Літній LEGO-CAMP Винахідник!

Увага!!! Чудова новина для всіх любителів LEGO!

Унікальний проект!

6 червня 2017 року відкриє свої двері новий денний табір - LEGO CAMP «Винахідник»!

На базі ТС «Винахідник» за адресами: 
вул. М. Цвєтаєвої,3. ЖМ Троєщина, вул. Дніпровська набережна,25-А, 
та пр-т. Героїв Сталінграду, 10-А,к.8.
 

Детальна інформація та бронювання путівок
за телефоном (098)732-66-56.

Про табір

Технічна студія «Винахідник» та використавши 9-річний досвід роботи з дітьми, розробили унікальну програму денного табору LEGO Camp «Винахідник». В LEGO Camp «Винахідник» Ваша дитина буде в оточенні високопрофесійних викладачів, спортивних тренерів, вожатих, інструкторів та обслуговуючого персоналу Табору. Всі вони забезпечать Вашій дитині першокласний відпочинок, захоплюючі уроки робототехніки з LEGO, вивчення англійської мови в ігровій формі, безліч надзвичайно цікавих майстер-класів і, звичайно ж, повну безпеку на території!

Максимальна кількість дітей в зміні – 24, що забезпечить можливість приділити якомога більше уваги кожній дитині. Вік дітей – від 7 до 13 років. Режим роботи – з понеділка по п`ятницю з 8-30 до 18-30. Табірні зміни працюватимуть з 6 червня до 11 серпня 2017 року. Тривалість зміни – 10 днів.

Зміни:

1 - 6.06 - 16.06

2 - 19.06 – 30.06

3 - 3.07 - 14.07

4 - 17.07 - 28.07

5 - 31.07 - 11.08

LEGO Camp «Винахідник» - це відпочинок для справжніх легоманів та любителів пригод!

Розташування та безпека

Табір розташований на базі ТС «Винахідник». Навчальні класи, обладнання, море LEGO та роботів - все для дітей. У другій половині дня плануються активності на свіжому повітрі під пильним наглядом вожатих та медпрацівників.

Здоров`я дітей

За здоров`ям дітей буде слідкувати медичний працівник, який постійно знаходитиметься поряд з дітьми! Батьки будуть негайно повідомлені у випадку травми або хвороби дитини. Медична страховка входить у вартість путівки.

Харчування

Їжа у Таборі збалансована так, щоб бути одночасно корисною для дитячого організму і смачною. Ми обрали надійну кейтерингову службу і тому впевнені, що їжа буде смачною та корисною для Ваших дітей. Харчування у Таборі 4-разове (другий сніданок, обід, підвечірок, вечеря).

У програмі Табору:

- уроки суперробототехніки з LEGO (20 годин) – абсолютно новий курс, розроблений спеціально для LEGO CAMP «Винахідник». Ваша дитина матиме змогу збудувати надскладного робота EV3 та запрограмувати його на виконання захоплюючих місій. Робот-хижак, робот-слон, робот-сігвей, робот-песик, робот-танк – це далеко не повний перелік роботів, які чекають на дітей на наших заняттях;

- вивчення англійської мови (20 годин) – перед початком занять проводиться тестування для визначення рівня володіння мовою;

- LEGO-тренінг "Серйозні Ігри c LEGO" – унікальний тренінг, спрямований на розвиток соціальних навичок дитини, самовираження, уважного слухання, спільної творчості;

- відпочинкова LEGO-зона - робо футбол, робот-художник «Пікассо», за допомогою якого Ваші діти створять неповторні малюнки, ексклюзивні набори LEGO);

- кулінарні та спортивні майстер-класи;

- квести, екскурсії, танці;

- активні ігри в басейні;

- відпочинкова LEGO-зона;

- настольні ігри;

- майстер – класи з гольфу;

- сюпризи і подарунки.

Завдяки спеціально розробленій програмі Табору Ваша дитина зможе розкрити нові таланти, отримати нові захоплення та безліч ідей для творчості!

LEGO CAMP «Винахідник» - це 100 годин LEGO-драйву! Ми подаруємо Вашій дитині незабутні враження!

Вартість путівки - 9000 грн. Для учнів Винахідника – 8500 грн.

Також діє програма лояльності - приведи друга та отримай знижку – 5%. Для сім’ї знижка по 5% на кожну путівку.

До вартості входить чотириразове харчування та медична страховка.

За більш детальною інформацією звертатись за тел.: (098) 732-66-56 Галина.

До зустрічі у Таборі!

Мобільний додаток
+38 (044) 577-29-00
© vynahidnyk.org 2008-2018
Всі права застережені. Розробка сайту - Exipilis