Україна, Одеса
Невського, 82
(067) 352 48 48
(048) 759 92 80
(094) 921 82 80
(099) 107 78 02

Наші курси

Записатися на курси

Викладачі

Ратушненко Юлия ВикторовнаРатушненко Юлия Викторовна
Преподает «LEGO-конструирование для дошкольников»
Баландюк Екатерина ИгоревнаБаландюк Екатерина Игоревна
Преподает LEGO-конструирование для дошкольников и Юные инженеры
Коновалова Юлия ОлеговнаКоновалова Юлия Олеговна
Преподает «LEGO-конструирование для дошкольников», курс «Юные инженеры», курс «Подготовка к школе с  LEGO»
Шинкаренко Евгений ПавловичШинкаренко Евгений Павлович
Преподает курсы «Робототехника 2.0» и «Наука и технология»
Всі викладачі

Розклад

Розклад 2018

Клас "Дошкiльнят"
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Перші відкриття
(3-4 роки)
10:00-10:45
Перші відкриття
(3-4 роки)
10:00-10:45
Світ навколо
(4-5 років)
10:00-11:00
Винаходи людства
(5-6 років)
11:00-12:00
Світ навколо
(4-5 років)
11:00-12:00
Винаходи людства
(5-6 років)
11:00-12:00
Перші відкриття
(3-4 роки)
11:15-12:00
Світ навколо
(4-5 років)
12:15-13:15
Винаходи людства
(5-6 років)
12:15-13:15
Світ навколо
(4-5 років)
12:15-13:15
Винаходи людства
(5-6 років)
12:15-13:15
Винаходи людства
(5-6 років)
13:30-14:30
Світ навколо
(4-5 років)
13:30-14:30
Світ навколо
(4-5 років)
14:45-15:45
Винаходи людства
(5-6 років)
14:45-15:45
Винаходи людства
(5-6 років)
16:00-17:00
Світ навколо
(4-5 років)
16:00-17:00
*Група 1
Світ навколо
(4-5 років)
16:00-17:00
Світ навколо
(4-5 років)
16:00-17:00
*Група 1
Винаходи людства
(5-6 років)
16:00-17:00
Світ навколо
(4-5 років)
16:00-17:00
Перші відкриття
(3-4 роки)
17:15-18:00
Винаходи людства
(5-6 років)
17:15-18:15
*Група 1
Перші відкриття
(3-4 роки)
17:15-18:00
Винаходи людства
(5-6 років)
17:15-18:15
*Група 1
Перші відкриття
(3-4 роки)
17:15-18:00
Винаходи людства
(5-6 років)
17:15-18:15
Світ навколо
(4-5 років)
18:15-19:15
Перші відкриття
(3-4 роки)
18:30-19:15
Світ навколо
(4-5 років)
18:15-19:15
Перші відкриття
(3-4 роки)
18:30-19:15
Світ навколо
(4-5 років)
18:15-19:15
Перші відкриття
(3-4 роки)
18:30-19:15
Клас "Юних iнженерiв"
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Юні інженери
(5,5-7 років)
10:00-11:10
Винаходи людства
(5-6 років)
11:25-12:25
Підготовка до школи
(5-7 років)
12:40-13:50
*Група 1
Юні інженери
(5,5-7 років)
13:15-14:25
Юні інженери
(5,5-7 років)
14:10-15:20
Підготовка до школи
(5-7 років)
15:35-16:45
*Група 2
Юні інженери
(5,5-7 років)
16:00-17:10
Підготовка до школи
(5-7 років)
16:00-17:10
*Група 2
Винаходи людства
(5-6 років)
16:00-17:00
Винаходи людства
(5-6 років)
16:00-17:00
Юні інженери
(5,5-7 років)
17:25-18:35
Юні інженери
(5,5-7 років)
17:30-18:40
Юні інженери
(5,5-7 років)
17:15-18:25
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:50-20:00
*Група 1
Юні інженери
(5,5-7 років)
18:40-19:50
Юні інженери
(5,5-7 років)
18:40-19:50
Клас "Робототехнiки 2.0"
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
10:00-11:30
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
11:45-13:15
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
11:45-13:15
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
13:30-15:00
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
13:30-15:00
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
16:00-17:30
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
16:00-17:30
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
16:00-17:30
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
16:00-17:30
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
15:15-16:45
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
15:15-16:45
STEM Junior
(8+ років)
17:45-19:30
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
17:45-19:15
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
17:45-19:15
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
17:45-19:15
STEM Junior
(8+ років)
17:15-19:00
Клас "Науки i технологii"
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
10:00-11:30
Наука і технології
2 рівень
(9-10 років)
13:45-15:15
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
15:45-17:15
Наука і технології
2 рівень
(9-10 років)
16:00-17:30
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
15:30-17:00
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
17:30-19:00
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
17:45-19:15
Наука і технології
2 рівень
(9-10 років)
17:00-18:30
Клас "Робототехнiки 3.0"
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка
3.2
(10+ років)
10:00-12:00
Робототехніка
3.1
(10+ років)
10:00-12:00
Developer
2 рівень
(13+ років)
12:20-14:50
Робототехніка
3.2
(10+ років)
12:20-14:20
Робототехніка
3.3
(11+ років)
15:10-17:10
Робототехніка
3.2
(10+ років)
17:30-19:30
Робототехніка
3.4
(11+ років)
17:30-19:30
Developer
1 рівень
(12+ років)
17:30-20:00
Весь розклад

Новини

всі новини

Контакти

Одеса
Невського, 82
Пн 10:00-18:00
Вт-Сб 10:00-20:00
Нд 10:00-18:00
Загальні
+38 (044) 577 29 00
Студійні
(067) 352 48 48
(048) 759 92 80
(094) 921 82 80
(099) 107 78 02


Надіслати повідомлення

Мобільний додаток
(067) 352 48 48
(048) 759 92 80
© vynahidnyk.org 2008-2018
Всі права застережені. Розробка сайту - Exipilis