Україна, Київ
Старонаводницька, 4в. INVENTOR
+380 (44) 490-90-80

Навчальні курси

Викладачі

Гаврилюк СергійГаврилюк Сергій
Викладає курси рівня STEM Senior
Ярмоленко МаринаЯрмоленко Марина
Викладає курси рівня STEM Junior
Губенко ІринаГубенко Ірина
Викладає курси рівня STEM Junior
Компанієць ОленаКомпанієць Олена
Викладає курси рівня STEM Middle
Всі викладачі

Розклад

Розклад занять

Клас "2"
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ
(4-5 років)
10:00-11:00
Наука про світ
(4-5 років)
10:00-11:00
Ранній розвиток
(3-4 роки)
9:45-10:30
Наука про світ
(4-5 років)
10:00-11:00
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:15-12:00
Наука про світ
(4-5 років)
10:45-11:45
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:15-12:00
Ранній розвиток
(3-4 роки)
12:00-12:45
Наука про світ
(4-5 років)
12:15-13:15
Наука про світ
(4-5 років)
16:00-17:00
Наука про світ
(4-5 років)
16:00-17:00
Наука про світ
(4-5 років)
13:00-14:00
Наука про світ
(4-5 років)
13:30-14:30
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16:30-17:15
Наука про світ
(4-5 років)
17:15-18:15
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:00-17:45
Наука про світ
(4-5 років)
17:15-18:15
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:00-17:45
Наука про світ
(4-5 років)
15:00-16:00
Наука про світ
(4-5 років)
17:30-18:30
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:30-19:15
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:00-18:45
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:30-19:15
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:00-18:45
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16:15-17:00
Наука про світ
(4-5 років)
19:00-20:00
Наука про світ
(4-5 років)
19:00-20:00
Наука про світ
(4-5 років)
17:15-18:15
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:00-18:45
Клас "Універсальний"
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія
(5-6 років)
10:00-11:00
Цікава інженерія
(5-6 років)
10:00-11:00
Початкова механіка
(5,5-7 років)
10:00-11:10
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:15-12:15
Початкова механіка
(5,5-7 років)
11:35-12:45
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:15-13:15
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:15-13:15
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:30-13:30
Початкова механіка
(5,5-7 років)
13:00-14:10
Початкова механіка
(5,5-7 років)
15:15-16:25
Підготовка до школи
(5-7 років)
16:00-17:10
Підготовка до школи
(5-7 років)
16:00-17:10
Підготовка до школи
(5-7 років)
16:00-17:10
Підготовка до школи
(5-7 років)
16:00-17:10
Цікава інженерія
(5-6 років)
13:45-14:45
Початкова механіка
(5,5-7 років)
16:40-17:50
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:25-18:25
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:25-18:25
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:25-18:25
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:25-18:25
Початкова механіка
(5,5-7 років)
15:00-16:10
Цікава інженерія
(5-6 років)
15:30-16:30
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:50-19:50
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:40-19:40
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:40-19:50
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:40-19:40
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:40-19:50
Початкова механіка
(5,5-7 років)
16:30-17:40
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:45-17:45
Клас "1"
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(6-8 років)
09:30-11:00
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
09:30-11:00
Kids project
2 рівень
(8-11 років)
11:20-13:05
Основи робототехніки
(6-8 років)
11:20-12:50
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
13:20-14:50
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
13:10-14:40
Захоплююча математика
2 рівень
(2 клас)
15:00-16:10
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
14:40-15:50
Основи робототехніки
(6-8 років)
14:50-16:20
Захоплююча математика
2 рівень
(2 клас)
15:10-16:20
Основи робототехніки
(6-8 років)
15:00-16:30
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:40-18:10
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:00-17:30
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:30-18:00
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:10-17:40
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:40-18:10
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:40-18:10
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
16:50-18:00
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:30-20:00
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
17:50-19:20
Kids project
1 рівень
(7-9 років)
18:15-20:00
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:00-19:30
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:30-20:00
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:30-20:00
Клас "3"
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Science
(9-12 років)
09:30-11:15
Практична механіка
(8-9 років)
09:30-11:00
Практична механіка
(8-9 років)
11:30-13:00
Science
(9-12 років)
11:20-13:05
Science
(9-12 років)
16:00-17:45
VROBOT
(10+ років)
17:15-18:15
(Апробація)
Практична механіка
(8-9 років)
16:00-17:30
Практична механіка
(8-9 років)
18:00-19:30
VROBOT
(10+ років)
18:30-19:30
(Апробація)
Science
(9-12 років)
17:50-19:35
Клас "4"
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура
1 рівень
(8-15 років)
09:30-11:30
First startup
(10-15 років)
09:30-12:00
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
12:00-14:00
Minecraft Education
(7-9 років)
16:00-17:10
(Апробація)
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
14:20-16:20
Архітектура
1 рівень
(8-15 років)
15:50-17:50
Програмування з Minecraft
(8-11 років)
17:25-18:35
(Апробація)
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
15:30-17:30
Проектна робототехніка
Mindstorms
(10+ років)
17:30-19:30
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
18:10-20:10
Архітектура
2 рівень
(9-15 років)
18:10-20:10
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
17:45-19:45
Програмування з Minecraft
(8-11 років)
18:50-20:00
(Апробація)
Developer
Електроніка та програмування
(11-15 років)
17:45-20:15
Весь розклад

Новини

всі новини

Контакти

Київ
Старонаводницька, 4в. INVENTOR
Пн-Нд 09:30-20:00
Телефонуйте:
+380 (44) 490-90-80


Надіслати повідомлення

Мобільний додаток
+380 (44) 490-90-80
© vynahidnyk.org 2008-2019
Всі права застережені. Розробка сайту - Exipilis