Україна, Київ
Цвєтаєвої, 3
(044) 577-29-00 (додатково 6)
(067) 459-92-54

Розклад

Розклад 2017-2018

Клас "№ 3"
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Перші відкриття
(3-4 роки)
10:00-10:45 (Група 1)
Перші відкриття
(3-4 роки)
10:00-10:45 (Група 1)
Перші відкриття
(3-4 роки)
10:00-10:45
Перші відкриття
(3-4 роки)
11:00-11:45 (Група 2)
Перші відкриття
(3-4 роки)
11:00-11:45 (Група 2)
Перші відкриття
(3-4 роки)
11:00-11:45
Перші відкриття
(3-4 роки)
12:00-12:45
Перші відкриття
(3-4 роки)
16:00-16:45 (Група 3)
Перші відкриття
(3-4 роки)
16:00-16:45
Перші відкриття
(3-4 роки)
16:00-16:45 (Група 3)
Перші відкриття
(3-4 роки)
16:00-16:45
Перші відкриття
(3-4 роки)
17:00-17:45 (Група 4)
Перші відкриття
(3-4 роки)
17:00-17:45
Перші відкриття
(3-4 роки)
17:00-17:45 (Група 4)
Перші відкриття
(3-4 роки)
17:00-17:45
Перші відкриття
(3-4 роки)
18:00-18:45 (Група 5)
Перші відкриття
(3-4 роки)
18:00-18:45
Перші відкриття
(3-4 роки)
18:00-18:45 (Група 5)
Перші відкриття
(3-4 роки)
18:00-18:45
Винаходи людства
(5-6 років)
19:00-20:00
Перші відкриття
(3-4 роки)
19:00-19:45
Клас "№ 2"
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Світ навколо
(4-5 років)
10:00-11:00 (Група 1)
Винаходи людства
(5-6 років)
10:00-11:00
Світ навколо
(4-5 років)
10:00-11:00 (Група 1)
Винаходи людства
(5-6 років)
10:00-11:00
Винаходи людства
(5-6 років)
10:00-11:00
Світ навколо
(4-5 років)
10:00-11:00
Світ навколо
(4-5 років)
11:15-12:15 (Група 2)
Світ навколо
(4-5 років)
11:15-12:15
Світ навколо
(4-5 років)
11:15-12:15 (Група 2)
Винаходи людства
(5-6 років)
11:15-12:15
Винаходи людства
(5-6 років)
11:15-12:15
Винаходи людства
(5-6 років)
11:15-12:15
Винаходи людства
(5-6 років)
12:30-13:30 (Група 1)
Винаходи людства
(5-6 років)
12:30-13:30
Винаходи людства
(5-6 років)
12:30-13:30 (Група 1)
Світ навколо
(4-5 років)
12:30-13:30
Світ навколо
(4-5 років)
12:30-13:30
Винаходи людства
(5-6 років)
12:30-13:30
Світ навколо
(4-5 років)
13:45-14:45
Світ навколо
(4-5 років)
13:45-14:45
Винаходи людства
(5-6 років)
15:00-16:00
Світ навколо
(4-5 років)
15:15-16:15
Світ навколо
(4-5 років)
16:00-17:00
Винаходи людства
(5-6 років)
16:00-17:00
Світ навколо
(4-5 років)
16:00-17:00
Винаходи людства
(5-6 років)
16:00-17:00
Світ навколо
(4-5 років)
16:00-17:00
Винаходи людства
(5-6 років)
16:15-17:15
Винаходи людства
(5-6 років)
17:10-18:10
Винаходи людства
(5-6 років)
17:10-18:10 (Група 2)
Світ навколо
(4-5 років)
17:10-18:10 (Група 4)
Винаходи людства
(5-6 років)
17:10-18:10 (Група 2)
Світ навколо
(4-5 років)
17:10-18:10 (Група 4)
Винаходи людства
(5-6 років)
17:30-18:30
Винаходи людства
(5-6 років)
18:20-19:20
Світ навколо
(4-5 років)
18:40-19:20 (Група 3)
Винаходи людства
(5-6 років)
18:20-19:20 (Група 3)
Світ навколо
(4-5 років)
18:40-19:20 (Група 3)
Винаходи людства
(5-6 років)
18:20-19:20 (Група 3)
Світ навколо
(4-5 років)
18:45-19:45
Світ навколо
(4-5 років)
19:30-20:30
Клас "№1"
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи
(5-7 років)
12:00-13:10
Підготовка до школи
(5-7 років)
12:00-13:10
Юні інженери
(5,5-7 років)
10:00-11:10
Юні інженери
(5,5-7 років)
11:25-12:35
Юні інженери
(5,5-7 років)
11:45-12:55
Юні інженери
(5,5-7 років)
13:40-14:50
Юні інженери
(5,5-7 років)
12:50-14:00
Юні інженери
(5,5-7 років)
13:10-14:20
Юні інженери
(5,5-7 років)
14:30-15:40
Винаходи людства
(5-6 років)
16:00-17:00
Підготовка до школи
(5-7 років)
15:50-17:00
Юні інженери
(5,5-7 років)
16:00-17:10
Підготовка до школи
(5-7 років)
15:50-17:00
Юні інженери
(5,5-7 років)
15:00-16:10
Світ навколо
(4-5 років)
17:10-18:10
Підготовка до школи
(5-7 років)
17:10-18:20
Юні інженери
(5,5-7 років)
17:20-18:30
Підготовка до школи
(5-7 років)
17:10-18:20
Світ навколо
(4-5 років)
17:10-18:10
Юні інженери
(5,5-7 років)
16:25-17:35
Юні інженери
(5,5-7 років)
17:30-18:40
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:20-19:30
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:30-19:40
Юні інженери
(5,5-7 років)
18:40-19:50
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:30-19:40
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:20-19:30
Клас "4"
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка 2.0
2 рівень (7-8 років)
9:30-11:00
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
10:00-11:30
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
11:15-12:45
Робототехніка 2.0
2 рівень (7-8 років)
11:45-13:15
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
13:00-14:30
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
13:30-15:00
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
14:40-16:10
Робототехніка 2.0
2 рівень (7-8 років)
14:45-16:15
Робототехніка 2.0
2 рівень (7-8 років)
15:30-17:00
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
16:00-17:30
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
16:00-17:30
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
16:20-17:50
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
16:20-17:50
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
16:30-18:00
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
17:45-19:15
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
17:45-19:15
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
17:45-19:15
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
18:00-19:30
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
18:00-19:30
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
18:15-19:45
Клас "5"
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
STEM FLL
(10-16 років)
09:00-11:30
Робототехніка
3.3
(11+ років)
10:00-12:00
Developer
1 рівень
(12+ років)
11:45-14:15
Робототехніка
3.1
(10+ років)
12:15-14:15
RoboArt
(10+ років)
15:30-17:30
Робототехніка
3.3
(11+ років)
15:30-17:30
Робототехніка
3.3
(11+ років)
15:30-17:30
Робототехніка
3.1
(10+ років)
14:45-16:45
Робототехніка
3.1
(10+ років)
17:45-19:45
Developer
1 рівень
(12+ років)
17:45-19:45
Робототехніка
3.1
(10+ років)
17:45-19:45
RoboArt
(10+ років)
17:00-19:00
Клас "6"
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука і технології
2 рівень
(9-10 років)
09:30-11:00
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
10:00-11:30
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
11:15-12:45
Наука і технології
2 рівень
(9-10 років)
11:45-13:15
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
13:00-14:30
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
13:30-15:00
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
16:00-17:30
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
16:00-17:30
Наука і технології
2 рівень
(9-10 років)
16:00-17:30
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
14:45-16:15
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
17:45-19:15
Клас "7"
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
09:35-10:45
Захоплююча математика
2 рівень
(2 клас)
11:00-12:10
Архітектура
2 рівень
(9+ років)
10:00-12:00
Захоплююча математика
2 рівень
(2 клас)
14:40-15:50
STEM Junior
(8+ років)
12:25-14:10
Архітектура
1 рівень
(8+ років)
12:15-14:15
Архітектура
1 рівень
(8+ років)
17:00-19:00
STEM Junior
(8+ років)
16:00-17:45
Архітектура
2 рівень
(9+ років)
17:00-19:00
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
15:00-16:10
Цікава географія
(8+ років)
14:50-16:35
Цікава географія
(8+ років)
18:00-19:45
Science 17.45-19.15 (8-9 років)Архітектура
1 рівень
(8+ років)
16:45-18:45

Контакти

Київ
Цвєтаєвої, 3
Пн-Сб 09:30-20:00
Сб 09:00-20:00
Нд 09:30-19:30
Загальні
(044) 577 29 00
Студійні
(044) 577-29-00 (додатково 6)
(067) 459-92-54
(044) 577-29-00 (додатково 6)
(067) 459-92-54
© ТОВ «vynahidnyk.org» 2016
Всі права застережені. Розробка сайту - Exipilis