Україна, Київ
Цвєтаєвої, 3. INVENTOR
+380 (44) 490-90-80

Навчальні курси

Викладачі

Кравець МаріяКравець Марія
Викладає курси рівня STEM Middle
Головіна ІринаГоловіна Ірина
Викладає курси рівня STEM Junior
Короп МаріяКороп Марія
Викладає курси рівня STEM Junior
Зінюк ІринаЗінюк Ірина
Викладає курси рівня STEM Middle
Всі викладачі

Розклад

Розклад занять

Кабінет 1
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи
(5-7 років)
Група 1
15:30-16:40
Підготовка до школи
(5-7 років)
Група 1
15:30-16:40
Підготовка до школи
(5-7 років)
Група 5
13:00-14:10
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
16:00-17:10
Наука про світ
(4-5 років)
16:10-17:10
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
15:20-16:30
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:25-18:25
Підготовка до школи
(5-7 років)
Група 2
17:00-18:10
Захоплююча математика
2 рівень
(2 клас)
17:30-18:40
Підготовка до школи
(5-7 років)
Група 2
17:00-18:10
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:25-18:25
Захоплююча математика
2 рівень
(2 клас)
16:50-18:00
Підготовка до школи
(5-7 років)
Група 3
18:40-19:50
Підготовка до школи
(5-7 років)
Група 4
18:30-19:40
Підготовка до школи
(5-7 років)
Група 5
19:00-20:10
Підготовка до школи
(5-7 років)
Група 4
18:30-19:40
Підготовка до школи
(5-7 років)
Група 3
18:40-19:50
Кабінет 2
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ
(4-5 років)
10:00-11:00
Цікава інженерія
(5-6 років)
10:00-11:00
ФОРМУЄМО
Наука про світ
(4-5 років)
11:15-12:15
Наука про світ
(4-5 років)
11:15-12:15
Наука про світ
(4-5 років)
11:15-12:15
ФОРМУЄМО
Цікава інженерія
(5-6 років)
Група 1
11:30-12:30
ФОРМУЄМО
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:30-13:30
ФОРМУЄМО
Цікава інженерія
(5-6 років)
Група 1
11:30-12:30
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:30-13:30
Наука про світ
(4-5 років)
12:30-13:30
Цікава інженерія
(5-6 років)
13:45-14:45
Цікава інженерія
(5-6 років)
14:00-15:00
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:00-17:00
ФОРМУЄМО
Наука про світ
(4-5 років)
16:00-17:00
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:00-17:00
Наука про світ
(4-5 років)
16:00-17:00
Наука про світ
(4-5 років)
17:15-18:15
Наука про світ
(4-5 років)
Група 2
17:15-18:15
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:15-18:15
Наука про світ
(4-5 років)
Група 2
17:15-18:15
Наука про світ
(4-5 років)
17:15-18:15
Цікава інженерія
(5-6 років)
Група 2
18:30-19:30
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:30-19:30
Наука про світ
(4-5 років)
18:30-19:30
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:30-19:30
Цікава інженерія
(5-6 років)
Група2
18:30-19:30
Кабінет 3
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки)
Група1
10:30-11:15
Ранній розвиток
(3-4 роки)
Група1
10:30-11:15
Наука про світ
(4-5 років)
10:00-11:00
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:00-10:45
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:00-17:45
ФОРМУЄМО
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:00-17:45
Наука про світ
(4-5 років)
11:15-12:15
ФОРМУЄМО
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:00-11:45
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:00-18:45
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:30-18:15
Наука про світ
(4-5 років)
17:15-18:15
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:30-18:15
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:00-18:45
ФОРМУЄМО
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:30-13:30
ФОРМУЄМО
Наука про світ
(4-5 років)
19:00-20:00
Наука про світ
(4-5 років)
Група 3
18:30-19:30
Наука про світ
(4-5 років)
18:30-19:30
Наука про світ
(4-5 років)
Група 3
18:30-19:30
Ранній розвиток
(3-4 роки)
19:00-19:45
ФОРМУЄМО
Наука про світ
(4-5 років)
13:45-14:45
Кабінет 4
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(6-8 років)
09:30-11:00
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
10:00-11:30
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
11:20-12:50
Основи робототехніки
(6-8 років)
11:50-13:20
ФОРМУЄМО
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
13:50-15:20
ФОРМУЄМО
Основи робототехніки
(6-8 років)
14:20-15:50
ФОРМУЄМО
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
14:20-15:50
ФОРМУЄМО
Основи робототехніки
(6-8 років)
14:50-16:20
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:10-17:40
ФОРМУЄМО
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:10-17:40
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:10-17:40
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:10-17:40
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:10-17:40
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:00-19:30
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:00-19:30
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:00-19:30
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:00-19:30
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:00-19:30
Кабінет 5
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
ФОРМУЄМО
Робототехніка Mindstorms
частина1
(10-13 років)
09:00-11:00
Developer
Електроніка та програмування
(11-15 років)
10:00-12:30
Робототехніка Mindstorms
частина3
(10-13 років)
11:20-13:20
ФОРМУЄМО
Minecraft Education
(7-9 років)
16:00-17:10
(Апробація)
ФОРМУЄМО
VROBOT
(10+ років)
16:10-17:10
(Апробація)
ФОРМУЄМО
Робототехніка Mindstorms
частина1
(10-13 років)
15:40-17:40
Програмування з Minecraft
(8-11 років)
16:00-17:10
(Апробація)
Робототехніка Mindstorms
частина1
(10-13 років)
15:40-17:40
ФОРМУЄМО
Програмування з Minecraft
(8-11 років)
13:50-15:00
(Апробація)
First startup
(10-15 років)
17:30-20:00
Робототехніка Mindstorms
частина 3
(10-13 років)
18:00-20:00
Робототехніка Mindstorms
частина 3
(10-13 років)
18:00-20:00
Кабінет 6
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Практична механіка
(8-9 років)
09:45-11:15
Початкова механіка
(5,5-7 років)
10:00-11:10
Початкова механіка
(5,5-7 років)
11:30-12:40
Початкова механіка
(5,5-7 років)
13:20-14:30
Початкова механіка
(5,5-7 років)
16:00-17:10
ФОРМУЄМО
Початкова механіка
(5,5-7 років)
16:00-17:10
Початкова механіка
(5,5-7 років)
16:00-17:10
ФОРМУЄМО
Практична механіка
(8-9 років)
15:40-17:10
Початкова механіка
(5,5-7 років)
17:30-18:40
Початкова механіка
(5,5-7 років)
17:30-18:40
Практична механіка
(8-9 років)
16:10-17:40
Початкова механіка
(5,5-7 років)
19:00-20:10
Початкова механіка
(5,5-7 років)
19:00-20:10
Практична механіка
(8-9 років)
18:05-19:50
Кабінет 7
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура
2 рівень
(9-15 років)
10:00-12:00
Science
(9-12 років)
11:35-13:20
(Апробація)
Архітектура
1 рівень
(8-15 років)
12:20-14:20
ФОРМУЄМО
Kids project
1 рівень
(7-9 років)
14:00-15:45
ФОРМУЄМО
Архітектура
1 рівень
(8-15 років)
15:00-17:00
Kids project
2 рівень
(8-11 років)
16:00-16:45
Kids project
1 рівень
(7-9 років)
16:00-17:45
ФОРМУЄМО
Science
(9-12 років)
18:05-19:50
(Апробація)
Архітектура
1 рівень
(8-15 років)
18:00-20:00
ФОРМУЄМО
Країнознавство
(8-13 років)
18:05-19:50
ФОРМУЄМО
Science
(9-12 років)
18:05-19:50
(Апробація)
Science
(9-12 років)
18:05-19:50
(Апробація)
Весь розклад

Новини

всі новини

Контакти

Київ
Цвєтаєвої, 3. INVENTOR
Пн-Пт 09:30-20:30
Сб 09:00-19:30
Нд 09:30-18:00
Телефонуйте:
+380 (44) 490-90-80


Надіслати повідомлення

Мобільний додаток
+380 (44) 490-90-80
© vynahidnyk.org 2008-2019
Всі права застережені. Розробка сайту - Exipilis