Україна, Івано-Франківськ
Василіянок, 1
+380 (342) 71 18 78
+380 (99) 944 30 64
+380 (68) 663 34 01

LEGO-вікенд – свято для всіх!

Рецепт дитячого щастя – річ дуже особлива. І у даній справі, кожен із батьків має неабиякі таланти. Але, коли мова йде про те, щоб зробити щасливими не лише власних дітей, а й усіх інших, то таку задачу можна вважати викликом. Технічній студії “Винахідник” такі виклики завжди під силу! Адже, коли ми втілюємо в дійсність подібні цікаві задуми, чи проекти для діток, ми вкладаємо у цей процес максимум наших знань, вмінь, прагнень та цікавих задумів. Саме так все відбувалося і цього разу.

Маленькі винахідники мали змогу власноруч сконструювати трактор і фотоапарат, освоїти ази механіки за допомогою Механічного пса, познайомитися з пневматикою на прикладі Пневматичного маніпулятора, випробувати крокуючий механізм, дізнатися що таке Джоуль-джип та Електрохап, побавитися в гру ‘Попади в ціль’, ну, і звісно ж разом з Роботом-гуманоїдом, Роботом-офіціантом, Робопсом та Майло – поринути у захопливій світ роботів. Найменші дослідники мали змогу познайомитися з навколишнім світом за допомогою яскравих LEGO-моделей.

Окрім того, на свято завітав справжній ростовий LEGO-чоловічок, а на завершення дійства усіх учасників очікував сюрприз: лотерея, у якій переможцю дістався приємний подарунок – місячний абонемент на безкоштовне відвідування занять Технічної студії ‘Винахідник’ у м.Івано-Франківськ. Загалом, діти отримали масу задоволення та з користю провели свій час, переконалися в тому, що основи фізики та математики можуть бути не лише нудними та нецікавими, а й навпаки – захоплюючими, веселими та містити багато корисної і цікавої інформації. LEGO-вікенд став святом, яке подарувало відвідувачам безліч позитивних емоцій, а нам продемонструвало, що LEGO-освіта, якою ми займаємося, і яка є важливою складовою STEM методології, є затребуваною та надважливою справою.

Мобільний додаток
+380 (342) 71 18 78
+380 (99) 944 30 64
© vynahidnyk.org 2008-2018
Всі права застережені. Розробка сайту - Exipilis