Україна, Київ
Цвєтаєвої, 3. INVENTOR
+380 (44) 490-90-80

Навчальні курси

Викладачі

Кравець МаріяКравець Марія
Викладає курси рівня STEM Middle
Головіна ІринаГоловіна Ірина
Викладає курси рівня STEM Junior
Короп МаріяКороп Марія
Викладає курси рівня STEM Junior
Зінюк ІринаЗінюк Ірина
Викладає курси рівня STEM Middle
Всі викладачі

Розклад

Розклад

Ранній розвиток (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Кабінет 3
Ранній розвиток (3-4)
10:00-10:45
Кабінет 3
Ранній розвиток (3-4)
11:30-12:15
Кабінет 3
Ранній розвиток (3-4)
16.00-16.45
Кабінет 3
Ранній розвиток (3-4)
Ср 16.45-17.30
Группа 1
Кабінет 3
Ранній розвиток (3-4)
Вт-Чт 17.30-18.15
Группа 1
Кабінет 3
Ранній розвиток (3-4)
Вт-Чт 17.30-18.15
Кабінет 3
Ранній розвиток (3-4)
17.15-18.00
Кабінет 3
Ранній розвиток (3-4)
17.30-18.15
Кабінет 3
Ранній розвиток (3-4)
16.30-17.15
Кабінет 3
Ранній розвиток (3-4)
Ср 19.00-19.45
Наука про світ (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Кабінет 2
Наука про світ
(4-5)
10.15-11.15
Кабінет 2
Наука про світ
(4-5)
10:00-11:00
Кабінет 2
Наука про світ
(4-5)
10.15-11.15
Кабінет 2
Наука про світ
(4-5)
11.30- 12.30
Кабінет 3
Наука про світ
(4-5)
12:30-13:30
Кабінет 3
Наука про світ
(4-5)
12.15-13.15
Кабінет 2
Наука про світ
(4-5)
13.45-14.45
Кабінет 2
Наука про світ
(4-5)
14.00-15.00
Кабінет 1
Наука про світ
(4-5)
16:00 -17:00
Группа 1
Кабінет 3
Наука про світ
(4-5)
Вт-Чт 16.15-17.15
Кабінет 2
Наука про світ
(4-5)
16:00-17:00
Группа 1
Кабінет 3
Наука про світ
(4-5)
Вт-Чт 16.15-17.15
Кабінет 3
Наука про світ
(4-5)
16:00-17:00
Кабінет 3
Наука про світ
(4-5)
15:00-16.00
Кабінет 3
Наука про світ
(4-5)
17.30-18.30
Кабінет 2
Наука про світ
(4-5)
16:00 -17:00
Кабінет 2
Наука про світ
(4-5)
16:00 -17:00
Кабінет 3
Наука про світ
(4-5)
17.00-18.00
Кабінет 3
Наука про світ
(4-5)
17:45-18:45
Кабінет 1
Наука про світ
(4-5) 17:15-18.15
Кабінет 3
Наука про світ
(4-5)
17.00-18.00
Кабінет 3
Наука про світ
(4-5)
17:45-18:45
Кабінет 2
Наука про світ
(4-5)
18:30-19:30
Группа 2
Кабінет 2
Наука про світ
(4-5)
Вт-Чт 18:30 -19:30
Группа 2
Кабінет 2
Наука про світ
(4-5)
Вт-Чт 18:30 -19:30
Кабінет 2
Наука про світ
(4-5)
18:30-19:30
Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Кабінет 2
Цікава інженерія
(5-6)
10.15-11.15
Кабінет 3
Цікава інженерія
(5-6)
10.15-11.15
Кабінет 3
Цікава інженерія
(5-6)
11.00-12.00
Группа 3
Кабінет 2
Цікава інженерія (5-6)
Вт-Чт 11.30-12.30
Группа 3
Кабінет 2
Цікава інженерія (5-6)
Вт-Чт 11.30-12.30
Кабінет 2
Цікава інженерія
(5-6)
11:15-12:15
Кабінет 2
Цікава інженерія (5-6)
11:30 -12:30
Кабінет 2
Цікава інженерія
(5-6)
12.45-13.45
Кабінет 2
Цікава інженерія
(5-6)
12:30-13:30
Кабінет 2
Цікава інженерія
(5-6)
12:45 -13:45
Кабінет 3
Цікава інженерія
(5-6)
13.45-14.45
Кабінет 3
Цікава інженерія
(5-6)
13.30-14.30
Кабінет 2
Цікава інженерія
(5-6)
16:00-17:00
Кабінет 3
Цікава інженерія
(5-6)
15.15-16.15
Кабінет 2
Цікава інженерія (5-6)
16:00-17:00
Кабінет 1
Цікава інженерія
(5-6)
16:00-17:00
Кабінет 3
Цікава інженерія
(5-6)
16.15-17.15
Кабінет 1
Цікава інженерія (5-6)
17.15-18.15
Группа 2
Кабінет 2
Цікава інженерія
(5-6)
Вт-Чт 17:15-18:15
Кабінет 2
Цікава інженерія (5-6)
СР 17.15-18.15
Группа 2
Кабінет 2
Цікава інженерія
(5-6)
Вт-Чт 17:15-18:15
Кабінет 2
Цікава інженерія (5-6)
17.15-18.15
Кабінет 2
Цікава інженерія (5-6)
17.15-18.15
Кабінет 2
Цікава інженерія (5-6)
Ср 18:30 -19:30
Кабінет 3
Цікава інженерія
(5-6)
18.15-19.15
Группа 1
Кабінет 3
Цікава інженерія
(5-6)
Вт-Чт 18.30-19.30
Группа 1
Кабінет 3
Цікава інженерія
(5-6)
Вт-Чт 18.30-19.30
Підготовка до школи (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Группа 5
Кабінет 1
Ср 19.00-Нд 13.00
ПДШ
Группа 2
Кабінет 1
Вт-Чт 15.30-16:40
ПДШ
Группа 2
Кабінет 1
Вт-Чт 15.30-16:40
ПДШ
Группа 3
Кабінет
Вт-Чт 17.00-18.10
ПДШ
Группа 3
Кабінет
Вт-Чт 17.00-18.10
ПДШ
Группа 1
Кабінет 1
Пн-Пт 18.30-19.40
ПДШ
Группа 4
Кабінет 1
Вт-Чт 18.30-19.40
ПДШ
Группа 5
Кабінет 1
Ср 19.00-Нд 13.00
ПДШ
Группа 4
Кабінет 1
Вт-Чт 18.30-19.40
ПДШ
Группа 1
Кабінет 1
Пн-Пт 18.30-19.40
ПДШ
Початкова механіка (6-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Кабінет 6
09.45-10.55
Початкова механіка
Кабінет 6
10.00-11.10
Початкова механіка
Кабінет 6
11.30-12.40
Початкова механіка
Кабінет 6
15.00-16.10
Початкова механіка
Кабінет 6
16.00-17.10
Початкова механіка
Кабінет 6
16.00-17.10
Початкова механіка
Кабінет 6
16.30-17.40
Початкова механіка
Кабінет 6
17.30-18.40
Початкова механіка
Кабінет 6
17.30-18.40
Початкова механіка
Кабінет 6
19:00-20:10
Початкова механіка
Кабінет 6
19.00-20.10
Початкова механіка
Карусель пригод (3-4 роки) Літній курс
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Каб. 3 Карусель пригод 10.00-10.45Каб. 3 Сб Карусель пригод 10.15-11.00
Каб. 3
Карусель пригод 17.15-18.00
Каб. 3
Карусель пригод 17.30-18.15
Каб. 3
Карусель пригод 18.30-19.15
Каб. 3
Карусель пригод 18.30-19.15
Мульті-мікс 1.0 Літній курс
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Каб. 3
Вт 11.00-12.00 Мультимікс 1.0 (4-5)
Каб. 3 Сб 12.30-13.30 Мультимікс 1.0 (4-5)Каб. 3
12.30-13.30 Мультимікс 1.0 (4-5)
Каб.1
16.25-17.25 Мультимікс 1.0 (4-5)
Каб. 3
17.15-18.15 Мультимікс 1.0 (4-5)
Каб. 1
17.15-18.15 Мультимікс 1.0 (4-5)
Каб. 3
17.15-18.15 Мультимікс 1.0 (4-5)
Каб. 3
18.15-19.15 Мультимікс 1.0 (4-5)
Каб. 3
18.30-19.30 Мультимікс 1.0 (4-5)
Мульті-мікс 2.0 (5-6 років) Літній курс
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Каб. 3
Вт 12.15-13.15 Мультимікс 2.0 (5-6)
Каб. 3 Сб 11.15-12.15 Мультимікс 2.0 (5-6)Каб. 3 11.15-12.15 Мультимікс 2.0 (5-6)
Каб. 3
16.00-17.00 Мультимікс 2.0 (5-6)
Каб. 3
16.00-17.00 Мультимікс 2.0 (5-6)
Каб. 1
16.00-17.00 Мультимікс 2.0 (5-6)
Каб. 3
16.00-17.00 Мультимікс 2.0 (5-6)
Каб1.
15.10-16.10 Мультимікс 2.0 (5-6)
Каб. 1
18.30-19.30 Мультимікс 2.0 (5-6)
Машини та механізми (6-7 років) Літній курс
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Каб.1
10.00- 11.20 Машини і механізми
Каб.1
12.20-13.40 Машини і механізми
Каб.1
13.30-14.50 Машини і механізми
Каб.1
14.00-15.20 Машини і механізми
Каб.1
14.00-15.20 Машини і механізми
Каб.1
17.50-19.10 Машини і механізми
Основи робототехніки (6-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Кабінет 4
Основи робототехніки
(6-7 років)
09.45-11.15
Кабінет 4
Основи робототехніки
(6-7 років)
11.35-13.05
Кабінет 4
Основи робототехніки
(6-7 років)
13.25-14.55
Кабінет 4
Основи робототехніки
(6-7 років)
14.20-15.50
Кабінет 4
Основи робототехніки
(6-7 років)
15.15-16.45
Кабінет 4
Основи робототехніки
(6-7 років)
15.20-17.50
Кабінет 4
Основи робототехніки
(6-7 років)
16.10-17.40
Кабінет 4
Основи робототехніки
(6-7 років)
16.10-17.40
Кабінет 4
Основи робототехніки
(6-7 років)
18.00-19.30
Кабінет 4
Основи робототехніки
(6-7 років)
18.00-19.30
Кабінет 4
Основи робототехніки
(6-7 років)
18.00-19.30
Кабінет 4
Основи робототехніки
(6-7 років)
18.00-19.30
Робототехніка Scratch (7-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Кабінет 4
Робототехніка Scratch
(7-8 років)
09.45-11.15
Кабінет 4
Робототехніка Scratch
(7-8 років)
11.35-13.05
Кабінет 4
Робототехніка Scratch
(7-8 років)
13.25-14.55
Кабінет 4
Робототехніка Scratch
(7-8 років)
14.20-15.50
Кабінет 4
Робототехніка Scratch
(7-8 років)
16.10-17.40
Кабінет 4
Робототехніка Scratch
(7-8 років)
16:10-17:40
Кабінет 4
Робототехніка Scratch
(7-8 років)
16:10-17:40
Кабінет 4
Робототехніка Scratch
(7-8 років)
18.00-19.30
Захоплююча математика 1 рівень (6-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Кабінет 1
Захоплююча математика, рівень1
(1клас)
11.35-12.45
Кабінет 1 Захоплююча математика, рівень1
(1клас) 16:00-17:10
Захоплююча математика 2 рівень (7-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Кабінет 1
Захоплююча математика, рівень 2
(2 клас)
13.05-14.15
Кабінет 1 Захоплююча математика, рівень 2
(2 клас)
17:30-18:40
Kid's project, 2 рівень (8-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Кабінет
Kid’s project (2) 14.10-15.55
Kid's project, 1 рівень (7-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Кабінет 7_Kid’s project (Р1) 16.15-18.00
Практична механіка (8-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Кабінет 6
12.20-13.50
Практична механіка
Кабінет 6
Практична механіка
16.15-17.45
Кабінет 6
Практична механіка
18.10-19.40
Кабінет 6
Практична механіка
18.10-19.40
Science (9-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Кабінет 7
Science
(9-10 років)
10.15-12.00
Кабінет 7
Science
(9-10 років)
16.05-17.50
Архітектура 1 рівень (8-14 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Кабінет 7
Архітектура
1 рівень
10:00-12:00
Кабінет 7
Архітектура
1 рівень
16.00-18.00
Архітектура 2 рівень (8-14 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Кабінет 7
Архітектура
2 рівень
18.20-20.20
Кабінет 7
Архітектура
2 рівень
12:20-14:20
Пізнаю світ з Minecraft (2-3 клас - 8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Кабінет 5
Пізнаю світ з Minecraft
16.00-17.10
Кабінет 5
Пізнаю світ з Minecraft
15.40-16.50
Кабінет 5
Пізнаю світ з Minecraft
17.30-18.40
Кабінет 5
Пізнаю світ з Minecraft
19.00-20.10
Програмування з Minecraft (3-4 клас - 9+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Кабінет 5
Програмування з Minecraft
16.00-17.10
Кабінет 5
Програмування з Minecraft
14.10-15.20
Кабінет 5
Програмування з Minecraft
17.30-18.40
Кабінет 5
Програмування з Minecraft
19.00-20.10
Early robotics (6-8 років) Літній курс
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Каб.4
16.05-17.35
Early robotics
Каб.4
11.50-13.20
Early robotics
City bots (6-8 років) Літній курс
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Каб.4
15.40-17.10
City bots
Каб.4
13.40-15.10
City bots
Dino Park (6-8 років) Літній курс
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Каб.4
17.30-19.00
Dino Park
Каб.4
17.55-19.25
Dino Park
Каб.4
17.55-19.25
Dino Park
Каб.4
10.00-11.30
Dino Park
Каб.4
15.40-17.10
Dino Park
Робототехніка Mindstorms (10+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Супер-робототехніка
(10-13 років)
12:15- 15:15
Кабінет № 2
Кабінет 5
Робототехніка Mindstorms 3.1
11.50-13.50
Кабінет 5
Проектна роб.
15.30-17.30
Кабінет 5
Робототехніка Mindstorms 3.3
15:40-17:40
Кабінет 5
Робототехніка Mindstorms 3.1
15:25-17:25
Кабінет 5
Робототехніка Mindstorms 3.1
18:00-20:00
First startup (10+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Кабінет 5
First startup
17.50-20.20
Developer Електроніка та програмування (12-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Кабінет 5
Developer Електроніка та програмування (Електроніка)
12.35-15.05
Кабінет 5
Developer Електроніка та програмування (WEB-програмування)
17.50-20.20
Developer Розробка ігор та 3D-моделювання
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Кабінет 5_
Developer Розробка ігор та 3D-моделювання (ІІІ сем)
10.15-12.15
Awesome robotics (10-13 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Каб.5
15.10-17.10
Awesome robotics
Каб.5
10.10-12.10
Awesome robotics
Space robotics (10-13 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Каб.5
15.10-17.10
Space robotics
Каб.5
12.30-14.30
Space robotics
Каб.5
17.30-19.30
Space robotics
Exstr Engineering (10-13 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Каб.5
15.00-17.00
Exstr Engineering
Каб.5
17.30-19.30
Exstr Engineering
Весь розклад

Новини

всі новини

Контакти

Київ
Цвєтаєвої, 3. INVENTOR
Пн-Пт 09:30-20:30
Сб 09:00-19:30
Нд 09:30-18:00
Телефонуйте:
+380 (44) 490-90-80


Надіслати повідомлення

Мобільний додаток
+380 (44) 490-90-80
© vynahidnyk.org 2008-2019
Всі права застережені. Розробка сайту - Exipilis