Україна, Київ
Цвєтаєвої, 3
+380 (44) 490-90-80

Розклад

Розклад занять

Кабінет 1
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи
(5-7 років)
15:35-16:45
Підготовка до школи
(5-7 років)
15:35-16:45
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
15:20-16:30
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
16:00-17:10
Наука про світ
(4-5 років)
16:10-17:10
Захоплююча математика
2 рівень
(2 клас)
16:50-18:00
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:25-18:25
Підготовка до школи
(5-7 років)
17:00-18:10
Захоплююча математика
2 рівень
(2 клас)
17:30-18:40
Підготовка до школи
(5-7 років)
17:00-18:10
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:25-18:25
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:40-19:50
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:30-19:40
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:30-19:40
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:40-19:50
Кабінет 2
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія
(5-6 років)
10:00-11:00
Наука про світ
(4-5 років)
10:00-11:00
Цікава інженерія
(5-6 років)
10:00-11:00
Наука про світ
(4-5 років)
Група 1
11:00-12:00
Наука про світ
(4-5 років)
11:15-12:15
Наука про світ
(4-5 років)
Група 1
11:00-12:00
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:00-12:00
Наука про світ
(4-5 років)
11:15-12:15
Наука про світ
(4-5 років)
11:15-12:15
Цікава інженерія
(5-6 років)
Група 1
12:15-13:15
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:30-13:30
Цікава інженерія
(5-6 років)
Група 1
12:15-13:15
Наука про світ
(4-5 років)
12:15-13:15
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:30-13:30
Наука про світ
(4-5 років)
12:30-13:30
Цікава інженерія
(5-6 років)
13:45-14:45
Цікава інженерія
(5-6 років)
14:00-15:00
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:00-17:00
Наука про світ
(4-5 років)
16:00-17:00
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:00-17:00
Наука про світ
(4-5 років)
16:00-17:00
Наука про світ
(4-5 років)
17:15-18:15
Наука про світ
(4-5 років)
Група 2
17:15-18:15
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:15-18:15
Наука про світ
(4-5 років)
Група 2
17:15-18:15
Наука про світ
(4-5 років)
17:15-18:15
Цікава інженерія
(5-6 років)
Група 2
18:30-19:30
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:30-19:30
Наука про світ
(4-5 років)
18:30-19:30
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:30-19:30
Цікава інженерія
(5-6 років)
Група2
18:30-19:30
Кабінет 3
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки)
Група1
10:00-10:45
Ранній розвиток
(3-4 роки)
Група1
10:00-10:45
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:00-10:45
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:00-17:45
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:00-17:45
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:00-17:45
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:00-11:45
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:00-18:45
Ранній розвиток
(3-4 роки)
Група2
18:00-18:45
Ранній розвиток
(3-4 роки)
Група2
18:00-18:45
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:00-18:45
Ранній розвиток
(3-4 роки)
12:00-12:45
Ранній розвиток
(3-4 роки)
Група3
19:00-19:45
Ранній розвиток
(3-4 роки)
Група3
19:00-19:45
Ранній розвиток
(3-4 роки)
19:00-19:45
Кабінет 4
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(6-8 років)
09:30-11:00
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
10:00-11:30
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
11:20-12:50
Основи робототехніки
(6-8 років)
11:50-13:20
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
13:20-14:50
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
13:50-15:20
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
14:20-15:50
Основи робототехніки
(6-8 років)
15:10-16:40
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:10-17:40
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:10-17:40
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:10-17:40
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:10-17:40
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:10-17:40
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:00-19:30
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:00-19:30
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:00-19:30
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:00-19:30
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:00-19:30
Кабінет 5
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
09:00-11:00
Developer
Електроніка та програмування
(11-15 років)
10:00-12:30
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
11:20-13:20
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
12:50-14:50
Minecraft Education
(7-9 років)
14:30-15:40
(Апробація)
Проектна робототехніка
Mindstorms
(10+ років)
13:50-15:20
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
15:10-17:10
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
15:40-17:40
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
15:40-17:40
Програмування з Minecraft
(8-11 років)
16:00-17:10
(Апробація)
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
15:40-17:40
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
16:10-18:10
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
18:00-20:00
First startup
(10-15 років)
17:30-20:00
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
18:00-20:00
Developer
Розробка ігор та 3D-моделювання
(12-15 років)
17:30-20:00
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
18:00-20:00
Кабінет 6
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Практична механіка
(8-9 років)
09:30-11:00
Початкова механіка
(5,5-7 років)
10:00-11:10
Практична механіка
(8-9 років)
11:20-12:50
Початкова механіка
(5,5-7 років)
11:30-12:40
VROBOT
(10+ років)
14:40-15:40
(Апробація)
Початкова механіка
(5,5-7 років)
13:20-14:30
Практична механіка
(8-9 років)
13:10-14:40
VROBOT
(10+ років)
16:00-17:00
(Апробація)
Початкова механіка
(5,5-7 років)
16:00-17:10
Початкова механіка
(5,5-7 років)
14:50-16:00
Практична механіка
(8-9 років)
15:00-16:30
Початкова механіка
(5,5-7 років)
16:00-17:10
Початкова механіка
(5,5-7 років)
17:30-18:40
Початкова механіка
(5,5-7 років)
17:30-18:40
Практична механіка
(8-9 років)
16:00-17:30
Практична механіка
(8-9 років)
16:10-17:40
Початкова механіка
(5,5-7 років)
19:00-20:10
Початкова механіка
(5,5-7 років)
19:00-20:10
Практична механіка
(8-9 років)
17:50-19:10
Практична механіка
(8-9 років)
18:00-19:30
Кабінет 7
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Science
(9-12 років)
09:30-11:15
(Апробація)
Архітектура
2 рівень
(9-15 років)
10:00-12:00
Science
(9-12 років)
11:35-13:20
(Апробація)
Архітектура
1 рівень
(8-15 років)
12:20-14:20
Kids project
1 рівень
(7-9 років)
14:00-15:45
Архітектура
1 рівень
(8-15 років)
14:40-16:40
Science
(9-12 років)
16:00-17:45
(Апробація)
Kids project
2 рівень
(8-11 років)
16:00-16:45
Kids project
1 рівень
(7-9 років)
16:00-17:45
Science
(9-12 років)
16:00-17:45
(Апробація)
Science
(9-12 років)
18:05-19:50
(Апробація)
Архітектура
1 рівень
(8-15 років)
18:00-20:00
Країнознавство
(8-13 років)
18:05-19:50
Science
(9-12 років)
18:05-19:50
(Апробація)
Science
(9-12 років)
18:05-19:50
(Апробація)

Контакти

Київ
Цвєтаєвої, 3
Пн-Пт 09:30-20:30
Сб 09:00-19:30
Нд 09:30-18:00
Загальні
+380 (44) 490-90-80
Студійні
+380 (44) 490-90-80
Мобільний додаток
+380 (44) 490-90-80
© vynahidnyk.org 2008-2018
Всі права застережені. Розробка сайту - Exipilis