Україна, Київ
вул. Олександрівська, 1, ЖК "Глорія парк" (на розі проспекту Перемоги та вулиці Олександрівської). INVENTOR
+380 (44) 490-90-80

Навчальні курси

Викладачі

Ходаківська ТамараХодаківська Тамара
Викладає курси рівня STEM Junior
Войтишен ГаннаВойтишен Ганна
Викладає курси рівня  STEM Junior
Баринова ОленаБаринова Олена
Викладає курси рівня STEM Middle
Шепелєва ВікторіяШепелєва Вікторія
Викладає курси рівня STEM Middle
Всі викладачі

Розклад

Розклад занять

Кабінет 3
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:00-10:45
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:00-10:45
Ранній розвиток
(3-4 роки)
12:30-13:15
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:15-12:00
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:15-12:00
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:15-12:00
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16:15-17:00
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:45-18:30
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:40-18:25
Ранній розвиток
(3-4 роки)
19:00-19:45
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:30-19:15
Кабінет 2
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ
(4-5 років)
10:00-11:00
Наука про світ
(4-5 років)
10:00-11:00
Цікава інженерія
(5-6 років)
10:00-11:00
Наука про світ
(4-5 років)
10:00-11:00
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:15-12:15
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:15-12:15
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:00-12:00
Наука про світ
(4-5 років)
12:15-13:15
Наука про світ
(4-5 років)
12:15-13:15
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:15-13:15
Цікава інженерія
(5-6 років)
13:30-14:30
Цікава інженерія
(5-6 років)
13:30-14:30
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:30-17:30
Наука про світ
(4-5 років)
16:30-17:30
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:30-17:30
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:00-17:00
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:00-17:00
Цікава інженерія
(5-6 років)
15:30-16:30
Наука про світ
(4-5 років)
17:45-18:45
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:45-18:45
Підготовка до школи
(5-7 років)
17:20-18:30 (група 3)
Наука про світ
(4-5 років)
17:45-18:45
Підготовка до школи
(5-7 років)
17:20-18:30 (група 3)
Наука про світ
(4-5 років)
17:15-18:15
Наука про світ
(4-5 років)
16:45-17:45
Наука про світ
(4-5 років)
19:00-20:00
Наука про світ
(4-5 років)
18:45-19:45 (група 1)
Цікава інженерія
(5-6 років)
19:00-20:00
Наука про світ
(4-5 років)
18:45-19:45 (група 1)
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:00-19:00
Кабінет 1
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ
(4-5 років)
10:00-11:00
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:00-12:00
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:15-13:15
Наука про світ
(4-5 років)
12:15-13:15
Цікава інженерія
(5-6 років)
13:30-14:30
Наука про світ
(4-5 років)
16:30-17:30
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:30-17:30
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:15-17:15
Наука про світ
(4-5 років)
16:25-17:25
Наука про світ
(4-5 років)
16:15-17:15
Наука про світ
(4-5 років)
17:45-18:45
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:30-18:30 (група 1)
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:30-18:30 (група 1)
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:45-19:45
Цікава інженерія
(5-6 років)
19:00-20:00
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:50-20:00 (група 1)
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:40-19:50 (група 2)
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:50-20:00 (група 1)
Кабінет 4
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
9:00-10:30
Основи робототехніки
(6-8 років)
9:00-10:30
Основи робототехніки
(6-8 років)
10:50-12:20
Основи робототехніки
(6-8 років)
10:50-12:20
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
12:40-14:10
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
12:40-14:10
Основи робототехніки
(6-8 років)
14:30-16:00
Основи робототехніки
(6-8 років)
14:30-16:00
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:20-17:50
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:20-17:50
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:20-17:50
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:20-17:50
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:20-17:50
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:20-17:50
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:20-17:50
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:10-19:40
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:10-19:40
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:10-19:40
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:10-19:40
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:10-19:40
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:10-19:40
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:10-19:40
Кабінет 5
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка
(5,5-7 років)
9:30-10:40
Початкова механіка
(5,5-7 років)
9:30-10:40
Початкова механіка
(5,5-7 років)
11:00-12:10
Початкова механіка
(5,5-7 років)
11:00-12:10
Підготовка до школи
(5-7 років)
12:30-13:40 (група 2)
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
12:30-13:40
Захоплююча математика
2 рівень
(2 клас)
14:00-15:10
Початкова механіка
(5,5-7 років)
14:00-15:10
Початкова механіка
(5,5-7 років)
15:30-16:40
Початкова механіка
(5,5-7 років)
15:30-16:40
Початкова механіка
(5,5-7 років)
16:30-17:40
Початкова механіка
(5,5-7 років)
16:30-17:40
Початкова механіка
(5,5-7 років)
16:30-17:40
Початкова механіка
(5,5-7 років)
16:50-18:00
Початкова механіка
(5,5-7 років)
16:50-18:00
Початкова механіка
(5,5-7 років)
17:00-18:10
Захоплююча математика
2 рівень
(2 клас)
17:00-18:10
Початкова механіка
(5,5-7 років)
18:00-19:10
Початкова механіка
(5,5-7 років)
18:00-19:10
Початкова механіка
(5,5-7 років)
18:00-19:10
Початкова механіка
(5,5-7 років)
18:20-19:30
Початкова механіка
(5,5-7 років)
18:20-19:30
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
18:30-19:40
Початкова механіка
(5,5-7 років)
18:30-19:40
Кабінет 7
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
10:00-12:00 (2 рік)
Developer
Електроніка та програмування
(11-15 років)
10:00-12:30
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
12:30-14:30 (1 рік)
First startup
(10-15 років)
13:00-15:30
VROBOT
(10+ років)
17:30-18:30
(Апробація)
Minecraft Education
(7-9 років)
17:00-18:10
(Апробація)
Проектна робототехніка
Mindstorms
(10+ років)
15:00-17:00
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
16:00-18:00 (1 рік)
VROBOT
(10+ років)
18:50-19:50
(Апробація)
Програмування з Minecraft
(8-11 років)
18:30-19:40
(Апробація)
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
17:30-19:30 (1 рік)
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
18:00-20:00 (1 рік)
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
17:30-19:30 (1 рік)
Кабінет 6
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура
1 рівень
(8-15 років)
9:30-11:30
Архітектура
1 рівень
(8-15 років)
9:30-11:30
Архітектура
2 рівень
(9-15 років)
11:50-13:50
Архітектура
1 рівень
(8-15 років)
11:50-13:50
Science
(9-12 років)
14:10-15:55
(Апробація)
Kids project
2 рівень
(8-11 років)
14:10-15:55
Практична механіка
(8-9 років)
16:00-17:30
Практична механіка
(8-9 років)
16:10-17:40
Практична механіка
(8-9 років)
16:20-17:50
Практична механіка
(8-9 років)
16:15-17:45
Kids project
1 рівень
(7-9 років)
16:15-18:00
Kids project
1 рівень
(7-9 років)
18:00-19:45
Архітектура
1 рівень
(8-15 років)
18:00-20:00
Країнознавство
(8-13 років)
18:00-19:45
Архітектура
2 рівень
(9-15 років)
17:30-19:30
Science
(9-12 років)
18:10-19:55
(Апробація)
Kids project
1 рівень
(7-9 років)
18:05-19:50
Практична механіка
(8-9 років)
18:20-19:50
Весь розклад

Новини

всі новини

Контакти

Київ
вул. Олександрівська, 1, ЖК "Глорія парк" (на розі проспекту Перемоги та вулиці Олександрівської). INVENTOR
Пн-Пт 09:30-20:00
Сб-Нд 09:00-20:00
Телефонуйте:
+380 (44) 490-90-80


Надіслати повідомлення

Мобільний додаток
+380 (44) 490-90-80
© vynahidnyk.org 2008-2019
Всі права застережені. Розробка сайту - Exipilis