Україна, Київ
Б. Гмирі, 6. INVENTOR
+380 (44) 490-90-80

Навчальні курси

Викладачі

Хлєбніков ГнатХлєбніков Гнат
Викладає Робототехніку 3.0, тренер команд Світової олімпіади з робототехніки.
Кондратьєва ОленаКондратьєва Олена
Викладає курси: Наука і технологія, Робототехніка 2.0, STEM Junior, Робототехніка 3.0
Кондратенко ДмитроКондратенко Дмитро
Викладає Робототехніку 3.0, тренер команд Світової олімпіади з робототехніки, голова оргкомітету Всеукраїнської олімпіади з робототехніки.
Тригуб ТетянаТригуб Тетяна
Викладає курс: "LEGO конструювання для дошкільнят", "Юні інженери", "Цікава географія", "Захоплююча математика з LEGO"
Всі викладачі

Розклад

Розклад занять

Кабінет 1
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки)
9:30-10:15
Ранній розвиток
(3-4 роки)
9:45-10:30
Наука про світ
(4-5 років)
10:30-11:30
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:45-11:30
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:45-12:45
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:45-12:45
Наука про світ
(4-5 років)
13:00-14:00
Наука про світ
(4-5 років)
13:00-14:00
Цікава інженерія
(5-6 років)
14:15-15:15
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:30-17:30
Наука про світ
(4-5 років)
16:30-17:30
Наука про світ
(4-5 років)
16:30-17:30
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:30-17:30
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:45-17:45
Наука про світ
(4-5 років)
16:15-17:15
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:45-18:00
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:45-18:45
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:45-18:00
Наука про світ
(4-5 років)
17:45-18:45
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:00-18:45
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:30-18:15
Наука про світ
(4-5 років)
18:45-19:45
Ранній розвиток
(3-4 роки)
19:00-19:45
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:45-19:45
Ранній розвиток
(3-4 роки)
19:00-19:45
Наука про світ
(4-5 років)
19:00-20:00
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:30-19:30
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:45-19:30
Кабінет 2
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Практична механіка
(8-9 років)
10:00-11:30
Практична механіка
(8-9 років)
10:00-11:30
Science
(9-12 років)
11:50-13:35
Science
(9-12 років)
11:50-13:35
Практична механіка
(8-9 років)
16:20-17:50
Science
(9-12 років)
16:20-17:50
Практична механіка
(8-9 років)
16:20-17:50
Практична механіка
(8-9 років)
16:20-17:50
Science
(9-12 років)
18:15-20:00
Практична механіка
(8-9 років)
18:30-12:00
Science
(9-12 років)
18:15-20:00
Science
(9-12 років)
18:15-20:00
Кабінет 4
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Mindstorms ч. 3
(10-13 років)
9:30-11:30
Робототехніка Mindstorms ч. 3
(10-13 років)
11:20-13:20
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
12:00-14:00
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
13:40-15:40
Проектна робототехніка
Mindstorms
(10+ років)
14:20-16:20
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
15:50-17:50
Minecraft Education
(7-9 років)
16:30-17:40
(Апробація)
Робототехніка Mindstorms ч.3
(10-13 років)
15:50-17:50
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
16:00-18:00
First startup
(10-15 років)
17:00-19:30
Developer
Електроніка та програмування
(11-15 років)
17:00-19:30
Developer
Електроніка та програмування
(11-15 років)
17:00-19:30
Робототехніка Mindstorms ч.3
(10-13 років)
18:10-20:10
Програмування з Minecraft
(8-11 років)
18:00-19:10
(Апробація)
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
18:10-20:10
Кабінет 5
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
10:00-11:30
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
9:30-11:00
Основи робототехніки
(6-8 років)
11:50-13:20
Основи робототехніки
(6-8 років)
11:30-13:00
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
13:40-15:10
Основи робототехніки
(6-8 років)
14:10-15:40
Основи робототехніки
(6-8 років)
15:30-17:00
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:20-17:50
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:20-17:50
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:20-17:50
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:20-17:50
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:20-17:50
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:10-17:40
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
17:20-18:50
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:10-19:40
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:10-19:40
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:10-19:40
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:10-19:40
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:10-19:40
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:00-19:30
Кабінет 6
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка
(5,5-7 років)
10:00-11:10
Початкова механіка
(5,5-7 років)
10:00-11:10
Початкова механіка
(5,5-7 років)
11:30-12:40
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
13:30-14:40
Початкова механіка
(5,5-7 років)
16:10-17:20
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
16:10-17:20
Початкова механіка
(5,5-7 років)
16:10-17:20
Захоплююча математика
2 рівень
(2 клас)
16:10-17:20
Початкова механіка
(5,5-7 років)
16:10-17:20
Початкова механіка
(5,5-7 років)
17:00-18:10
Початкова механіка
(5,5-7 років)
17:35-18:45
Підготовка до школи (Вт-Чт)
(5-7 років)
17:35-18:45
Підготовка до школи (Ср-Пт)
(5-7 років)
17:35-18:45
Підготовка до школи (Вт-Чт)
(5-7 років)
17:35-18:45
Підготовка до школи (Ср-Пт)
(5-7 років)
17:35-18:45
Початкова механіка
(5,5-7 років)
18:30-19:40
Початкова механіка
(5,5-7 років)
19:00-20:10
Підготовка до школи (Вт-Чт)
(5-7 років)
19:00-20:10
Початкова механіка
(5,5-7 років)
19:00-20:10
Підготовка до школи (Вт-Чт)
(5-7 років)
19:00-20:10
Початкова механіка
(5,5-7 років)
19:00-20:10
Кабінет 7
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ
(4-5 років)
9:30-10:30
Цікава інженерія
(5-6 років)
9:30-10:30
Цікава інженерія
(5-6 років)
10:45-11:45
Наука про світ
(4-5 років)
10:45-11:45
Наука про світ
(4-5 років)
12:00-13:00
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:00-13:00
Цікава інженерія
(5-6 років)
13:15-14:15
Наука про світ
(4-5 років)
13:15-14:15
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
14:30-15:40
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:30-17:30
Підготовка до школи (Вт-Чт)
(5-7 років)
16:20-17:30
Підготовка до школи (Ср-Пт)
(5-7 років)
16:20-17:30
Підготовка до школи (Вт-Чт)
(5-7 років)
16:20-17:30
Підготовка до школи (Ср-Пт)
(5-7 років)
16:20-17:30
Наука про світ
(4-5 років)
16:00-17:00
Наука про світ
(4-5 років)
16:20-17:20
Наука про світ
(4-5 років)
17:45-18:45
Цікава інженерія
(Вт-Чт)
(5-6 років)
17:45-18:45
Наука про світ
(4-5 років)
17:45-18:45
Цікава інженерія
(Вт-Чт)
(5-6 років)
17:45-18:45
Наука про світ
(4-5 років)
17:45-18:45
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:15-18:15
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:35-18:35
Цікава інженерія
(5-6 років)
19:00-20:00
Наука про світ
(4-5 років)
19:00-20:00
Цікава інженерія
(5-6 років)
19:00-20:00
Наука про світ
(4-5 років)
19:00-20:00
Цікава інженерія
(5-6 років)
19:00-20:00
Наука про світ
(4-5 років)
18:30-19:30
Кабінет 8
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(6-8 років)
9:40-11:10
Країнознавство
(8-13 років)
10:30-12:15
Kids project
2 рівень
(8-11 років)
11:30-13:15
Архітектура
1 рівень
(8-15 років)
14:00-16:00
Kids project
1 рівень
(7-9 років)
14:00-15:45
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:20-17:50
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:20-17:50
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:20-17:50
Архітектура
1 рівень
(8-15 років)
15:40-17:40
Архітектура
2 рівень
(9-15 років)
16:30-18:30
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:10-19:40
Kids project
1 рівень
(7-9 років)
18:10-19:55
Developer
Розробка ігор та 3D-моделювання
(12-15 років)
17:30-20:00
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:10-19:40
Архітектура
1 рівень
(8-15 років)
18:00-20:00
Весь розклад

Новини

всі новини

Контакти

Київ
Б. Гмирі, 6. INVENTOR
Пн-Пт 09:30-20:30
Сб 09:00-19:30
Нд 09:30-18:00
Телефонуйте:
+380 (44) 490-90-80


Надіслати повідомлення

Мобільний додаток
+380 (44) 490-90-80
© vynahidnyk.org 2008-2018
Всі права застережені. Розробка сайту - Exipilis