Україна, Київ
вул. Олександрівська, 1, ЖК "Глорія парк" (на розі проспекту Перемоги та вулиці Олександрівської)
+380 (44) 490-90-80

Розклад

Розклад занять

Кабінет 3
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:00-10:45
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:00-10:45
Ранній розвиток
(3-4 роки)
12:30-13:15
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:15-12:00
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:15-12:00
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:15-12:00
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16:15-17:00
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:45-18:30
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:40-18:25
Ранній розвиток
(3-4 роки)
19:00-19:45
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:30-19:15
Кабінет 2
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ
(4-5 років)
10:00-11:00
Наука про світ
(4-5 років)
10:00-11:00
Цікава інженерія
(5-6 років)
10:00-11:00
Наука про світ
(4-5 років)
10:00-11:00
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:15-12:15
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:15-12:15
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:00-12:00
Наука про світ
(4-5 років)
12:15-13:15
Наука про світ
(4-5 років)
12:15-13:15
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:15-13:15
Цікава інженерія
(5-6 років)
13:30-14:30
Цікава інженерія
(5-6 років)
13:30-14:30
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:30-17:30
Наука про світ
(4-5 років)
16:30-17:30
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:30-17:30
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:00-17:00
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:00-17:00
Цікава інженерія
(5-6 років)
15:30-16:30
Наука про світ
(4-5 років)
17:45-18:45
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:45-18:45
Підготовка до школи
(5-7 років)
17:20-18:30 (група 3)
Наука про світ
(4-5 років)
17:45-18:45
Підготовка до школи
(5-7 років)
17:20-18:30 (група 3)
Наука про світ
(4-5 років)
17:15-18:15
Наука про світ
(4-5 років)
16:45-17:45
Наука про світ
(4-5 років)
19:00-20:00
Наука про світ
(4-5 років)
18:45-19:45 (група 1)
Цікава інженерія
(5-6 років)
19:00-20:00
Наука про світ
(4-5 років)
18:45-19:45 (група 1)
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:00-19:00
Кабінет 1
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ
(4-5 років)
10:00-11:00
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:00-12:00
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:15-13:15
Наука про світ
(4-5 років)
12:15-13:15
Цікава інженерія
(5-6 років)
13:30-14:30
Наука про світ
(4-5 років)
16:30-17:30
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:30-17:30
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:15-17:15
Наука про світ
(4-5 років)
16:25-17:25
Наука про світ
(4-5 років)
16:15-17:15
Наука про світ
(4-5 років)
17:45-18:45
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:30-18:30 (група 1)
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:30-18:30 (група 1)
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:45-19:45
Цікава інженерія
(5-6 років)
19:00-20:00
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:50-20:00 (група 1)
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:40-19:50 (група 2)
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:50-20:00 (група 1)
Кабінет 4
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
9:00-10:30
Основи робототехніки
(6-8 років)
9:00-10:30
Основи робототехніки
(6-8 років)
10:50-12:20
Основи робототехніки
(6-8 років)
10:50-12:20
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
12:40-14:10
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
12:40-14:10
Основи робототехніки
(6-8 років)
14:30-16:00
Основи робототехніки
(6-8 років)
14:30-16:00
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:20-17:50
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:20-17:50
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:20-17:50
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:20-17:50
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:20-17:50
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:20-17:50
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:20-17:50
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:10-19:40
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:10-19:40
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:10-19:40
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:10-19:40
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:10-19:40
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:10-19:40
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:10-19:40
Кабінет 5
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка
(5,5-7 років)
9:30-10:40
Початкова механіка
(5,5-7 років)
9:30-10:40
Початкова механіка
(5,5-7 років)
11:00-12:10
Початкова механіка
(5,5-7 років)
11:00-12:10
Підготовка до школи
(5-7 років)
12:30-13:40 (група 2)
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
12:30-13:40
Захоплююча математика
2 рівень
(2 клас)
14:00-15:10
Початкова механіка
(5,5-7 років)
14:00-15:10
Початкова механіка
(5,5-7 років)
15:30-16:40
Початкова механіка
(5,5-7 років)
15:30-16:40
Початкова механіка
(5,5-7 років)
16:30-17:40
Початкова механіка
(5,5-7 років)
16:30-17:40
Початкова механіка
(5,5-7 років)
16:30-17:40
Початкова механіка
(5,5-7 років)
16:50-18:00
Початкова механіка
(5,5-7 років)
16:50-18:00
Початкова механіка
(5,5-7 років)
17:00-18:10
Захоплююча математика
2 рівень
(2 клас)
17:00-18:10
Початкова механіка
(5,5-7 років)
18:00-19:10
Початкова механіка
(5,5-7 років)
18:00-19:10
Початкова механіка
(5,5-7 років)
18:00-19:10
Початкова механіка
(5,5-7 років)
18:20-19:30
Початкова механіка
(5,5-7 років)
18:20-19:30
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
18:30-19:40
Початкова механіка
(5,5-7 років)
18:30-19:40
Кабінет 7
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
10:00-12:00 (2 рік)
Developer
Електроніка та програмування
(11-15 років)
10:00-12:30
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
12:30-14:30 (1 рік)
First startup
(10-15 років)
13:00-15:30
VROBOT
(10+ років)
17:30-18:30
(Апробація)
Minecraft Education
(7-9 років)
17:00-18:10
(Апробація)
Проектна робототехніка
Mindstorms
(10+ років)
15:00-17:00
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
16:00-18:00 (1 рік)
VROBOT
(10+ років)
18:50-19:50
(Апробація)
Програмування з Minecraft
(8-11 років)
18:30-19:40
(Апробація)
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
17:30-19:30 (1 рік)
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
18:00-20:00 (1 рік)
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
17:30-19:30 (1 рік)
Кабінет 6
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура
1 рівень
(8-15 років)
9:30-11:30
Архітектура
1 рівень
(8-15 років)
9:30-11:30
Архітектура
2 рівень
(9-15 років)
11:50-13:50
Архітектура
1 рівень
(8-15 років)
11:50-13:50
Science
(9-12 років)
14:10-15:55
(Апробація)
Kids project
2 рівень
(8-11 років)
14:10-15:55
Практична механіка
(8-9 років)
16:00-17:30
Практична механіка
(8-9 років)
16:10-17:40
Практична механіка
(8-9 років)
16:20-17:50
Практична механіка
(8-9 років)
16:15-17:45
Kids project
1 рівень
(7-9 років)
16:15-18:00
Kids project
1 рівень
(7-9 років)
18:00-19:45
Архітектура
1 рівень
(8-15 років)
18:00-20:00
Країнознавство
(8-13 років)
18:00-19:45
Архітектура
2 рівень
(9-15 років)
17:30-19:30
Science
(9-12 років)
18:10-19:55
(Апробація)
Kids project
1 рівень
(7-9 років)
18:05-19:50
Практична механіка
(8-9 років)
18:20-19:50

Контакти

Київ
вул. Олександрівська, 1, ЖК "Глорія парк" (на розі проспекту Перемоги та вулиці Олександрівської)
Пн-Сб 09:30-20:00
Вс 09:30-18:00
Загальні
+380 (44) 490-90-80
Студійні
+380 (44) 490-90-80
Мобільний додаток
+380 (44) 490-90-80
© vynahidnyk.org 2008-2018
Всі права застережені. Розробка сайту - Exipilis