Україна, Київ
Б. Гмирі, 6
+380 (44) 490-90-80

Наші курси

Записатися на курси

Викладачі

Хлєбніков ГнатХлєбніков Гнат
Викладає Робототехніку 3.0, тренер команд Світової олімпіади з робототехніки.
Кондратьєва ОленаКондратьєва Олена
Викладає курси: Наука і технологія, Робототехніка 2.0, STEM Junior, Робототехніка 3.0
Кондратенко ДмитроКондратенко Дмитро
Викладає Робототехніку 3.0, тренер команд Світової олімпіади з робототехніки, голова оргкомітету Всеукраїнської олімпіади з робототехніки.
Тригуб ТетянаТригуб Тетяна
Викладає курс: "LEGO конструювання для дошкільнят", "Юні інженери", "Цікава географія", "Захоплююча математика з LEGO"
Всі викладачі

Розклад

Розклад літніх занять

1 Клас "Дошкільнята (4-6)"
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Мульти-мікс 1.0
(4-5 років)
10:00-11:00
Мульти-мікс 2.0
(5-6 років)
11:15-12:15
Мульти-мікс 2.0
(5-6 років)
11:00-12:00
Мульти-мікс 1.0
(4-5 років)
11:30-12:30
Мульти-мікс 1.0
(4-5 років)
11:00-12:00
Мульти-мікс 2.0
(5-6 років)
12:40-13:40
Мульти-мікс 2.0
(5-6 років)
12:15-13:15
Мульти-мікс 1.0
(4-5 років)
15:00-16:00
Мульти-мікс 1.0
(4-5 років)
17:40-18:40
Мульти-мікс 2.0
(5-6 років)
17:30-18:30
Мульти-мікс 1.0
(4-5 років)
17:30-18:30
Мульти-мікс 2.0
(5-6 років)
18:50-19:50
Мульти-мікс 1.0
(4-5 років)
18:40-19:40
Мульти-мікс 2.0
(5-6 років)
18:10-19:10
Мульти-мікс 2.0
(5-6 років)
18:40-19:40
3 Клас "Перші відкриття (3-4)"
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Карусель пригод
(3-4 роки)
10:00-10:45
Карусель пригод
(3-4 роки)
10:00-10:45
Карусель пригод
(3-4 роки)
17:00-17:45
Карусель пригод
(3-4 роки)
17:15-18:00
Карусель пригод
(3-4 роки)
19:00-19:45
4 Клас "Робототехніка 3.0 + FLL"
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Extreme Engineering
(8-10 років)
17:30-19:30
Супер робототехнік
EV3
(11+ років)
17:00-20:00
More The Fun
(9-12 років)
17:30-19:45
5 Клас "Робототехніка 2.0"
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
DinoPark
(7-9 років)
10:00-12:00
DinoPark
(7-9 років)
15:50-17:50
DinoPark
(7-9 років)
16:00-18:00
DinoPark
(7-9 років)
18:00-20:00
6 Клас "Юні інженери + математика"
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Машини і механізми
(6-7 років)
10:00-11:20
Машини і механізми
(6-7 років)
12:30-13:50
Машини і механізми
(6-7 років)
12:15-13:35
Машини і механізми
(6-7 років)
14:00-15:20
Машини і механізми
(6-7 років)
18:10-19:30
Машини і механізми
(6-7 років)
17:25-18:45
8 Клас "Архітектура, Stem Junior, Географія"
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Комікс-клуб
(6-8 років)
12:15-13:45
Комікс-клуб
(6-8 років)
15:40-17:10
Комікс-клуб
(6-8 років)
16:00-17:30
Кругосвітні мандрівки
(8+ років)
16:00-17:45
Комікс-клуб
(6-8 років)
18:00-19:30
Весь розклад

Новини

всі новини

Контакти

Київ
Б. Гмирі, 6
Пн-Пт 09:30-20:30
Сб 09:00-19:30
Нд 09:30-18:00
Телефонуйте:
+380 (44) 490-90-80


Надіслати повідомлення

Мобільний додаток
+380 (44) 490-90-80
© vynahidnyk.org 2008-2018
Всі права застережені. Розробка сайту - Exipilis