Літні заняття у ТС "Винахідник"!

Курс "Карусель пригод" (3-4 роки)

На малят очікують зустрічі з маленькими комахами і улюбленими тваринами – друзями людей, героями казок і мультфільмів, неймовірні пригоди на транспортних засобах, літні забави у парку розваг. Кожне заняття – це цікава історія у супроводі презентації, повчальні ігри та яскрава конструкція.

Тривалість занять - 45 хвилин. 


 

Курс «Мульти-мікс» (4-6 років)

Досвідчені конструктори зможуть потрапити у світ популярних героїв коміксів та мультфільмів (Маквіна, Міньйона, Бетмена, робота Валлі, Пітера Пена та Русалочки), здійснити подорож на надсучасному зорельоті, дослідити незвідані планети разом з роботом – космічним мандрівником, зустрітись із гігантськими комахами та потужними трансформерами. Кожне заняття – це яскрава презентація, цікава історія та фантастична функціональна модель із SYSTEM.

Тривалість заняття - 1 година.


 

Курс «Машини та механізми» (5,5-7 років)

У тебе буде унікальна можливість збудувати безліч машин - кранів, ліфтів, тракторів, грейдерів, екскаваторів, літаків, комбайнів та відчути себе справжнім вченим, інженером, конструктором, винахідником.
 
Тривалість заняття - 1 година 20 хвилин.

 


 

Курс «Комікс клуб» (7-8 років)

Що може бути цікавішим, ніж мультики? Лише комікси, створені як продовження цих мультиків! Курс, що надихає дітей до створення власного сюжету, історії, дивовижних пригод. Найкрутіші герої улюблених мультфільмів - оживають в моделях із LEGO® і подорожують у світ дитячих ідей. На заняттях учні не лише скоснтруюють героїв популярних мультфільмів, а й створять власне продовження мультиків у вигляді коміксу. Діти навчатимуться створювати і представляти зв'язну історію, розвиватимуть комунікаційні навички.    

Тривалість заняття - 1 година 30 хвилин.


Курс «Шалені інженери» (7-8 років) 

Курс творчого тематичного конструювання, де ми будемо будувати літаки, кораблі, автомобілі та влаштовуватимемо шалені перегони. Кожен відчує себе інженером-конструктором власного унікального транспортного засобу! 

Тривалість заняття – 2 години.


 

Курс «Dino Park» (7-9 років) 

Курс Dino Park надає унікальну можливість відродити доісторичний світ у вашому класі! Ви зможете познайомити дітей з класифікацією динозаврів, з'ясувати, коли вони жили і чому вони зникли, дізнатися більше про періоди доісторичного світу та історії палеонтологічних відкриттів, дізнатись про харчовий ланцюжок тих часів і спосіб пересування цих істот. Ви матимете чудову можливість познайомити дітей з апаратними та програмними секретами створення біоморфних роботів. Під час курсу діти навчаться створювати роботів з механізмом ходьби, перетворювати обертальний рух у поступальний рух, збільшувати силу за допомогою важелів, зубчастих і ремінних приводів, працювати з датчиками руху та нахилу. І, звичайно, вони зможуть відродити своїх роботів за допомогою захоплюючих програм.

Тривалість заняття – 2 години.


 Курс «Кругосвітні мандрівки» (8-12 років)

Найпрактичніший курс для любителів подорожувати.

На заняттях учні познайомляться з різноманітними країнами, дізнаються про їх географічні особливості, архітектурні пам’ятки, рослинний та тваринний світ, визначні місця, культуру, традиції та багато іншого.

Тривалість заняття – 1 година 45 хвилин.


Курс «More The Fun» (9-12 років) 

Курс включає конструювання цікавих моделей, що здатні малювати, приймати участь в перегонах та влучати в мішені. Нові цікаві механізми дозволять вдосконалити навики конструювання та взяти до уваги і запам'ятати нестандартні рішення технічних завдань!
Тривалість заняття – 2 години 15 хвилин.

 


Курс «Extreem Engineerin» (9-12 років) 

Курс присвячений найкрутішій техніці, що була створена людством!

Найшвидші, найпотужніші, найнадійніші, найцікавіші - це все про прототипи моделей Extreem Engineering'у з реального світу. На заняттях діти візьмуть участь у перегонах баластних тягачів, змагатимуться у ралі по бездоріжжю і навіть проведуть відеозйомку за допомогою марсоходу Spirit!

Тривалість заняття – 2 години 15 хвилини.


Курс «Супер-робототехнік EV3» (11+, лише для досвідчених робототехніків)

Ти матимеш змогу збудувати надскладного робота EV3 та запрограмувати його на виконання захоплюючих місій. Робот-хижак, робот-слон, робот-сігвей, робот-песик, робот-танк – це далеко не повний перелік роботів, які чекають на тебе! Збудуй робота своєї мрії та доведи, що він – найкращий!

Тривалість заняття – 3 години.


 Заняття проходитимуть один або два рази на тиждень.

З рокладом занять ви можете ознайомитись тут.

Зверніть увагу! Набір літніх курсів у різних студіях може відрізнятися.

Оскільки формат занять особливий і потребує великої кількості деталей, то максимальна кількість дітей у групі – 6-8. Тому поспішіть записатися зараз на зручний для вас час.

Оплата здійснюється по заняттях, відпрацювань немає – одним словом, вільний літній творчий формат))) 

Зробимо разом канікули веселими, творчими та пізнавальними!

Приходь разом з друзями!

Мобільний додаток
+380 (44) 490-90-80
© vynahidnyk.org 2008-2019
Всі права застережені. Розробка сайту - Exipilis