Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П`ятниця | Субота | Неділя |
---|---|---|---|---|---|---|
Перші відкриття (2-3 роки) 18:30-19:15 Кабінет № 4 | Перші відкриття (2-3 роки) 18:30-19:15 Кабінет № 4 |
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П`ятниця | Субота | Неділя |
---|---|---|---|---|---|---|
Раній розвиток (3-4 років) 10:00-10:45 Кабінет № 4 | ||||||
Раній розвиток (3-4 років) 17:30-18:15 Кабінет № 4 | Раній розвиток (3-4 років) 17:30-18:15 Кабінет № 4 | Раній розвиток (3-4 років) 17:40-18:25 Кабінет № 4 |
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П`ятниця | Субота | Неділя |
---|---|---|---|---|---|---|
Наука про світ (4-5 років) 11:00-12:00 Кабінет № 4 | ||||||
Наука про світ (4-5 років) 17:20-18:20 Кабінет № 4 | Наука про світ (4-5 років) 16:00-17:00 Кабінет № 4 | Наука про світ (4-5 років) 16:20-17:20 Кабінет № 4 |
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П`ятниця | Субота | Неділя |
---|---|---|---|---|---|---|
Програмування та англійська мова (4-5 років) 13:40-14:40 Кабінет № 4 | ||||||
Програмування та англійська мова (4-5 років) 16:00-17:00 Кабінет № 4 |
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П`ятниця | Субота | Неділя |
---|---|---|---|---|---|---|
Цікава інженерія (5-6 років) 12:20-13:20 Кабінет № 4 | ||||||
Цікава інженерія (5-6 років) 18:30-19:30 Кабінет № 4 | Цікава інженерія (5-6 років) 17:15-18:15 Кабінет № 4 | Цікава інженерія (5-6 років) 15:00-16:00 Кабінет № 4 |
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П`ятниця | Субота | Неділя |
---|---|---|---|---|---|---|
Підготовка до школи (5-7 років) 16:00-17:10 Кабінет № 4 | Підготовка до школи (5-7 років) 16:00-17:10 Кабінет № 4 |
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П`ятниця | Субота | Неділя |
---|---|---|---|---|---|---|
Механавтика (5,5-7 років) 15:00-16:20 Кабінет № 3 | ||||||
Механавтика (5,5-7 років) 17:50-19:20 Кабінет № 3 | Механавтика (5,5-7 років) 16:00-17:20 Кабінет № 3 |
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П`ятниця | Субота | Неділя |
---|---|---|---|---|---|---|
STEM-садок 09:00-18:30 Кабінет № 1 | STEM-садок 09:00-18:30 Кабінет № 1 | STEM-садок 09:00-18:30 Кабінет № 1 | STEM-садок 09:00-18:30 Кабінет № 1 | STEM-садок 09:00-18:30 Кабінет № 1 |
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П`ятниця | Субота | Неділя |
Основи робототехніки SPIKE Essential (1-2 клас) 10:00-11:30 Кабінет № 3 | ||||||
Основи робототехніки SPIKE Essential (1-2 клас) 16:00-17:30 Кабінет № 3 | Основи робототехніки SPIKE Essential (1-2 клас) 17:40-19:00 Кабінет № 3 |
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П`ятниця | Субота | Неділя |
---|---|---|---|---|---|---|
Робототехніка Scratch (2-3 клас) 13:20-14:40 Кабінет №3 | ||||||
Робототехніка Scratch (2-3 клас) 16:30-18:00 Кабінет №3 |
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П`ятниця | Субота | Неділя |
---|---|---|---|---|---|---|
Пізнаю світ з Minecraft: EE (2-3 клас) 11:30-13:00 Кабінет №3 | ||||||
Пізнаю світ з Minecraft: EE (2-3 клас) 18:20-19:30 Кабінет №3 |
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П`ятниця | Субота | Неділя |
---|---|---|---|---|---|---|
Програмування з Minecraft: EE (3-4 клас) 18:30-19:40 Кабінет №2 | Програмування з Minecraft: EE (3-4 клас) 17:50-19:00 Кабінет №2 | Програмування з Minecraft: EE (3-4 клас) 18:20-20:00 Кабінет №2 |
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П`ятниця | Субота | Неділя |
---|---|---|---|---|---|---|
Програмування зі SPIKE Prime (3-4 клас) 16:30-18:15 Кабінет №2 | Програмування зі SPIKE Prime (3-4 клас) 16:30-18:15 Кабінет №2 |
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П`ятниця | Субота | Неділя |
---|---|---|---|---|---|---|
Робототехніка SPIKE з Python (4-5 клас) 16:00-18:00 Кабінет №2 |
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П`ятниця | Субота | Неділя |
---|---|---|---|---|---|---|
Кіберспорт та програмування з Minecraft:ЕЕ (4-5 клас) 16:00-17:30 Кабінет №2 |
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П`ятниця | Субота | Неділя |
---|---|---|---|---|---|---|
Архітектура (8-16 років) 13:00-15:00 Кабінет №3 |
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П`ятниця | Субота | Неділя |
Робототехніка SPIKE з Python (4-5 клас) 16:00-18:00 Кабінет № 2 |
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П`ятниця | Субота | Неділя |
---|---|---|---|---|---|---|
Робототехніка Mindstorms (5-11 класи) 12:00-12:00 Кабінет № 2 |
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П`ятниця | Субота | Неділя |
---|---|---|---|---|---|---|
DEVELOPER. Web-програмування (6-11 класи) 18:20-20:20 Кабінет № 2 |
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П`ятниця | Субота | Неділя |
---|---|---|---|---|---|---|
DEVELOPER. Розробка ігор та 3-D моделювання (6-11 класи) 12:30-14:30 Кабінет № 2 |