Україна, Київ
Микильсько-Слобідська, 1А. INVENTOR
(044) 490 90 80
(073) 418 74 97

Розклад

STEM-Junior (3-6 років)

Ранній розвиток (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:00 - 10:45
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:00 - 10:45
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
12:30 - 13:15
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
12:30 - 13:15
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:15 - 12:00
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:35 - 12:20
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:50 - 18:35
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:00 - 18:45
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:50 - 18:35
Кабінет №1
Наука про світ (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ
(4-5 років)
10:00 - 11:00
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
10:00 - 11:00
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
10:20 - 11:20
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
11:00 - 12:00
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
11:00 - 12:00
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
12:15 - 13:15
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
14:00 - 15:00
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
15:10 - 16:10
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
16:45 - 17:45
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
16:40 - 17:40
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
16:45 - 17:45 Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
16:40 - 17:40
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
16:45 - 17:45
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
16:30 - 17:30
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
18:00 - 19:00
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
18:00 - 19:00
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
19:15 - 20:15
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
19:10 - 20:10 Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
19:15 - 20:15
Кабінет №2
Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія
(5-6 років)
10:00 - 11:00
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:15 - 12:00
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:15 - 12:00
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:30 - 13:30
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:30 - 13:30
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:35 - 13:35
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
13:40 - 14:40
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
15:15 - 16:15
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:30 - 17:30
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:30 - 17:30
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
19:15 - 20:15
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
19:15 - 20:15
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:00 - 19:00
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:00 - 19:00
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
19:00 - 20:00
Кабінет №2
Початкова механіка (5.5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка
(5.5-7 років)
11:00 - 12:10
Кабінет №3
Початкова механіка
(5.5-7 років)
11:00 - 12:10
Кабінет №3
Початкова механіка
(5.5-7 років)
10:50 - 12:00
Кабінет №3
Початкова механіка
(5.5-7 років)
12:50 - 14:00
Кабінет №3
Початкова механіка
(5.5-7 років)
12:50 - 14:00
Кабінет №3
Початкова механіка
(5.5-7 років)
12:20 - 13:30
Кабінет №3
Початкова механіка
(5.5-7 років)
14:00 - 15:10
Кабінет №3
Початкова механіка
(5.5-7 років)
15:10 - 16:20
Кабінет №3
Початкова механіка
(5.5-7 років)
17:10 - 18:20
Кабінет №3
Початкова механіка
(5.5-7 років)
17:00 - 18:10
Кабінет №5
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:30 - 19:40
Кабінет №5
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:45 - 19:55
Кабінет №5
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:45 - 19:55
Кабінет №5
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:45 - 19:55
Кабінет №5
Підготовка до школи (5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи
(5-7 років)
10:00 - 11:10
Кабінет №3
Група 2
Підготовка до школи
(5-7 років)
10:00 - 11:10
Кабінет №3
Група 2
Підготовка до школи
(5-7 років)
11:25 - 12:35
Кабінет №3
Група 3
Підготовка до школи
(5-7 років)
11:25 - 12:35
Кабінет №3
Група 3
Підготовка до школи
(5-7 років)
13:20 - 14:30
Кабінет №3
Група 5
Підготовка до школи
(5-7 років)
12:20 - 13:30
Кабінет №3
Група 5
Підготовка до школи
(5-7 років)
16:35 - 17:45
Кабінет №3
Група 1
Підготовка до школи
(5-7 років)
16:35 - 17:45
Кабінет №3
Група 1
Підготовка до школи
(5-7 років)
17:45 - 18:55
Кабінет №3
Група 6
Підготовка до школи
(5-7 років)
17:45 - 18:55
Кабінет №3
Група 6
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:50 - 20:00
Кабінет №3
Група 4
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:50 - 20:00
Кабінет №3
Група 4

STEM-Middle (6-10) років)

Основи робототехніки (6-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(6-8 років)
10:00 - 11:30
Кабінет №6
Основи робототехніки
(6-8 років)
11:45 - 13:15
Кабінет №6
Основи робототехніки
(6-8 років)
13:45 - 15:15
Кабінет №6
Основи робототехніки
(6-8 років)
15:15 - 16:45
Кабінет №6
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:45 - 18:15
Кабінет №6
Основи робототехніки
(6-8 років)
17:00 - 18:30
Кабінет №6
Основи робототехніки
(6-8 років)
17:00 - 18:30
Кабінет №6
Основи робототехніки
(6-8 років)
17:15 - 18:45
Кабінет №6
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:45 - 20:15
Кабінет №6
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:45 - 20:15
Кабінет №6
Робототехніка Scratch (7-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
10:00 - 11:30
Кабінет №5
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
11:45 - 13:15
Кабінет №5
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
15:00 - 16:30
Кабінет №5
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
15:15 - 16:45
Кабінет №5
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
15:15 - 16:45
Кабінет №5
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
15:30 - 17:00
Кабінет №5
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
15:25 - 16:55
Кабінет №5
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
17:00 - 18:30
Кабінет №5
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
17:00 - 18:30
Кабінет №5
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:30 - 20:00
Кабінет №5
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:45 - 20:15
Кабінет №5
Science (9-12 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Science. Енергія
(9-12 років)
11:45 - 13:15
Кабінет №5
Science. Енергія
(9-12 років)
15:15 - 16:45
Кабінет №5
Science. Енергія
(9-12 років)
15:15 - 16:45
Кабінет №5
Science. Пневматика
(9-12 років)
15:30 - 17:00
Кабінет №5
Science. Енергія
(9-12 років)
16:45 - 18:15
Кабінет №5
Science. Енергія
(9-12 років)
17:00 - 18:30
Кабінет №5
Science. Енергія
(9-12 років)
17:00 - 18:30
Кабінет №5
Практична механіка (8-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Практична механіка
(8-9 років)
10:00 - 11:30
Кабінет №5
Практична механіка
(8-9 років)
10:00 - 11:30
Кабінет №5
Практична механіка
(8-9 років)
13:45 - 15:15
Кабінет №5
Практична механіка
(8-9 років)
15:00 - 16:30
Кабінет №5
Практична механіка
(8-9 років)
15:15 - 16:45
Кабінет №5
Практична механіка
(8-9 років)
17:00 - 18:30
Кабінет №5
Практична механіка
(8-9 років)
18:45 - 20:15
Кабінет №5
Практична механіка
(8-9 років)
17:15 - 18:45
Кабінет №5
Захоплююча математика 1 рівень (1 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
13:45 - 14:55
Кабінет №3
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
15:15 - 16:25
Кабінет №3
Захоплююча математика 2 рівень (2 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Захоплююча математика
2 рівень
(2 клас)
15:35 - 16:45
Кабінет №3
Захоплююча математика
2 рівень
(2 клас)
18:25 - 19:35
Кабінет №3
Архітектура  1 рівень (8-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура 
1 рівень
(8-15 років)
10:00 - 12:00
Кабінет №8
Архітектура 
1 рівень
(8-15 років)
12:20 - 14:20
Кабінет №8
Архітектура 
1 рівень
(8-15 років)
16:00 - 18:00
Кабінет №8
Архітектура 
1 рівень
(8-15 років)
16:00 - 18:00
Кабінет №8
Архітектура 
1 рівень
(8-15 років)
17:00 - 19:00
Кабінет №8
Архітектура  2 рівень (9-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура 
2 рівень
(9-15 років)
14:40 - 16:40
Кабінет №8
Архітектура 
2 рівень
(9-15 років)
18:15 - 20:15
Кабінет №8
Країнознавство (8-13 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Країнознавство
(8-13 років)
11:45 - 13:30
Кабінет №5
Країнознавство
(8-13 років)
15:00 - 16:45
Кабінет №5

STEM-Senior (10-16 років)

Робототехніка Mindstorms  (10-13 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
10:00 - 12:00
Кабінет №7
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
12:15 - 14:15
Кабінет №7
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
13:45 - 15:45
Кабінет №7
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
16:00 - 18:00
Кабінет №7
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
16:00 - 18:00
Кабінет №7
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
18:15 - 20:15
Кабінет №7
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
18:15 - 20:15
Кабінет №7
Проектна робототехніка Mindstorms (10+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Проектна робототехніка Mindstorms
(10+ років)
14:45 - 16:45
Кабінет №7
Проектна робототехніка Mindstorms
(10+ років)
16:00 - 18:00
Кабінет №7
Проектна робототехніка Mindstorms
(10+ років)
16:00 - 18:00
Кабінет №7
Проектна робототехніка Mindstorms
(10+ років)
18:15 - 20:15
Кабінет №7
Проектна робототехніка Mindstorms
(10+ років)
18:15 - 20:15
Кабінет №7
Developer Електроніка та програмування (11-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Developer Електроніка та програмування
(11-15 років)
10:00 - 12:30
Кабінет №8
Developer Електроніка та програмування
(11-15 років)
16:15 - 18:45
Кабінет №8
Developer Розробка ігор та 3D-моделювання (12-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Developer Розробка ігор та 3D-моделювання
(12-15 років)
12:45 - 15:15
Кабінет №6
Developer Розробка ігор та 3D-моделювання
(12-15 років)
17:00 - 19:30
Кабінет №6

Контакти

Київ
Микильсько-Слобідська, 1А. INVENTOR
Пн-Пт 10:00-20:00
Сб 10:00-19:00
Нд 10:00-18:30
Загальні
+380 (44) 490-90-80
Студійні
(044) 490 90 80
(073) 418 74 97
Мобільний додаток
(044) 490 90 80
(073) 418 74 97
© vynahidnyk.org 2008-2019
Всі права застережені. Розробка сайту - Exipilis