Україна, Київ
Микильсько-Слобідська, 1А
(044) 569 03 30
(073) 418 74 97

Наші курси

Записатися на курси

Викладачі

Маринович Тетяна (LEGO-конструювання для дошкільнят, Юні інженери, Захоплююча математика, Серйозні ігри з LEGO, Підготовка до школи)Маринович Тетяна (LEGO-конструювання для дошкільнят, Юні інженери, Захоплююча математика, Серйозні ігри з LEGO, Підготовка до школи)
Кредо: Працювати в Винахіднику – одне задоволення для мене. Дуже приємно бачити, як діти поступово вчаться проектувати, конструювати, проводити досліди, експериментувати.
Сівальнєва Олена (директор Технічної Студії «Винахідник» на Лівобережній)Сівальнєва Олена (директор Технічної Студії «Винахідник» на Лівобережній)
Кредо: Винахідник –це фантазія, творчість та нестандартні рішення. Для мене найбільше щастя - спостерігати за розвитком дітей, за пробудженням у них цікавості до пізнання  складних, але дуже потрібних наук!
Тунік Аліна (LEGO-конструювання для дошкільнят, Юні інженери, Захоплююча математика ,Цікава географія, Серйозні ігри з LEGO)Тунік Аліна (LEGO-конструювання для дошкільнят, Юні інженери, Захоплююча математика ,Цікава географія, Серйозні ігри з LEGO)
Кредо: Робота у Лего "Винахідник" - це можливість робити мрії реальністю, і таким чином робити світ трішечки краще!
Всі викладачі

Розклад

Розклад 2017-2018

Клас "Дошкільнята"
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Перші відкриття
(3-4 роки)
10:00-10:45
Група 1
Перші відкриття
(3-4 роки)
10:00-10:45
Група 2
Перші відкриття
(3-4 роки)
10:00-10:45
Група 1
Перші відкриття
(3-4 роки)
10:00-10:45
Група 2
Світ навколо
(4-5 років)
9:30-10:30
Винаходи людства
(5-6 років)
10:20-11:20
Світ навколо
(4-5 років)
11:00-12:00
Група 4
Винаходи людства
(5-6 років)
11:00-12:00
Група 8
Світ навколо
(4-5 років)
11:00-12:00
Група 4
Винаходи людства
(5-6 років)
11:00-12:00
Група 8
Перші відкриття
(3-4 роки)
10:45-11:30
Перші відкриття
(3-4 роки)
11:35-12:20
Винаходи людства
(5-6 років)
12:15-13:15
Група 7
Світ навколо
(4-5 років)
12:15-13:15
Група 5
Винаходи людства
(5-6 років)
12:15-13:15
Група 7
Світ навколо
(4-5 років)
12:15-13:15
Група 5
Винаходи людства
(5-6 років)
11:45-12:45
Світ навколо
(4-5 років)
12:35-13:35
Світ навколо
(4-5 років)
13:30-14:30
Винаходи людства
(5-6 років)
13:50-14:50
Винаходи людства
(5-6 років)
15:35-16:35
Група 11
Світ навколо
(4-5 років)
15:30-16:30
Група 12
Винаходи людства
(5-6 років)
15:20-16:20
Світ навколо
(4-5 років)
15:30-16:30
Група 12
Винаходи людства
(5-6 років)
15:35-16:35
Група 11
Винаходи людства
(5-6 років)
15:00-16:00
Світ навколо
(4-5 років)
15:00-16:00
Винаходи людства
(5-6 років)
16:40-17:40
Група 9
Світ навколо
(4-5 років)
16:40-17:40
Винаходи людства
(5-6 років)
16:40-17:40
Група 9
Світ навколо
(4-5 років)
16:20-17:20
Винаходи людства
(5-6 років)
16:15-17:15
Перші відкриття
(3-4 роки)
18:10-18:55
Група 3
Винаходи людства
(5-6 років)
17:50-18:50
Перші відкриття
(3-4 роки)
18:10-18:55
Група 3
Світ навколо
(4-5 років)
17:35-18:35
Світ навколо
(4-5 років)
19:10-20:10
Група 6
Винаходи людства
(5-6 років)
19:10-20:10
Група 10
Світ навколо
(4-5 років)
19:00-20:00
Винаходи людства
(5-6 років)
19:10-20:10
Група 10
Світ навколо
(4-5 років)
19:10-20:10
Група 6
Клас "Універсальний №1"
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи
(5-7 років)
10:00-11:10
Підготовка до школи
(5-7 років)
10:00-11:10
Юні інженери
(5,5-7 років)
10:00-11:10
Юні інженери
(5,5-7 років)
10:40-11:50
Підготовка до школи
(5-7 років)
11:20-12:30
Підготовка до школи
(5-7 років)
11:10-12:20
Підготовка до школи
(5-7 років)
11:20-12:30
Підготовка до школи
(5-7 років)
11:10-12:20
Юні інженери
(5,5-7 років)
11:25-12:35
Юні інженери
(5,5-7 років)
12:00-13:10
Юні інженери
(5,5-7 років)
12:40-13:50
Юні інженери
(5,5-7 років)
12:40-13:50
Захоплююча математика
2 рівень
(2 клас)
12:50-14:00
Архітектура
1 рівень
(8+ років)
14:15-16:15
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
14:50-16:00
Підготовка до школи
(5-7 років)
16:45-17:55
Архітектура
1 рівень
(8+ років)
15:40-17:40
Серйозні ігри
з LEGO
(8-9 років)
15:35-17:05
Цікава географія
(8+ років)
15:10-16:40
Підготовка до школи
(5-7 років)
16:45-17:55
Архітектура
1 рівень
(8+ років)
16:30-18:30
Підготовка до школи
(5-7 років)
17:50-19:00
Юні інженери
(5,5-7 років)
17:15-18:25
Підготовка до школи
(5-7 років)
17:50-19:00
Архітектура
1 рівень
(8+ років)
18:10-20:10
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
18:05-19:15
Підготовка до школи
(5-7 років)
19:00-20:10
Підготовка до школи
(5-7 років)
19:00-20:10
Клас "Робототехніка 2.0"
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
09:15-10:45
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
10:00-11:30
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
11:00-12:30
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
11:40-13:10
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
12:45-14:15
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
13:30-15:00
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
15:15-16:45
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
15:15-16:45
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
15:20-16:50
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
15:30-17:00
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
15:20-16:50
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
14:30-16:00
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
15:20-16:50
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
16:55-18:25
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
17:00-18:30
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
17:00-18:30
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
17:10-18:40
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
17:00-18:30
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
16:15-17:45
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
17:00-18:30
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
18:35-20:05
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
18:35-20:05
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
18:40-20:10
Юні інженери
(5,5-7 років)
18:50-20:00
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
18:40-20:10
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
18:00-19:30
Клас "Наука і технологія"
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука і технології
2 рівень
(9-10 років)
09:00-10:30
Наука і технології
2 рівень
(9-10 років)
10:10-11:40
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
10:45-12:15
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
11:50-13:20
Наука і технології
2 рівень
(9-10 років)
12:30-14:00
Архітектура
1 рівень
(8+ років)
13:40-15:40
Наука і технології
2 рівень
(9-10 років)
15:10-16:40
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
15:20-16:50
Цікава географія
(8+ років)
15:10-16:40
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
15:15-16:45
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
14:30-16:00
Цікава географія
(8+ років)
16:10-17:40
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
16:55-18:25
Наука і технології
2 рівень
(9-10 років)
16:55-18:25
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
16:50-18:20
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
16:50-18:20
Юні інженери
(5,5-7 років)
17:05-18:15
Наука і технології
2 рівень
(9-10 років)
16:10-17:40
Юні інженери
(5,5-7 років)
18:40-19:50
Юні інженери
(5,5-7 років)
18:40-19:50
Наука і технології
2 рівень
(9-10 років)
18:30-20:00
Юні інженери
(5,5-7 років)
17:50-19:00
Клас "Робототехніка 3.0"
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка
3.3
(11+ років)
09:10-11:10
Робототехніка
3.3
(11+ років)
10:00-12:00
Developer
1 рівень
(12+ років)
11:25-13:55
Developer
1 рівень
(12+ років)
12:15-14:45
RoboArt
(10+ років)
14:15-16:15
STEM FLL
(10-16 років)
15:00-17:30
RoboArt
(10+ років)
15:45-17:45
Робототехніка
3.1
(10+ років)
16:00-18:00
Робототехніка
3.3
(11+ років)
16:00-18:00
Робототехніка
3.1
(10+ років)
16:00-18:00
Робототехніка
3.1
(10+ років)
16:30-18:30
Робототехніка
3.1
(10+ років)
17:45-18:45
Developer
1 рівень
(12+ років)
18:00-20:30
Робототехніка
3.3
(11+ років)
18:15-20:15
Робототехніка
3.1
(10+ років)
18:15-20:15
Робототехніка
3.1
(10+ років)
18:15-20:15
Робототехніка
3.3
(11+ років)
18:15-20:15
Весь розклад

Новини

всі новини

Контакти

Київ
Микильсько-Слобідська, 1А
Пн-Пт 09:00-20:00
Сб 09:00-20:00
Нд 10:00-19:30
Загальні
+38 (044) 577 29 00
Студійні
(044) 569 03 30
(073) 418 74 97


Надіслати повідомлення

(044) 569 03 30
(073) 418 74 97
© vynahidnyk.org 2017
Всі права застережені. Розробка сайту - Exipilis