Україна, Івано-Франківськ
Василіянок, 1
+380 (342) 71 18 78
+380 (99) 944 30 64
+380 (68) 663 34 01

10 причин любити «Винахідник» понад усе

Безумовно, причин для того, щоб любити «Винахідник» можна нарахувати безліч! Та все ж ми вирішили поділитися з Вами тими, які на думку наших чудових юних винахідників та їхніх батьків є найважливішими:

  1. Спорідненість зі STEM-освітою – ефективний та сучасний метод отримання знань STEM-освіта, є напрямом в освіті, при якому у навчанні посилюється природничий компонент та інноваційні технології, які використовуються, навіть у вивченні творчих, мистецьких дисциплін. Технічній студії «Винахідник» вдається не лише успішно переймати та практикувати дану методологію, а й розширювати горизонти та сприяти впровадженню STEM-освіти на базі конструкторів LEGO, навіть, а межами студії (інтегроване заняття у формі вікторини «Людина розумна вміє харчуватися», що відбулося у жовтні минулого року).
  2. Більше 20 унікальних та послідовних курсів – для того, щоб розвиватися та отримувати правильне спрямування, важливо дотримуватися послідовності в опануванні знань, а також мати можливість вибору. Технічна студія «Винахідник» - це місце, де діти віком від 3 до 16 років навчаються на курсах від раннього розвитку до робототехніки та програмування за допомогою навчальних конструкторів LEGO.
  3. Кваліфіковані педагоги – сприятлива освітня атмосфера та прогресивне навчальне середовище можуть створюватися лише людьми, котрі по-справжньому відчувають своє покликання. У Технічній студії «Винахідник» працюють не просто фахівці з педагогічною освітою, а креативні та комунікабельні люди, котрі усвідомлюють, що для того, щоб стати хорошим викладачем, перш за все варто стати відмінним наставником.
  4. Новітні методики – у навчальному процесі важливо йти у ногу з часом, адже що закладеш сьогодні, те дасться про себе знати завтра. А коли справа стосується робототехніки, то таке усвідомлення просто життєвонеобхідне. Викладачі Технічної студії «Винахідник» використовують лише прогресивні принципи викладання, застосовуючи при цьому лише найновітніші методики.
  5. Лише сертифіковані матеріали – коли навчання відбувається за допомогою якісних та хороших матеріалів, це заслуговує на окрему увагу. Для дітей, навчальні конструктори LEGO є наочною демонстрацією того, як можна вирішувати деякі технічні проблеми, окрім того, що вони є всесвітньовідомою іграшкою для виховання та мають втілену ідею модульності. У власних навчальних процесах Технічна студія «Винахідник» використовує лише автентичну продукцію компанії The Lego Group.
  6. Участь у всеукраїнських та міжнародних олімпіадах з робототехніки – навчальний процес мусить бути сповненим не лише можливостей отримати знання, а й шансів проявити їх на достойному рівні. А погодьтеся, будь-який із міжнародних конкурсів – це не лише нагода отримати оцінку власних знань та навиків, це ще й безцінна нагода обмінятися досвідом та знаннями з тим, хто так само прихильний до улюбленого заняття.
  7. Можливість отримати початкову технічну освіту – напевно, це один із найпотрібніших плюсів. Адже це той хороший стимул, який дозволить правильно обрати професію у майбутньому, або ж, при потребі, перекваліфікуватися, підтягнувши свій рівень знань до необхідного професійного рівня.
  8. Міжнародна мережа з 25 студій – навчальний заклад, який має сталу мережу, що розвивається, це теж окрема важлива перевага. А надто, коли така мережа є міжнародною. Адже це не просто важливий репутаційний момент, а й реальна можливість обміну досвідом для педагогів.
  9. Чистота і затишок – перше, на що свідомі батьків завжди звертають увагу, коли заходять у приміщення, де їхня дитина перебуватиме більше, а ніж 10 хвилин, - це стан такого приміщення. Для Технічної студії «Винахідник» надзвичайно важливо, щоб юні винахідники, які відвідують заняття, навчалися у чистих, світлих та приємних приміщеннях. А коли регулярно дотримуються санітарних норм та роблять приміщення привабливим, воно автоматично стає і затишним.
  10. Зручне розташування – вагомою запорукою зручності розташування, є знаходження в межах центральної зони міста. Для обласного центру, який поки ще не є мільйонником, це особливо цінна та вдала характеристика. Саме тому, франківчани можуть обрати собі як проїзд транспортом, так і пішу прогулянку дорогою до улюбленого «Винахідника», що їм неабияк подобається.
Мобільний додаток
+380 (342) 71 18 78
+380 (99) 944 30 64
© vynahidnyk.org 2008-2019
Всі права застережені. Розробка сайту - Exipilis