Україна, Львів
вул. Окружна, 96
(068) 88 95 580

Наші курси

Записатися на курси

Викладачі

Катерина Мартинюк-ЛотоцькаКатерина Мартинюк-Лотоцька
Викладає курси: Робототехніка 3.0, Наука і Технологія та Цікава географія.
Степан ХімкаСтепан Хімка
Викладає курси Робототехніка 3.0 та Наука і технологія.
Хацко ОльгаХацко Ольга
Викладає курс «LEGO-конструювання для дошкільнят»
Прунчак ІринаПрунчак Ірина
Викладає курси: Робототехніка «WeDo», Наука і технологія, Цікава географія Юні інженери та Робототехніка 2.0
Всі викладачі

Розклад

Розклад 2017-2018

Клас "Дошкільнята"
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Перші відкриття
(3-4 роки)
10:00-10:45
Перші відкриття
(3-4 роки)
10:00-10:45
Юні техніки
(5-6 років)
11:10-12:10
Перші відкриття
(3-4 роки)
11:00-11:45
Перші відкриття
(3-4 роки)
11:00-11:45
Творчі архітектори
(4-5 років)
10:55-11:55
Творчі архітектори
(4-5 років)
11:00-12:00
Творчі архітектори
(4-5 років)
12:20-13:20
Юні техніки
(5-6 років)
12:00-12:10
Творчі архітектори
(4-5 років)
11:55-12:55
Юні техніки
(5-6 років)
12:05-13:05
Юні техніки
(5-6 років)
12:10-13:10
Юні техніки
(5-6 років)
13:05-14:05
Творчі архітектори
(4-5 років)
13:30-14:30
Творчі архітектори
(4-5 років)
14:00-15:00
Юні техніки
(5-6 років)
14:40-15:40
Перші відкриття
(3-4 роки)
15:10-15:55
Юні техніки
(5-6 років)
15:50-16:50
Перші відкриття
(3-4 роки)
16:10-16:55
Юні техніки
(5-6 років)
16:00-17:00
Творчі архітектори
(4-5 років)
16:00-17:00
Перші відкриття
(3-4 роки)
15:50-16:35
Творчі архітектори
(4-5 років)
16:05-17:05
Творчі архітектори
(4-5 років)
17:00-18:00
Творчі архітектори
(4-5 років)
17:05-18:05
Перші відкриття
(3-4 роки)
17:10-17:55
Перші відкриття
(3-4 роки)
17:10-17:55
Творчі архітектори
(4-5 років)
16:45-17:45
Юні техніки
(5-6 років)
17:15-18:15
Перші відкриття
(3-4 роки)
18:10-18:55
Перші відкриття
(3-4 роки)
17:35-18:20
Юні техніки
(5-6 років)
18:15-19:15
Творчі архітектори
(4-5 років)
18:05-19:05
Творчі архітектори
(4-5 років)
18:05-19:05
Юні техніки
(5-6 років)
17:55-18:55
Творчі архітектори
(4-5 років)
19:00-20:00
Творчі архітектори
(4-5 років)
18:30-19:30
Творчі архітектори
(4-5 років)
19:00-20:00
Клас "Юні інженери"
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Юні інженери
(5,5-7 років)
12:00-13:10
Юні інженери
(5,5-7 років)
16:10-17:20
Юні техніки
(5-6 років)
16:00-17:00
Юні інженери
(5,5-7 років)
17:00-18:10
Юні інженери
(5,5-7 років)
17:15-18:25
Перші відкриття
(3-4 роки)
18:35-19:20
Клас "Науки і технології"
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
10:00-11:30
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
10:00-11:30
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
14:10-15:40
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
13:40-15:10
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
16:10-17:40
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
16:00-17:30
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
18:10-19:40
Клас "Робототехніки"
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
10:00-11:30
Робототехніка
3.1
(10+ років)
11:45-13:45
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
11:45-13:15
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
14:10-15:40
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
16:00-17:30
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
15:25-16:55
Робототехніка
3.1
(10+ років)
16:00-18:00
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
16:30-18:00
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
16:40-18:10
Робототехніка
3.1
(10+ років)
17:50-19:50
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
18:20-19:50
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
18:20-19:50
Робототехніка
3.1
(10+ років)
18:00-20:00
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
18:20-19:50
Весь розклад

Події

всі події

Контакти

Львів
вул. Окружна, 96
Загальні
(044) 577 29 00
Студійні
(068) 88 95 580


Надіслати повідомлення

(068) 88 95 580
© ТОВ «vynahidnyk.org» 2016
Всі права застережені. Розробка сайту - Exipilis