Україна, Київ
Старонаводницька, 4в
(044) 577-29-00 (додатково 3)
(067) 551-62-51

Наші курси

Записатися на курси

Викладачі

Бутович ЛіліяБутович Лілія
Викладає "LEGO конструювання для дошкільнят".
Чолак СергійЧолак Сергій
Викладає: Робототехніку 2.0, Юні інженери.
Луньов КостянтинЛуньов Костянтин
Викладає: Робототехніку 3.0, RoboArt, Підготовку до олімпіади WRO
Сисоєва ОльгаСисоєва Ольга
Викладає: LEGO конструювання для дошкільнят, Юні інженери,  Підготовку до школи.
Всі викладачі

Розклад

Розклад 2017-2018

Клас "1"
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
09:30-11:00
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
09:30-11:00
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
11:15-12:45
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
11:15-12:45
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
13:00-14:30
STEM Junior
(8+ років)
13:00-14:45
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
14:40-15:50
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
14:45-16:15
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
15:00-16:30
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
16:00-17:30
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
16:00-17:30
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
16:00-17:30
Цікава географія
(8+ років)
16:00-17:45
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
16:00-17:30
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
16:30-17:40
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
16:45-18:15
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
17:45-19:15
STEM Junior
(8+ років)
17:45-19:30
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
18:00-19:30
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
17:45-19:15
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
18:00-19:30
Захоплююча математика
2 рівень
(2 клас)
18:30-19:40
Клас "2"
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Перші відкриття
(3-4 роки)
11:30-12:15
(Група 2)
Перші відкриття
(3-4 роки)
11:30-12:15
(Група 2)
Перші відкриття
(3-4 роки)
10:00-10:45
Світ навколо
(4-5 років)
10:00-11:00
Світ навколо
(4-5 років)
12:30-13:30
(Група 2)
Світ навколо
(4-5 років)
12:30-13:30
(Група 2)
Світ навколо
(4-5 років)
11:00-12:00
Перші відкриття
(3-4 роки)
11:15-12:00
Перші відкриття
(3-4 роки)
12:30-13:15
Світ навколо
(4-5 років)
12:15-13:15
Перші відкриття
(3-4 роки)
16:30-17:15
Світ навколо
(4-5 років)
15:45-16:45
Світ навколо
(4-5 років)
13:30-14:30
Світ навколо
(4-5 років)
13:45-14:45
Світ навколо
(4-5 років)
17:25-18:25
Світ навколо
(4-5 років)
17:10-18:10
(Група 1)
Перші відкриття
(3-4 роки)
17:15-18:00
(Група 3)
Світ навколо
(4-5 років)
17:10-18:10 (Група 1)
Перші відкриття
(3-4 роки)
17:15-18:00
(Група 3)
Світ навколо
(4-5 років)
15:15-16:15
Перші відкриття
(3-4 роки)
18:15-19:05
Перші відкриття
(3-4 роки)
18:20-19:05
(Група 1)
Перші відкриття
(3-4 роки)
18:15-19:00
Перші відкриття
(3-4 роки)
18:20-19:05
(Група1)
Світ навколо
(4-5 років)
18:10-19:10
Світ навколо
(4-5 років)
16:30-17:30
Клас "Універсальний"
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи
(5-7 років)
10:00-11:10
(Група 1)
Підготовка до школи
(5-7 років)
10:00-11:10
(Група 1)
Винаходи людства
(5-6 років)
10:00-11:00
Юні інженери
(5,5-7 років)
10:00-11:10
Винаходи людства
(5-6 років)
11:15-12:15
Юні інженери
(5,5-7 років)
11:35-12:45
Винаходи людства
(5-6 років)
12:30-13:30
Юні інженери
(5,5-7 років)
13:00-14:10
Винаходи людства
(5-6 років)
16:00-17:00
Винаходи людства
(5-6 років)
16:00-17:00
Винаходи людства
(5-6 років)
13:45-14:45
Винаходи людства
(5-6 років)
14:25-15:25
Винаходи людства
(5-6 років)
17:00-18:00
(Група 1)
Юні інженери
(5,5-7 років)
17:10-18:20
Винаходи людства
(5-6 років)
17:00-18:00
(Група 1)
Юні інженери
(5,5-7 років)
15:00-16:10
Винаходи людства
(5-6 років)
15:40-16:40
Винаходи людства
(5-6 років)
18:40-19:40
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:15-19:25
(Група 2)
Юні інженери
(5,5-7 років)
18:30-19:40
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:15-19:25
(Група 2)
Юні інженери
(5,5-7 років)
16:25-17:25
Винаходи людства
(5-6 років)
17:00-18:00
Винаходи людства
(5-6 років)
17:45-18:45
Клас "3"
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
09:30-11:00
Наука і технології
2 рівень
(9-10 років)
09:30-11:00
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
11:15-12:45
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
11:15-12:45
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
15:30-17:00
Наука і технології
2 рівень
(9-10 років)
16:00-17:30
Наука і технології
2 рівень
(9-10 років)
15:00-16:30
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
17:45-19:15
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
16:45-18:15
Клас "4"
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура
1 рівень
(8+ років)
09:30-11:30
Developer
2 рівень
(13+ років)
09:30-12:00
(Апробація)
Робототехніка
3.1
(10+ років)
11:45-13:45
RoboArt
(10+ років)
12:15-14:15
Робототехніка
3.3
(10+ років)
14:15-16:15
Робототехніка
3.1
(10+ років)
14:30-16:30
STEM FLL
(10-16 років)
16:00-17:30
Science
(9-10 років)
15:45-17:30
STEM FLL
(10-16 років)
16:00-17:30
Робототехніка
3.1
(10+ років)
15:30-17:30
Робототехніка
3.1
(10+ років)
16:30-18:30
Робототехніка
3.1
(10+ років)
16:45-18:45
Архітектура
1 рівень
(8+ років)
17:45-19:45
Робототехніка
3.1
(10+ років)
17:45-19:45
Developer
1 рівень
(12+ років)
17:15-19:45
Робототехніка
3.3
(10+ років)
17:45-19:45
Весь розклад

Події

всі події

Контакти

Київ
Старонаводницька, 4в
Пн-Нд 09:30-20:00
Загальні
(044) 577 29 00
Студійні
(044) 577-29-00 (додатково 3)
(067) 551-62-51


Надіслати повідомлення

(044) 577-29-00 (додатково 3)
(067) 551-62-51
© ТОВ «vynahidnyk.org» 2016
Всі права застережені. Розробка сайту - Exipilis