STEM-фестиваль ROBOTICA 2018

Завантажуйте програму STEM-фестивалю ROBOTICA за цим посиланням!

12-13 травня на ВДНГ відбудеться десятий ювілейний фестиваль Robotica 2018. Це найбільший сімейний STEM-фестиваль України. Він демонструє гостям нестандартні вирішення важливих проблем людства, змінює ставлення до робототехніки, інженерії та освіти в цілому. Цього року ми розширюємо свою концепцію до великого сімейного свята та збільшуємо площу і кількість активностей в 10 разів. 

Robotica для всієї сім’ї

Навіть ті, хто не цікавиться наукою, зможуть провести насичений уїкенд з рідними. Фестиваль збере на одній території яскраві фото зони і безліч активних розваг на свіжому повітрі. По-перше, сотні роботів, що змагаються та тисячі інженерів-конструкторів у віці від 6 років, дозволять дізнатися все про роботехніку. По-друге, безкоштовні майстер-класи зацікавлять всіх членів сім’ї: дитяча йога, черлідинг, акторська майстерність, айкідо, малювання кавою, оріґамі, гра на барабанах і багато іншого. 

Robotica для прихильників LEGO

Для гостей віком  3-16 років пройдуть унікальні майстер-класи від Технічної студії «Винахідник» з залученням конструкторів LEGO Education. Технічна студія «Винахідник» бачить своєю місією розвиток та навчання дітей за допомогою інноваційних методів освіти. Такий підхід не просто захоплює дітей, а й допомагає розвинути найцінніші навички сучасності – креативне мислення і вміння працювати в команді. Саме тут такі складні предмети, як математика, програмування і робототехніка стануть зрозумілими і захоплюючими.

Крім цього, всі любителі конструювання отримають можливість приєднатися до будівництва найбільшої ракети Falcon 9 з кубиків LEGO. З цією моделлю ми плануємо потрапити до «Книги рекордів України», як з найбільшою ракетою, яка створена з конструктора LEGO. 

Robotica для для підлітків

Вперше на фестивалі з’явиться Алея стартапів. Тут юні підприємці представлять вирішення сучасних проблем аграрного сектору, використовуючи тільки авторські розробки. Запропоновані моделі будуть цікаві не тільки членам журі, а й інвесторам.  Для знайомства і спілкування підлітків буде створена окрема зона: катання на роликах, тренінги з тайм-менеджменту і вибору професії від професійних коуч-тренерів. 

Robotica для юних архітекторів

В рамках фестивалю пройде дитячий архітектурний конкурс. 400 учасників віком від 3 до 18 років представлять свої масштабні архітектурні конструкції та розбудять інтерес до інженерної, архітектурної та дизайнерської сфер в кожному. 

Robotica для тих, хто цікавиться роботами

Цей захід просто зобов’язаний відвідати кожен, хто цікавиться наукою і технологіями. Саме тут ви зможете стати глядачем Всеукраїнської олімпіади з робототехніки. Юні вчені, віком від 6 до 25 років, покажуть свої винаходи і змагатимуться за можливість представити Україну на World Robot Olympiad (WRO), яка пройде в Таїланді у листопаді 2018р.
Не менш видовищними будуть змагання роботів. Винахідники представлять автономних роботів, які змагатимуться в двох категоріях: робо-сумо і слалом. Діти будуть демонструвати свої знання в інженерії, комп’ютерному програмуванні, математиці та робототехніці. 

Вартість квитків на X Всеукраїнський STEM-фестиваль Robotica 2018:

Дорослий – 70 грн;
Дитячий – 90 грн;
Сімейний (3 особи) – 200 грн;
Сімейний (4 особи) – 250 грн.

Ви можете придбати квитки тут або в касах ВДНГ  в дні проведення фестивалю.

До зустрічі на Robotica 2018!


УВАГА!
Квитки на Х Всеукраїнський STEM-фестиваль ROBOTICA 2018 вже в продажу

Для учасників WRO WeDo 2.0Регулярних категорій WROПідготовичих категорійФестивалю FIRST LEGO League JuniorАлеї СтартапівВиставки-конкурсу LEGO-творчості вартість квитка входить в суму організаційного внеску.

Також кожному учаснику WRO WeDo 2.0Регулярних категорій WROПідготовичих категорійФестивалю FIRST LEGO League Junior,  буде наданий одноразовий промокод на знижку 20 грн. на будь-яку категорію квитка (за умови купівлі квитка онлайн).

Придбати квитки можна на сайті KARABAS.COM або в касі ВДНГ (Національний комплекс «Експоцентр України») в день фестивалю.

Мобільний додаток
+380 (44) 490-90-80
© vynahidnyk.org 2008-2019
Всі права застережені. Розробка сайту - Exipilis