 2) "Science", "Підготовка до школи", "РобоАрт", "Робототехніка 3.0" (рівні 3 і 4),  "Developer".

Навчальна програма складається з 20-ти авторських технічних та гуманітарних курсів, від раннього розвитку до робототехніки. Курси – систематичні та послідовні, більшість з них складається з декількох рівнів. Тому дитина переходить на наступний рівень після засвоєння необхідних знань на попередньому. Навчальні програми рекомендовані для дітей певного віку. Необхідно дотримуватись вікових рекомендацій, адже діти отримують знання потрібні для відповідного віку у процесі конструювання.

Завдяки послідовній глибинній освіті у Технічних студіях «Винахідник» діти мають можливість брати участь у наймасштабніших освітніх міжнародних програмах, які тісно пов’язані з підготовкою дітей до навичок XXI століття та робототехнікою.

Серед них Всеукраїнський фестиваль ROBOTICA, науково- технічна програма FIRST LEGO League та FIRST LEGO League Junior, олімпіада з робототехніки World Robot Olympiad та First Global Challenge. Починаючи з 6 років, можлива участь дітей у міжнародних програмах як в Україні, так і по всьому світу.

Технічні студії «Винахідник» бачить своєю місією розвиток та навчання дітей за допомогою інноваційних засобів STEM-освіти. Безперечним цінностями компанії є розвиток у дитини цікавості до навчання та пізнання світу, креативності, віри у свої сили, вміння працювати у команді та реалізовувати успішні проекти. Ми щодня вчимо тому, що знадобиться дитині в майбутньому, і тому, що допоможе стати їй впевненою та щасливою уже сьогодні.

Діти отримують фундаментальні знання та навички для оволодіння професіями майбутнього у Технічних студіях «Винахідник»!

(044) 577-29-00
© ТОВ «vynahidnyk.org» 2016
Всі права застережені. Розробка сайту - Exipilis