Україна, Київ
Златоустівська, 55
(044) 577 29 00 (додатково 5)
(044) 383 51 52

Наші курси

Записатися на курси

Викладачі

Рябокінь НадіяРябокінь Надія
Викладає курси LEGO-конструювання для дошкільнят, Юні Інженери, Захоплююча математика, Цікава географія і Серйозні ігри з LEGO.
Білоус ЯнаБілоус Яна
Викладає курс «LEGO-конструювання для дошкільнят».
Важніченко ОльгаВажніченко Ольга
Викладає курс «ЛЕГО-конструювання для дошкільнят».
Мамай НаталіяМамай Наталія
Викладає курс «ЛЕГО-конструювання для дошкільнят».
Всі викладачі

Розклад

Розклад 2017-2018

Клас "Дошкільнята"
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Світ навколо
(4-5 років)
10:00-11:00
Світ навколо
(4-5 років)
10:00-11:00
Перші відкриття
(3-4 роки)
10:00-10:45
Винаходи людства
(5-6 років)
10:00-11:00
Світ навколо
(4-5 років)
09:00-10:00
Перші відкриття
(3-4 роки)
09:30-10:15
Перші відкриття
(3-4 роки)
11:15-12:00
Винаходи людства
(5-6 років)
11:15-12:15
Винаходи людства
(5-6 років)
11:00-12:00
Світ навколо
(4-5 років)
11:15-12:15
Перші відкриття
(3-4 роки)
10:15-11:00
Винаходи людства
(5-6 років)
10:30-11:30
Винаходи людства
(5-6 років)
12:15-13:15
Світ навколо
(4-5 років)
12:30-13:30
Світ навколо
(4-5 років)
12:15-13:15
Перші відкриття
(3-4 роки)
12:30-13:15
Винаходи людства
(5-6 років)
11:15-12:15
Світ навколо
(4-5 років)
11:45-12:45
Світ навколо
(4-5 років)
12:30-13:30
Винаходи людства
(5-6 років)
13:00-14:00
Світ навколо
(4-5 років)
13:45-14:45
Світ навколо
(4-5 років)
14:30-15:30
Винаходи людства
(5-6 років)
15:00-16:00
Винаходи людства
(5-6 років)
15:45-16:45
Перші відкриття
(3-4 роки)
16:00-16:45
Світ навколо
(4-5 років)
16:00-17:00 Група 1
Світ навколо
(4-5 років)
16:00-17:00
Світ навколо
(4-5 років)
16:00-17:00 Група 1
Світ навколо
(4-5 років)
15:45-16:45
Винаходи людства
(5-6 років)
16:15-17:15
Світ навколо
(4-5 років)
17:00-18:00
Світ навколо
(4-5 років)
17:00-18:00
Винаходи людства
(5-6 років)
17:15-18:15 Група 2
Перші відкриття
(3-4 роки)
17:15-18:00
Винаходи людства
(5-6 років)
17:15-18:15 Група 2
Винаходи людства
(5-6 років)
17:00-18:00
Перші відкриття
(3-4 роки)
17:30-18:15
Перші відкриття
(3-4 роки)
18:15-19:00
Винаходи людства
(5-6 років)
18:15-19:15
Перші відкриття
(3-4 роки)
18:30-19:15 Група 3
Світ навколо
(4-5 років)
18:15-19:15
Перші відкриття
(3-4 роки)
18:30-19:15 Група 3
Винаходи людства
(5-6 років)
18:15-19:15
Світ навколо
(4-5 років)
18:30-19:30
Винаходи людства
(5-6 років)
19:15-20:15
Світ навколо
(4-5 років)
19:30-20:30
Винаходи людства
(5-6 років)
19:30-20:30
Винаходи людства
(5-6 років)
19:30-20:30
Винаходи людства
(5-6 років)
19:30-20:30
Світ навколо
(4-5 років)
19:30-20:30
Винаходи людства
(5-6 років)
19:45-20:45
Клас "Робототехніка 2.0"
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
09:00-10:30
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
09:30-11:00
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
10:45-12:15
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
11:15-12:45
Юні інженери
(5,5-7 років)
12:30-13:40
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
13:00-14:30
Юні інженери
(5,5-7 років)
13:55-15:05
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
15:00-16:30
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
15:15-16:45
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
14:30-16:00
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
15:20-16:50
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
16:45-18:15
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
16:00-17:30
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
17:00-18:30
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
16:00-17:30
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
16:00-17:30
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
16:15-17:45
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
17:05-18:35
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
18:30-20:00
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
17:45-19:15
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
18:45-20:15
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
17:45-19:15
Цікава географія
(8+ років)
17:45-19:30
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
18:00-19:30
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
18:50-20:20
Клас "Науки та технології"
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи
(5-7 років)
12:00-13:10
Підготовка до школи
(5-7 років)
12:00-13:10
Наука і технології
2 рівень
(9-10 років)
09:00-10:30
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
09:15-10:45
Підготовка до школи
(5-7 років)
13:30-14:40
Підготовка до школи
(5-7 років)
13:30-14:40
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
10:45-12:15
Наука і технології
2 рівень
(9-10 років)
11:00-12:30
Наука і технології
2 рівень
(9-10 років)
12:30-14:00
Юні інженери
(5,5-7 років)
12:45-13:55
Захоплююча математика
2 рівень
(2 клас)
15:10-16:30
Юні інженери
(5,5-7 років)
16:00-17:10
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
15:15-16:25
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
14:30-16:00
Юні інженери
(5,5-7 років)
14:10-15:20
Підготовка до школи
(5-7 років)
16:45-17:55
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
17:30-19:00
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
16:00-17:30
Серйозні ігри
з LEGO
(8-9 років)
16:00-17:30
Підготовка до школи
(5-7 років)
16:45-17:55
Юні інженери
(5,5-7 років)
15:35-16:45
Юні інженери
(5,5-7 років)
18:15-19:25
Наука і технології
2 рівень
(9-10 років)
17:45-19:15
Юні інженери
(5,5-7 років)
17:45-18:55
Наука і технології
2 рівень
(9-10 років)
18:10-19:40
Серйозні ігри
з LEGO
(8-9 років)
18:30-20:00
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
17:00-18:10
Клас "Робототехніка 3.0"
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка
3.1
(10+ років)
09:00-11:00
STEM FLL
(10-16 років)
10:00-12:30
Developer
1 рівень
(12+ років)
11:15-13:45
Робототехніка
3.1
(10+ років)
12:45-14:45
RoboArt
(10+ років)
14:00-16:00
Робототехніка
3.3
(11+ років)
15:00-17:00
STEM Junior
(8+ років)
16:00-17:45
RoboArt
(10+ років)
15:30-17:30
Робототехніка
3.3
(11+ років)
15:30-17:30
Архітектура
1 рівень
(8+ років)
15:30-17:30
Архітектура
2 рівень
(9+ років)
15:30-17:30
Архітектура
2 рівень
(9+ років)
16:15-18:15
Робототехніка
3.1
(10+ років)
17:15-19:15
Робототехніка
3.1
(10+ років)
18:00-20:00
STEM Junior
(8+ років)
17:45-19:30
Developer
1 рівень
(12+ років)
17:45-20:15
Архітектура
1 рівень
(8+ років)
17:45-19:45
Архітектура
2 рівень Апробація
(9+ років)
17:45-19:45
Робототехніка
3.3
(11+ років)
18:00-20:00
Весь розклад

Події

всі події

Контакти

Київ
Златоустівська, 55
Пн-Пт 09:30-20:30
Сб 08:30-20:30
Нд 09:00-20:00
Загальні
(044) 577 29 00
Студійні
(044) 577 29 00 (додатково 5)
(044) 383 51 52


Надіслати повідомлення

(044) 577 29 00 (додатково 5)
(044) 383 51 52
© ТОВ «vynahidnyk.org» 2016
Всі права застережені. Розробка сайту - Exipilis