Україна, Львів
пр. Чорновола 67г
(067) 673 06 03
(050) 371 58 10
(093) 866 84 51

Наші курси

Записатися на курси

Викладачі

Богатирьова ОленаБогатирьова Олена
Директор студії
Уліцький ВолодимирУліцький Володимир
Викладає: Робототехніку 2.0, Науку і технологію
Пик ОленаПик Олена
Викладає LEGO конструювання для дошкільнят
Кліщун ІваннаКліщун Іванна
Викладає курси «LEGO-конструювання для дошкільнят» та Юні інженери
Всі викладачі

Розклад

Розклад 2017-2018

Клас "№1"
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка
3.1
(10+ років)
10:00-12:00
Робототехніка WeDo
2 рівень
(7-8 років)
10:00-11:30
Наука і технології
2 рівень
(9-10 років)
12:10-13:40
Робототехніка WeDo
1 рівень
(6-7 років)
11:50-13:10
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
15:30-16:40
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
15:30-16:40
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
13:50-15:20
Робототехніка
3.1
(10+ років)
13:50-15:50
Цікава географія
(8+ років)
16:00-17:30
Робототехніка WeDo
1 рівень
(6-7 років)
16:50-18:10
Цікава географія
(8+ років)
16:00-17:30
Робототехніка WeDo
2 рівень
(7-8 років)
16:50-18:20
Робототехніка
3.1
(10+ років)
15:40-17:40
Робототехніка
3.3
(11+ років)
15:50-17:50
Робототехніка WeDo
1 рівень
(6-7 років)
16:10-17:30
Архітектура
1 рівень
(8+ років)
17::40-19:40
Робототехніка WeDo
2 рівень
(7-8 років)
18:20-19:50
Робототехніка
3.1
(10+ років)
17:50-19:50
Робототехніка WeDo
1 рівень
(6-7 років)
18:30-19:50
Робототехніка
3.3
(11+ років)
17:50-19:50
Робототехніка
3.3
(11+ років)
18:00-20:00
Клас "№2"
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Винаходи людства
(5-6 років)
10:00-11:00
Світ навколо
(4-5 років)
10:00-11:00
Світ навколо
(4-5 років)
11:10-12:10
Перші відкриття
(3-4 роки)
11:10-11:55
Перші відкриття
(3-4 роки)
12:15-13:00
Винаходи людства
(5-6 років)
12:10-13:10
Винаходи людства
(5-6 років)
13:10-14:10
Світ навколо
(4-5 років)
13:20-14:20
Світ навколо
(4-5 років)
15:20-16:20
Світ навколо
(4-5 років)
14:30-15:30
Винаходи людства
(5-6 років)
14:30-15:30
Винаходи людства
(5-6 років)
16:30-17:30
Винаходи людства
(5-6 років)
16:40-17:40
Винаходи людства
(5-6 років)
16:30-17:30
Винаходи людства
(5-6 років)
16:40-17:40
Світ навколо
(4-5 років)
16:30-17:30
Винаходи людства
(5-6 років)
15:40-16:40
Світ навколо
(4-5 років)
16:00-17:00
Перші відкриття
(3-4 роки)
17:45-18:30
Світ навколо
(4-5 років)
17:50-18:50
Світ навколо
(4-5 років)
17:40-18:40
Світ навколо
(4-5 років)
17:50-18:50
Винаходи людства
(5-6 років)
17:40-18:40
Світ навколо
(4-5 років)
17:00-18:00
Перші відкриття
(3-4 роки)
17:10-17:55
Світ навколо
(4-5 років)
18:45-19:45
Винаходи людства
(5-6 років)
19:00-20:00
Винаходи людства
(5-6 років)
18:50-19:50
Перші відкриття
(3-4 роки)
19:00-19:45
Винаходи людства
(5-6 років)
18:50-19:50
Перші відкриття
(3-4 роки)
18:10-18:55
Клас "№3"
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи
(5-7 років)
10:10-11:20
Підготовка до школи
(5-7 років)
10:10-11:20
Підготовка до школи
(5-7 років)
10:10-11:20
Перші відкриття
(3-4 роки)
10:00-10:45
Світ навколо
(4-5 років)
11:30-12:30
Винаходи людства
(5-6 років)
11:30-12:30
Перші відкриття
(3-4 роки)
11:00-11:45
Підготовка до школи
(5-7 років)
15:00-16:10
Світ навколо
(4-5 років)
12:00-13:00
Підготовка до школи
(5-7 років)
13:30-14:40
Юні інженери
(5,5-7 років)
13:30-14:40
Підготовка до школи
(5-7 років)
16:30-17:40
Підготовка до школи
(5-7 років)
16:20-17:30
Світ навколо
(4-5 років)
16:30-17:30
Підготовка до школи
(5-7 років)
16:20-17:30
Юні інженери
(5,5-7 років)
16:00-16:10
Підготовка до школи
(5-7 років)
15:00-16:10
Винаходи людства
(5-6 років)
17:50-18:50
Винаходи людства
(5-6 років)
17:40-18:40
Перші відкриття
(3-4 роки)
17:45-18:30
Винаходи людства
(5-6 років)
17:40-18:40
Перші відкриття
(3-4 роки)
17:20-18:05
Винаходи людства
(5-6 років)
16:30-17:30
Перші відкриття
(3-4 роки)
19:00-19:45
Світ навколо
(4-5 років)
18:50-19:50
Світ навколо
(4-5 років)
18:40-19:40
Світ навколо
(4-5 років)
18:50-19:50
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:15-19:25
Юні інженери
(5,5-7 років)
17:50-19:00
Клас "№4"
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка WeDo
2 рівень
(7-8 років)
10:10-11:40
Наука і технології
2 рівень
(9-10 років)
10:10-11:40
Робототехніка WeDo
1 рівень
(6-7 років)
11:50-13:10
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
11:50-13:20
Робототехніка WeDo
1 рівень
(6-7 років)
13:30-14:50
Архітектура
1 рівень
(8+ років)
14:00-16:00
Робототехніка WeDo
1 рівень
(6-7 років)
15:20-16:40
Робототехніка WeDo
2 рівень
(7-8 років)
15:00-16:30
Архітектура
1 рівень
(8+ років)
16:20-18:20
Юні інженери
(5,5-7 років)
16:50-18:00
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
16:40-18:10
Робототехніка WeDo
2 рівень
(7-8 років)
16:50-18:20
Юні інженери
(5,5-7 років)
16:50-18:00
Архітектура
1 рівень
(8+ років)
15:20-17:20
Захоплююча математика
2 рівень
(2 клас)
16:40-17:50
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
18:10-19:40
Наука і технології
2 рівень
(9-10 років)
18:20-19:50
Захоплююча математика
2 рівень
(2 клас)
18:30-19:40
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
18:10-19:40
Архітектура
2 рівень
(9+ років)
17:50-19:50
Весь розклад

Новини

всі новини

Контакти

Львів
пр. Чорновола 67г
Пн-Нд 10:00-20:00
Загальні
+38 (044) 577 29 00
Студійні
(067) 673 06 03
(050) 371 58 10
(093) 866 84 51


Надіслати повідомлення

(067) 673 06 03
(050) 371 58 10
© vynahidnyk.org 2017
Всі права застережені. Розробка сайту - Exipilis