Україна, Київ
Цвєтаєвої, 3. INVENTOR
+380 (44) 490-90-80

Навчальні курси

Викладачі

Всі викладачі

Розклад

Розклад

Ранній розвиток (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Кабінет 3
Ранній розвиток (3-4)
10:00-10:45
Кабінет 3
Ранній розвиток (3-4)
11:30-12:15
Кабінет 3
Ранній розвиток (3-4)
16.00-16.45
Кабінет 3
Ранній розвиток (3-4)
Ср 16.45-17.30
Группа 1
Кабінет 3
Ранній розвиток (3-4)
Вт-Чт 17.30-18.15
Группа 1
Кабінет 3
Ранній розвиток (3-4)
Вт-Чт 17.30-18.15
Кабінет 3
Ранній розвиток (3-4)
17.15-18.00
Кабінет 3
Ранній розвиток (3-4)
17.30-18.15
Кабінет 3
Ранній розвиток (3-4)
16.30-17.15
Кабінет 3
Ранній розвиток (3-4)
Ср 19.00-19.45
Наука про світ (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Кабінет 2
Наука про світ
(4-5)
10.15-11.15
Кабінет 2
Наука про світ
(4-5)
10:00-11:00
Кабінет 2
Наука про світ
(4-5)
10.15-11.15
Кабінет 2
Наука про світ
(4-5)
11.30- 12.30
Кабінет 3
Наука про світ
(4-5)
12:30-13:30
Кабінет 3
Наука про світ
(4-5)
12.15-13.15
Кабінет 2
Наука про світ
(4-5)
13.45-14.45
Кабінет 2
Наука про світ
(4-5)
14.00-15.00
Кабінет 1
Наука про світ
(4-5)
16:00 -17:00
Группа 1
Кабінет 3
Наука про світ
(4-5)
Вт-Чт 16.15-17.15
Кабінет 2
Наука про світ
(4-5)
16:00-17:00
Группа 1
Кабінет 3
Наука про світ
(4-5)
Вт-Чт 16.15-17.15
Кабінет 3
Наука про світ
(4-5)
16:00-17:00
Кабінет 3
Наука про світ
(4-5)
15:00-16.00
Кабінет 3
Наука про світ
(4-5)
17.30-18.30
Кабінет 2
Наука про світ
(4-5)
16:00 -17:00
Кабінет 2
Наука про світ
(4-5)
16:00 -17:00
Кабінет 3
Наука про світ
(4-5)
17.00-18.00
Кабінет 3
Наука про світ
(4-5)
17:45-18:45
Кабінет 1
Наука про світ
(4-5) 17:15-18.15
Кабінет 3
Наука про світ
(4-5)
17.00-18.00
Кабінет 3
Наука про світ
(4-5)
17:45-18:45
Кабінет 2
Наука про світ
(4-5)
18:30-19:30
Группа 2
Кабінет 2
Наука про світ
(4-5)
Вт-Чт 18:30 -19:30
Группа 2
Кабінет 2
Наука про світ
(4-5)
Вт-Чт 18:30 -19:30
Кабінет 2
Наука про світ
(4-5)
18:30-19:30
Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Кабінет 2
Цікава інженерія
(5-6)
10.15-11.15
Кабінет 3
Цікава інженерія
(5-6)
10.15-11.15
Кабінет 3
Цікава інженерія
(5-6)
11.00-12.00
Группа 3
Кабінет 2
Цікава інженерія (5-6)
Вт-Чт 11.30-12.30
Группа 3
Кабінет 2
Цікава інженерія (5-6)
Вт-Чт 11.30-12.30
Кабінет 2
Цікава інженерія
(5-6)
11:15-12:15
Кабінет 2
Цікава інженерія (5-6)
11:30 -12:30
Кабінет 2
Цікава інженерія
(5-6)
12.45-13.45
Кабінет 2
Цікава інженерія
(5-6)
12:30-13:30
Кабінет 2
Цікава інженерія
(5-6)
12:45 -13:45
Кабінет 3
Цікава інженерія
(5-6)
13.45-14.45
Кабінет 3
Цікава інженерія
(5-6)
13.30-14.30
Кабінет 2
Цікава інженерія
(5-6)
16:00-17:00
Кабінет 3
Цікава інженерія
(5-6)
15.15-16.15
Кабінет 2
Цікава інженерія (5-6)
16:00-17:00
Кабінет 1
Цікава інженерія
(5-6)
16:00-17:00
Кабінет 3
Цікава інженерія
(5-6)
16.15-17.15
Кабінет 1
Цікава інженерія (5-6)
17.15-18.15
Группа 2
Кабінет 2
Цікава інженерія
(5-6)
Вт-Чт 17:15-18:15
Кабінет 2
Цікава інженерія (5-6)
СР 17.15-18.15
Группа 2
Кабінет 2
Цікава інженерія
(5-6)
Вт-Чт 17:15-18:15
Кабінет 2
Цікава інженерія (5-6)
17.15-18.15
Кабінет 2
Цікава інженерія (5-6)
17.15-18.15
Кабінет 2
Цікава інженерія (5-6)
Ср 18:30 -19:30
Кабінет 3
Цікава інженерія
(5-6)
18.15-19.15
Группа 1
Кабінет 3
Цікава інженерія
(5-6)
Вт-Чт 18.30-19.30
Группа 1
Кабінет 3
Цікава інженерія
(5-6)
Вт-Чт 18.30-19.30
Підготовка до школи (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Группа 5
Кабінет 1
Ср 19.00-Нд 13.00
ПДШ
Группа 2
Кабінет 1
Вт-Чт 15.30-16:40
ПДШ
Группа 2
Кабінет 1
Вт-Чт 15.30-16:40
ПДШ
Группа 3
Кабінет
Вт-Чт 17.00-18.10
ПДШ
Группа 3
Кабінет
Вт-Чт 17.00-18.10
ПДШ
Группа 1
Кабінет 1
Пн-Пт 18.30-19.40
ПДШ
Группа 4
Кабінет 1
Вт-Чт 18.30-19.40
ПДШ
Группа 5
Кабінет 1
Ср 19.00-Нд 13.00
ПДШ
Группа 4
Кабінет 1
Вт-Чт 18.30-19.40
ПДШ
Группа 1
Кабінет 1
Пн-Пт 18.30-19.40
ПДШ
Початкова механіка (6-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Кабінет 6
09.45-10.55
Початкова механіка
Кабінет 6
10.00-11.10
Початкова механіка
Кабінет 6
11.30-12.40
Початкова механіка
Кабінет 6
15.00-16.10
Початкова механіка
Кабінет 6
16.00-17.10
Початкова механіка
Кабінет 6
16.00-17.10
Початкова механіка
Кабінет 6
16.30-17.40
Початкова механіка
Кабінет 6
17.30-18.40
Початкова механіка
Кабінет 6
17.30-18.40
Початкова механіка
Кабінет 6
19:00-20:10
Початкова механіка
Кабінет 6
19.00-20.10
Початкова механіка
Карусель пригод (3-4 роки) Літній курс
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Каб. 3 Карусель пригод 10.00-10.45Каб. 3 Сб Карусель пригод 10.15-11.00
Каб. 3
Карусель пригод 17.15-18.00
Каб. 3
Карусель пригод 17.30-18.15
Каб. 3
Карусель пригод 18.30-19.15
Каб. 3
Карусель пригод 18.30-19.15
Мульті-мікс 1.0 Літній курс
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Каб. 3
Вт 11.00-12.00 Мультимікс 1.0 (4-5)
Каб. 3 Сб 12.30-13.30 Мультимікс 1.0 (4-5)Каб. 3
12.30-13.30 Мультимікс 1.0 (4-5)
Каб.1
16.25-17.25 Мультимікс 1.0 (4-5)
Каб. 3
17.15-18.15 Мультимікс 1.0 (4-5)
Каб. 1
17.15-18.15 Мультимікс 1.0 (4-5)
Каб. 3
17.15-18.15 Мультимікс 1.0 (4-5)
Каб. 3
18.15-19.15 Мультимікс 1.0 (4-5)
Каб. 3
18.30-19.30 Мультимікс 1.0 (4-5)
Мульті-мікс 2.0 (5-6 років) Літній курс
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Каб. 3
Вт 12.15-13.15 Мультимікс 2.0 (5-6)
Каб. 3 Сб 11.15-12.15 Мультимікс 2.0 (5-6)Каб. 3 11.15-12.15 Мультимікс 2.0 (5-6)
Каб. 3
16.00-17.00 Мультимікс 2.0 (5-6)
Каб. 3
16.00-17.00 Мультимікс 2.0 (5-6)
Каб. 1
16.00-17.00 Мультимікс 2.0 (5-6)
Каб. 3
16.00-17.00 Мультимікс 2.0 (5-6)
Каб1.
15.10-16.10 Мультимікс 2.0 (5-6)
Каб. 1
18.30-19.30 Мультимікс 2.0 (5-6)
Машини та механізми (6-7 років) Літній курс
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Каб.1
10.00- 11.20 Машини і механізми
Каб.1
12.20-13.40 Машини і механізми
Каб.1
13.30-14.50 Машини і механізми
Каб.1
14.00-15.20 Машини і механізми
Каб.1
14.00-15.20 Машини і механізми
Каб.1
17.50-19.10 Машини і механізми
Основи робототехніки (6-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Кабінет 4
Основи робототехніки
(6-7 років)
09.45-11.15
Кабінет 4
Основи робототехніки
(6-7 років)
11.35-13.05
Кабінет 4
Основи робототехніки
(6-7 років)
13.25-14.55
Кабінет 4
Основи робототехніки
(6-7 років)
14.20-15.50
Кабінет 4
Основи робототехніки
(6-7 років)
15.15-16.45
Кабінет 4
Основи робототехніки
(6-7 років)
15.20-17.50
Кабінет 4
Основи робототехніки
(6-7 років)
16.10-17.40
Кабінет 4
Основи робототехніки
(6-7 років)
16.10-17.40
Кабінет 4
Основи робототехніки
(6-7 років)
18.00-19.30
Кабінет 4
Основи робототехніки
(6-7 років)
18.00-19.30
Кабінет 4
Основи робототехніки
(6-7 років)
18.00-19.30
Кабінет 4
Основи робототехніки
(6-7 років)
18.00-19.30
Робототехніка Scratch (7-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Кабінет 4
Робототехніка Scratch
(7-8 років)
09.45-11.15
Кабінет 4
Робототехніка Scratch
(7-8 років)
11.35-13.05
Кабінет 4
Робототехніка Scratch
(7-8 років)
13.25-14.55
Кабінет 4
Робототехніка Scratch
(7-8 років)
14.20-15.50
Кабінет 4
Робототехніка Scratch
(7-8 років)
16.10-17.40
Кабінет 4
Робототехніка Scratch
(7-8 років)
16:10-17:40
Кабінет 4
Робототехніка Scratch
(7-8 років)
16:10-17:40
Кабінет 4
Робототехніка Scratch
(7-8 років)
18.00-19.30
Захоплююча математика 1 рівень (6-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Кабінет 1
Захоплююча математика, рівень1
(1клас)
11.35-12.45
Кабінет 1 Захоплююча математика, рівень1
(1клас) 16:00-17:10
Захоплююча математика 2 рівень (7-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Кабінет 1
Захоплююча математика, рівень 2
(2 клас)
13.05-14.15
Кабінет 1 Захоплююча математика, рівень 2
(2 клас)
17:30-18:40
Kid's project, 2 рівень (8-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Кабінет
Kid’s project (2) 14.10-15.55
Kid's project, 1 рівень (7-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Кабінет 7_Kid’s project (Р1) 16.15-18.00
Практична механіка (8-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Кабінет 6
12.20-13.50
Практична механіка
Кабінет 6
Практична механіка
16.15-17.45
Кабінет 6
Практична механіка
18.10-19.40
Кабінет 6
Практична механіка
18.10-19.40
Science (9-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Кабінет 7
Science
(9-10 років)
10.15-12.00
Кабінет 7
Science
(9-10 років)
16.05-17.50
Архітектура 1 рівень (8-14 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Кабінет 7
Архітектура
1 рівень
10:00-12:00
Кабінет 7
Архітектура
1 рівень
16.00-18.00
Архітектура 2 рівень (8-14 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Кабінет 7
Архітектура
2 рівень
18.20-20.20
Кабінет 7
Архітектура
2 рівень
12:20-14:20
Пізнаю світ з Minecraft (2-3 клас - 8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Кабінет 5
Пізнаю світ з Minecraft
16.00-17.10
Кабінет 5
Пізнаю світ з Minecraft
15.40-16.50
Кабінет 5
Пізнаю світ з Minecraft
17.30-18.40
Кабінет 5
Пізнаю світ з Minecraft
19.00-20.10
Програмування з Minecraft (3-4 клас - 9+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Кабінет 5
Програмування з Minecraft
16.00-17.10
Кабінет 5
Програмування з Minecraft
14.10-15.20
Кабінет 5
Програмування з Minecraft
17.30-18.40
Кабінет 5
Програмування з Minecraft
19.00-20.10
Early robotics (6-8 років) Літній курс
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Каб.4
16.05-17.35
Early robotics
Каб.4
11.50-13.20
Early robotics
City bots (6-8 років) Літній курс
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Каб.4
15.40-17.10
City bots
Каб.4
13.40-15.10
City bots
Dino Park (6-8 років) Літній курс
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Каб.4
17.30-19.00
Dino Park
Каб.4
17.55-19.25
Dino Park
Каб.4
17.55-19.25
Dino Park
Каб.4
10.00-11.30
Dino Park
Каб.4
15.40-17.10
Dino Park
Робототехніка Mindstorms (10+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Супер-робототехніка
(10-13 років)
12:15- 15:15
Кабінет № 2
Кабінет 5
Робототехніка Mindstorms 3.1
11.50-13.50
Кабінет 5
Проектна роб.
15.30-17.30
Кабінет 5
Робототехніка Mindstorms 3.3
15:40-17:40
Кабінет 5
Робототехніка Mindstorms 3.1
15:25-17:25
Кабінет 5
Робототехніка Mindstorms 3.1
18:00-20:00
First startup (10+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Кабінет 5
First startup
17.50-20.20
Developer Електроніка та програмування (12-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Кабінет 5
Developer Електроніка та програмування (Електроніка)
12.35-15.05
Кабінет 5
Developer Електроніка та програмування (WEB-програмування)
17.50-20.20
Developer Розробка ігор та 3D-моделювання
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Кабінет 5_
Developer Розробка ігор та 3D-моделювання (ІІІ сем)
10.15-12.15
Awesome robotics (10-13 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Каб.5
15.10-17.10
Awesome robotics
Каб.5
10.10-12.10
Awesome robotics
Space robotics (10-13 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Каб.5
15.10-17.10
Space robotics
Каб.5
12.30-14.30
Space robotics
Каб.5
17.30-19.30
Space robotics
Exstr Engineering (10-13 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Каб.5
15.00-17.00
Exstr Engineering
Каб.5
17.30-19.30
Exstr Engineering
Весь розклад

Новини

всі новини

Контакти

Київ
Цвєтаєвої, 3. INVENTOR
Пн-Пт 09:30-20:30
Сб 09:00-19:30
Нд 09:30-18:00
Телефонуйте:
+380 (44) 490-90-80


Надіслати повідомлення

Мобільний додаток
+380 (44) 490-90-80
© vynahidnyk.org 2008-2019
Всі права застережені. Розробка сайту - Exipilis