Україна, Київ
Златоустівська, 55. INVENTOR
+380 (44) 490-90-80

Розклад

Розклад

Ранній розвиток (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:00 - 10:45
Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
09:00-09:45
Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:25-12:10
Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:15-12:00
Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:00-11:45
Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:45-11:30
Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16:00-16:45
Кабінет №4
Група 1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16:00-16:45
Кабінет №4
Група 1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16:00-16:45
Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:15-18:00
Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:00-17:45
Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:30-19:15
Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:45-18:30
Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
19:30-20:15
Кабінет №4
Наука про світ (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ
(4-5 років)
10:00-11:00
Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
11:25-12:25
Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
12:25-13:25
Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
12:00-13:00
Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
11:15-12:15
Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
11:45-12:45
Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
13:45-14:45
Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
14:15-15:15
Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
16:00-17:00
Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
16:00-17:00
Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
15:45-16:45
Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
17:00-18:00
Кабінет №4
Група 2
Наука про світ
(4-5 років)
17:00-18:00
Кабінет №4
Група 2
Наука про світ
(4-5 років)
16:30-17:30
Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
18:15-19:15
Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
18:15-19:15
Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
19:30-20:30
Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
19:30-20:30
Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
18:45-19:45
Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
19:15-20:15
Кабінет №4
Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:30-12:30
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:10-17:10
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:00-17:00
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:50-19:50
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
09:30-10:30
Кабінет №4
Цікава інженерія
(5-6 років)
10:00-11:00
Кабінет №4
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:15-13:15
Кабінет №4
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:30-13:30
Кабінет №4
Цікава інженерія
(5-6 років)
13:00-14:00
Кабінет №4
Цікава інженерія
(5-6 років)
15:15-16:15
Кабінет №4
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:15-18:15
Кабінет №4
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:00-18:00
Кабінет №4
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:15-19:15
Кабінет №4
Група 3
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:15-19:15
Кабінет №4
Група 3
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:00-19:00
Кабінет №4
Цікава інженерія
(5-6 років)
19:30-20:30
Кабінет №4
Початкова механіка (5.5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка
(5.5-7 років)
11:30 - 12:40
Кабінет №1
Початкова механіка
(5.5-7 років)
12:40-13:50
Кабінет №1
Початкова механіка
(5.5-7 років)
13:10-14:20
Кабінет №1
Початкова механіка
(5.5-7 років)
16:00-17:10
Кабінет №1
Початкова механіка
(5.5-7 років)
15:00-16:10
Кабінет №1
Початкова механіка
(5.5-7 років)
14:35-15:45
Кабінет №1
Початкова механіка
(5.5-7 років)
17:15-18:25
Кабінет №1
Початкова механіка
(5.5-7 років)
16:25-17:35
Кабінет №1
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:50-20:00
Кабінет №1
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:40-19:50
Кабінет №1
Початкова механіка
(5.5-7 років)
17:50-19:00
Кабінет №1
Підготовка до школи (5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи
(5-7 років)
10:00 - 11:00
Кабінет №1
(група 2)
Підготовка до школи
(5-7 років)
10:00 - 11:00
Кабінет №1
(група 1)
Підготовка до школи
(5-7 років)
10:00 - 11:00
Кабінет №1
(група 2)
Підготовка до школи
(5-7 років)
10:00 - 11:00
Кабінет №1
(група 1)
Підготовка до школи
(5-7 років)
17:25 - 18:35
Кабінет №1
(група 3)
Підготовка до школи
(5-7 років)
17:25 - 18:35
Кабінет №1
(група 3)
Карусель пригод (3-4 роки) Літній курс
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Карусель пригод
(3-4 роки)
10:00-10:45
Кабінет №4
Карусель пригод
(3-4 роки)
10:00-10:45
Кабінет №4
Карусель пригод
(3-4 роки)
11:15-12:00
Кабінет №4
Карусель пригод
(3-4 роки)
16:00-16:45
Кабінет №4
ККарусель пригод
(3-4 роки)
16:15-17:00
Кабінет №4
Карусель пригод
(3-4 роки)
17:15-18:00
Група 2
Кабінет №4
Карусель пригод
(3-4 роки)
17:15-18:00
Кабінет №4
Карусель пригод
(3-4 роки)
18:30-19:15
Кабінет №4
Карусель пригод
(3-4 роки)
18:30-19:15
Кабінет №4
Мульті-мікс 1.0 (4-5 років) Літній курс
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Мульті-мікс 1.0
(4-5 років)
11:00-12:00
Кабінет №4
Мульті-мікс 1.0
(4-5 років)
11:00-12:00
Кабінет №4
Мульті-мікс 1.0
(4-5 років)
12:15-13:15
Кабінет №4
Мульті-мікс 1.0
(4-5 років)
15:00-16:00
Кабінет №4
Мульті-мікс 1.0
(4-5 років)
16:00-17:00
Кабінет №4
Мульті-мікс 1.0
(4-5 років)
17:15-18:15
Кабінет №4
Мульті-мікс 1.0
(4-5 років)
17:00-18:00
Кабінет №4
Мульті-мікс 1.0
(4-5 років)
18:15-19:15
Група 3
Кабінет №4
Мульті-мікс 1.0
(4-5 років)
18:15-19:15
Група 3
Кабінет №4
Мульті-мікс 2.0 (5-6 років) Літній курс
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Мульті-мікс 2.0
(5-6 років)
10:00-11:00
Кабінету №4
Мульті-мікс 2.0
(5-6 років)
12:15-13:15
Кабінету №4
Мульті-мікс 2.0
(5-6 років)
12:15-13:15
Кабінету №4
Мульті-мікс 2.0
(5-6 років)
13:30-14:30
Кабінету №4
Мульті-мікс 2.0
(5-6 років)
16:00-17:00
Кабінету №4
Мульті-мікс 2.0
(5-6 років)
16:00-17:00
Група 1
Кабінету №4
Мульті-мікс 2.0
(5-6 років)
16:00-17:00
Група 1
Кабінету №4
Мульті-мікс 2.0
(5-6 років)
17:15-18:15
Кабінету №4
Мульті-мікс 2.0
(5-6 років)
18:15-19:15
Кабінету №4
Машини та механізми (6-7 років) Літній курс
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Машини та механізми
(6-7 років)
10:00-11:20
Кабінет №3
Машини та механізми
(6-7 років)
14:00-15:20
Кабінет №3
Машини та механізми
(6-7 років)
14:00-15:20
Кабінет №3
Машини та механізми
(6-7 років)
18:10-19:35
Кабінет №3
STEM-Садок (4-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
STEM-Садок
(4-6 років)
10:00-13:00
Кабінет №4
STEM-Садок
(4-6 років)
10:00-13:00
Кабінет №4
STEM-Садок
(4-6 років)
10:00-13:00
Кабінет №4
Основи робототехніки (6-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(6-8 років)
09:00-10:30
Кабінет №3
Основи робототехніки
(6-8 років)
09:30-11:00
Кабінет №3
Основи робототехніки
(6-8 років)
10:50-12:20
Кабінет №3
Основи робототехніки
(6-8 років)
13:10-14:40
Кабінет №3
Основи робототехніки
(6-8 років)
15:00-16:30
Кабінет №3
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:00-17:30
Кабінет №3
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:50-18:20
Кабінет №3
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:30-18:00
Кабінет №3
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:20-17:50
Кабінет №3
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:50-18:20
Кабінет №3
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:30-18:00
Кабінет №3
Основи робототехніки
(6-8 років)
17:00-18:30
Кабінет №3
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:20-19:50
Кабінет №3
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:40-20:10
Кабінет №3
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:20-19:50
Кабінет №3
Робототехніка Scratch (7-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
11:20-12:50
Кабінет №3
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
12:40-14:10
Кабінет №3
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
15:00-16:30
Кабінет №3
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
14:40-16:10
Кабінет №3
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
15:10-16:40
Кабінет №3
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
17:50-19:20
Кабінет №3
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:40-20:10
Кабінет №3
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:10-19:40
Кабінет №3
Science (9-12 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Science
(9-12 років)
09:00-10:45
Кабінет №1
Science
(9-12 років)
12:55-14:40
Кабінет №1
Science
(9-12 років)
12:55-14:40
Кабінет №1
Science
(9-12 років)
16:00-17:45
Кабінет №1
Science
(9-12 років)
17:50-19:35
Кабінет №1
Практична механіка (8-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Практична механіка
(8-9 років)
09:15 - 10:45
Кабінет №1
Практична механіка
(8-9 років)
11:05 - 12:35
Кабінет №1
Практична механіка
(8-9 років)
16:00 - 17:30
Кабінет №1
Практична механіка
(8-9 років)
18:05 - 19:35
Кабінет №1
Захоплююча математика 1 рівень (1 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
14:30-15:40
Кабінет №1
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
17:30-18:40
Кабінет №1
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
15:00-16:10
Кабінет №3
Захоплююча математика 2 рівень (2 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Захоплююча математика
2 рівень
(2 клас)
16:00-17:10
Кабінет №1
Архітектура  1 рівень (9-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура 
1 рівень
(9-15 років)
16:00-18:00
Кабінет №2
Архітектура 
1 рівень
(9-15 років)
18:20-20:20
Кабінет №2
Архітектура  2 рівень (9-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура 
2 рівень
(9-15 років)
17:00-19:00
Кабінет №2
Пізнаю світ з Minecraft: EE (7-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Пізнаю світ з Minecraft: EE
(7-9 років)
15:30-16:40
Кабінет №2
Програмування з Minecraft: EE (8-11 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування з Minecraft: EE
(8-11 років)
17:00-18:10
Кабінет №2
Програмування з Minecraft: EE
(8-11 років)
18:30-19:40
Кабінет №2
Кругосвітні мандрівки (8-12 років) Літній курс
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Кругосвітні мандрівки
(8-12 років)
14.15-16.00
Кабінет №3
Комікс-клуб (6-8 років) Літній курс
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Комікс-клуб
(6-8 років)
14:00-15:30
Кабінет №3
Комікс-клуб
(6-8 років)
14:00-15:30
Кабінет №3
Dino Park (7-8 років) Літній курс
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Dino-park
(7-8 років)
11:35-13:05
Кабінет №3
Dino-park
(7-8 років)
16:00-17:30
Кабінет №3
Dino-park
(7-8 років)
17:50-19:20
Кабінет №3
Dino-park
(7-8 років)
17:50-19:20
Кабінет №3
Early robotics – new 2019 (7-8 років) Літній курс
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Early robotics
(7-8 років)
16:00-17:30
Кабінет №3
Early robotics
(7-8 років)
16:00-17:30
Кабінет №3
Early robotics
(7-8 років)
15:30-17:00
Кабінет №3
City bots (7-8 років) Літній курс
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
City bots
(7-8 років)
13:25-14:55
Кабінет №3
City bots
(7-8 років)
16:20-17:50
Кабінет №3
City bots
(7-8 років)
17:50-19:20
Кабінет №3
Робототехніка Mindstorms  (10-13 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Mindstorms ч.3
(10-13 років)
09:30 - 11:30
Кабінет №2
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
11:50-13:50
Кабінет №2
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
12:50-14:50
Кабінет №2
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
16:00-18:00
Кабінет №2
Робототехніка Mindstorms ч.3
(10-13 років)
15:10-17:10
Кабінет №2
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
18:20-20:20
Кабінет №2
Робототехніка Mindstorms ч.3
(10-13 років)
18:20-20:20
Кабінет №2
Проектна робототехніка Mindstorms (10+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Проектна робототехніка Mindstorms
(10+ років)
16:00-18:00
Кабінет №2
Developer Електроніка та програмування (12-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Developer Електроніка та програмування
(12-15 років)
17:30-20:00
Кабінет №2
Developer Розробка ігор та 3D-моделювання (13-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Developer Розробка ігор та 3D-моделювання
(13-15 років)
14:10-16:10
Кабінет №2
First startup (10-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
First startup
(10-15 років)
10:00-12:30
Кабінет №2
Developer Web програмування (12-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Developer Web програмування
(12-15 років)
18:20-20:20
Кабінет №2
Підготовка до WRO (10+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до WRO
(10+ років)
16:00 - 18:00
Кабінет №2
X-treme Engineering (8-12 років) Літній курс
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
X-treme engineering
(8-12 років)
12:20-14:20
Кабінет №2
X-treme engineering
(8-12 років)
17:20-19:20
Кабінет №2
More Than Fun (MTF) (9-12 років) Літній курс
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
More Than Fun
(9-12 років)
17:20-19:20
Кабінет №2
Awesome Robotics (9-12 років) Літній курс
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Awesome Robotics
(9-12 років)
10:00-12:00
Кабінет №2
Awesome Robotics
(9-12 років)
15:00-17:00
Кабінет №2
Space Robotics (9-12 років) Літній курс
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Space Robotics
(9-12 років)
15:00-17:00
Кабінет №2
Space Robotics
(9-12 років)
14:40-16:40
Кабінет №2

Контакти

Київ
Златоустівська, 55. INVENTOR
Пн-Пт 09:30-20:30
Сб 08:30-20:30
Нд 08:45-20:30
Загальні
+380 (44) 490-90-80
Студійні
+380 (44) 490-90-80
Мобільний додаток
+380 (44) 490-90-80
© vynahidnyk.org 2008-2019
Всі права застережені. Розробка сайту - Exipilis