Україна, Івано-Франківськ
Василіянок, 1
+380 (342) 71 18 78
+380 (99) 944 30 64
+380 (68) 663 34 01

STEM-освіта – це сучасно, інноваційно та…смачно!

Попередній тиждень для «Винахідника» минув позитивно та напрочуд корисно. А все тому, що Технічній студії «Винахідник» вдалося розширити горизонти та сприяти впровадженню STEM-освіти на базі конструкторів LEGO за межами студії. Знаючи ефективність такого напрямку отримання знань, ми не могли не поділитись своїм досвідом із педагогами міста.

Отож, як все відбувалося. З 9 по 13 жовтня 2017 року згідно плану роботи Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради у загальноосвітніх навчальних закладах міста проводився Тиждень культури здорового харчування, відкриття якого відбулось 9 жовтня на базі ЗШ № 25 (директор С. Якимів, заступник директора А.Гонтар).

В рамках заходу проводились студії для представників загальних навчальних закладів міста: заступників директорів, педагогів та батьків. Саме під час проведення однієї із таких студій «Винахіднику» вдалось бути її безпосереднім учасником та донести до присутніх свої новітні освітні ідеї. Під час інтегрованого заняття у формі вікторини «Людина розумна вміє харчуватися», проведеного вчителем початкових класів ЗШ №25 Л.Стефінів, педагоги міста мали змогу в ігровій формі, через призму STEM-технологій, засвоїти не тільки знання щодо принципів здорового харчування, але й комплекс освітніх та предметних компетентностей. М.Бегметюк, викладач Технічної студії «Винахідник», змогла не просто навчити освітян міста LEGO-конструюванню, але й довести ефективність та перспективи такого напрямку сучасної освіти. А ще, вона допомогла визначити переможця, адже завдяки сконструйованим з LEGO вагам, команди визначали масу здобутих під час збирання врожаю корисних гарбузів.

Обмін враженнями з педагогами на останньому етапі інтегрованого заняття дав зрозуміти, що наші старання були недаремні. Схвальні відгуки - найбільша подяка для будь-якого викладача чи освітнього закладу. Радіємо, що наша Студія може не тільки розвивати технічні навички школярів, але й мотивувати дітлахів вести здоровий спосіб життя, який є фундаментом для їх творчих, навчальних досягнень, а педагогів – відкривати нові методи та напрями роботи зі своїми учнями. Сподіваємося, що така співпраця неодмінно стане хорошою традицією у майбутньому, а команда Технічної студії «Винахідник» у Івано-Франківську чекає на вас, школярі та дошкільнята, вже сьогодні!

Мобільний додаток
+380 (342) 71 18 78
+380 (99) 944 30 64
© vynahidnyk.org 2008-2018
Всі права застережені. Розробка сайту - Exipilis