Україна, Київ
Микильсько-Слобідська, 1А. INVENTOR
(044) 569 03 30
(073) 418 74 97

Колектив

Маринович Тетяна (LEGO-конструювання для дошкільнят, Юні інженери, Захоплююча математика, Серйозні ігри з LEGO, Підготовка до школи)Маринович Тетяна (LEGO-конструювання для дошкільнят, Юні інженери, Захоплююча математика, Серйозні ігри з LEGO, Підготовка до школи)
Кредо: Працювати в Винахіднику – одне задоволення для мене. Дуже приємно бачити, як діти поступово вчаться проектувати, конструювати, проводити досліди, експериментувати.
Сівальнєва Олена (директор Технічної Студії «Винахідник» на Лівобережній)Сівальнєва Олена (директор Технічної Студії «Винахідник» на Лівобережній)
Кредо: Винахідник –це фантазія, творчість та нестандартні рішення. Для мене найбільше щастя - спостерігати за розвитком дітей, за пробудженням у них цікавості до пізнання  складних, але дуже потрібних наук!
Тунік Аліна (LEGO-конструювання для дошкільнят, Юні інженери, Захоплююча математика ,Цікава географія, Серйозні ігри з LEGO)Тунік Аліна (LEGO-конструювання для дошкільнят, Юні інженери, Захоплююча математика ,Цікава географія, Серйозні ігри з LEGO)
Кредо: Робота у Лего "Винахідник" - це можливість робити мрії реальністю, і таким чином робити світ трішечки краще!
Вікторія Козубенко (LEGO-конструювання для дошкільнят, Юні інженери, Захоплююча математика, Цікава географія, Серйозні ігри з LEGO, Робототехніка 2.0, Наука і технологія, STEM FLL)Вікторія Козубенко (LEGO-конструювання для дошкільнят, Юні інженери, Захоплююча математика, Цікава географія, Серйозні ігри з LEGO, Робототехніка 2.0, Наука і технологія, STEM FLL)
Кредо: Кращий спосіб зробити дітей хорошими - це зробити їх щасливими» (О. Уальд). Подивіться на сяючі очі наших винахідників, коли вони радісно вигукують: «Є ідея! Я створив! В мене вийшло!» і ви відчуєте, які вони щасливі. Щастя полягає в радості досягнення мети і гострих відчуттях творчого зусилля.
Куницька Любов (Юні інженери, Захоплююча математика, Цікава географія, Початкова робототехніка WeDo, Наука і технологія, STEM FLL, Робототехніка 3.0)Куницька Любов (Юні інженери, Захоплююча математика, Цікава географія, Початкова робототехніка WeDo, Наука і технологія, STEM FLL, Робототехніка 3.0)
Кредо: Для мене кожне заняття – це ніби виклик: як донести до дітей складні речі простою мовою? Завдяки нашим заняттям світ стає для дітей більш зрозумілим.
Персиков Владислав (Цікава географія, Наука і технологія, STEM FLL, Робототехніка 3.0)Персиков Владислав (Цікава географія, Наука і технологія, STEM FLL, Робототехніка 3.0)
Кредо: Діти надихають. Хоч і є чому їх навчити, але є ще більше чого навчитись у них.
Батарчук Сергій (Робототехніка 3.0)Батарчук Сергій (Робототехніка 3.0)
Кредо: Краще творити, ніж руйнувати; краще розробляти, чим споживати; краще жити, чим спостерігати!
Батарчук Ганна (Адміністратор студії, LEGO-конструювання для дошкільнят, Юні інженери, Захоплююча математика, Цікава географія)Батарчук Ганна (Адміністратор студії, LEGO-конструювання для дошкільнят, Юні інженери, Захоплююча математика, Цікава географія)
Кредо: Дуже приємно працювати з дітьми, оскільки вони щирі у прояві своїх почуттів та емоцій! Тому ми тут не тільки навчаємо дітей, а й нам всім є чому у них навчитися!
Леонтюк Валерія (Адміністратор студії, LEGO-конструювання для дошкільнят)Леонтюк Валерія (Адміністратор студії, LEGO-конструювання для дошкільнят)
Кредо: ТС “Винахідник” – місце, де здійснюються мрії батьків. Найбільше щастя бачити, як дитина зростає, розвивається, пізнає світ, набуває нових знань у творчій, дружній, домашній атмосфері.
Шепет Ольга (Юні інженери, Захоплююча математика, Цікава географія, Початкова робототехніка WeDo)Шепет Ольга (Юні інженери, Захоплююча математика, Цікава географія, Початкова робототехніка WeDo)
Кредо: Для мене Винахідник – це не просто місце роботи, а родинний дім, сповнений теплом, радістю, дружньою підтримкою та взаємодопомогою.
Записатися на курси

Надіслати повідомлення

Мобільний додаток
(044) 569 03 30
(073) 418 74 97
© vynahidnyk.org 2008-2019
Всі права застережені. Розробка сайту - Exipilis