Україна, Івано-Франківськ
Василіянок, 1
+380 (342) 71 18 78
+380 (99) 944 30 64
+380 (68) 663 34 01

Видатні будівлі світу у столиці Прикарпаття

Цікавий та захопливий світ найвідоміших споруд завжди манив незвичними фактами та дивував архітектурними особливостями. Мабуть, тому ми й вирішили не зволікати і дати нашим юних винахідникам чудову нагоду відчути себе видатним конструкторами чи талановитими архітекторами, взявши участь у конкурсі та збудувавши власну мініатюрну, неповторну копію однієї із всесвітньовідомих споруд. Більше того, за власні старання ми вирішили подарувати переможцям цінні призи.

Умови конкурсу були доволі прості. Для того, щоб взяти участь у ньому, необхідно було створити із конструктора LEGO власну унікальну копію будь-якої видатної будівлі світу та принести її до Технічної студії «Винахідник». Це, відповідно, і був перший етап конкурсу. А по завершенню збору робіт, усі вони взяли участь у виставці в нашій студії, після чого їхні фото були виставлені на загальне голосування на сторінці ТС «Винахідник» Івано-Франківськ у мережі Facebook.

Переможця обирали за сумою отриманих вподобань при голосуванні у вищезгаданій соціальній мережі та оцінок жюрі експертів. Символічно, голосування було зупинено 17 грудня о 17.00, після чого стартував підрахунок голосів, обговорення та оцінка робіт конкурсантів експертами. Попри те, що цього разу тема конкурсу була вузькопрофільною, ми все одно отримали чималу кількість робіт. І кожна з цих робіт мала свої особливості та власний авторський стиль.

Наші юні винахідники підійшли до виконання умов конкурсу відповідально та відтворили обрані ними об'єкти у ексклюзивному стилі, використовуючи оригінальні кольорові рішення та особливості побудови конструкцій. Мабуть, саме тому і завдання перед нашим жюрі стояло досить нелегке. Оцінка робіт відбувалася за трьома критеріями - відповідність оригіналу, техніка конструювання та креативність. За кожним із критеріїв, роботи мали можливість отримати до 150 балів, відповідно, в сумі за трьома критеріями можливий максимум становив 450 балів.

Оскільки, умови та хід конкурсу були максимально прозорими, а їхнє висвітлення ретельно велося адміністраторами нашої студії, усі охочі мали нагоду детальніше ознайомитися з результатами оцінок журі та голосування, переглянувши створений ними покроковий звіт у фінальній публікації. Усі ми, а особливо наші юні дослідники, які взяли участь у конкурсі «Видатні будівлі світу», чекали на оголошення результатів, затамувавши подих! Та, напевно, найбільше їх чекали ті, хто опинився у лідерах.

І не дарма, адже троє із них, а саме: Микуш Дмитро (із загальною кількістю балів – 760), Бабій Віктор (із загальною кількістю балів – 750) та Кедик Євген (із загальною кількістю балів – 724) таки вибороли довгоочікувану перемогу! І Миколай цьогоріч завітав до них не лише з подарунками під подушку, а й з гарними новинами. Адже якраз напередодні свята ми оголосили результати конкурсу, а вже наступного дня – провели нагородження. Трійці наших переможців воно особливо запам’ятається, адже за свою старанну участь та перемогу, хлопці отримали цінні призи – набори конструктора LEGO.

Однак, ми не могли обійти увагою зацікавленість та прагнення інших учасників і тому вони також отримали свої заохочувальні призи. Щирі емоції та дитячі усмішки стали найкращим підсумком конкурсу «Видатні будівлі світу» від Технічної студії «Винахідник» в Івано-Франківську.

Ми дуже хочемо подякувати усім нашим чудовим та творчим учасникам за їхній ентузіазм та старання і побажати не зупинятися на досягнутому, використовуючи усі наступні шанси проявити свої конструкторські здібності.

Решту ж юних винахідників запрошуємо надихнутися прикладом учасників конкурсу «Видатні будівлі світу», ставши учнями нашої Студії та неодмінно взявши участь у наших наступних конкурсах.

Мобільний додаток
+380 (342) 71 18 78
+380 (99) 944 30 64
© vynahidnyk.org 2008-2018
Всі права застережені. Розробка сайту - Exipilis