Україна, Київ
Б. Гмирі, 6
(044) 577-29-00 (додатково 2)
(067) 538-30-31

Колектив

Хлєбніков ГнатХлєбніков Гнат
Викладає Робототехніку 3.0, тренер команд Світової олімпіади з робототехніки.
Кондратьєва ОленаКондратьєва Олена
Викладає курси: Наука і технологія, Робототехніка 2.0, STEM Junior, Робототехніка 3.0
Кондратенко ДмитроКондратенко Дмитро
Викладає Робототехніку 3.0, тренер команд Світової олімпіади з робототехніки, голова оргкомітету Всеукраїнської олімпіади з робототехніки.
Тригуб ТетянаТригуб Тетяна
Викладає курс: "LEGO конструювання для дошкільнят", "Юні інженери", "Цікава географія", "Захоплююча математика з LEGO"
Денисова НаталіяДенисова Наталія
Викладає курси: "LEGO конструювання для дошкільнят", Юні інженери, Захоплююча математика, Підготовка до школи.
Нескоромна ЛіліяНескоромна Лілія
Викладає курс "Юні інженери"
Грибок АндрійГрибок Андрій
Викладає курси: Наука і технології, захоплююча математика, Юні інженери.
Шваяков ЄвгенШваяков Євген
Викладає курси: Робототехніка 3.0, Робототехніка 2.0.
Лавренко КатеринаЛавренко Катерина
Викладає: Науку і технологію
Демидов ГерманДемидов Герман
Викладає курси: Робототехніка 3.0, Юні Інженери.
Гуцал ТетянаГуцал Тетяна
Викладає курси: "LEGO-конструювання для дошкільнят"
Авраменко АллаАвраменко Алла
Викладає курси: Юні інженери, Захоплююча математика, Цікава географія, Робототехніка 2.0. Методист курсу Захоплююча математики.
Бригинець ЯрославаБригинець Ярослава
Викладає курс «LEGO-конструювання для дошкільнят».
Коломієць МаринаКоломієць Марина
Викладає курси  «LEGO-конструювання для дошкільнят», Захоплююча математика.
Соловйова МаринаСоловйова Марина
Викладає науку і технологію та робототехніку 2.0, методист з науки і технології та початкової робототехніки 2.0.
Гребенєва ІринаГребенєва Ірина
Викладає Архітектуру.
Сущенко ОксанаСущенко Оксана
Викладає курси: Юні інженери, Захоплююча математика, початкова робототехніка WeDo, Наука і технології, Цікава географія, Science. Методист курсів: Юні інженери та Цікава географія.
Ніфантьєва АнтонінаНіфантьєва Антоніна
Викладає курси Юні інженери, Робототехніка 2.0,  Наука і технологія, Робототехніка 3.0, Stem junior FLL, Stem FLL, Developer.
Ніфаньтьєв КостянтинНіфаньтьєв Костянтин
Викладає курси "Наука та технологія", "Робототехніка WeDo", "Юні інженери", "STEM Junior" та "STEM FLL. Мій перший StartUp". Методист курсів: Робототехніка 3.0 та Developer.
Корнієнко АнатолійКорнієнко Анатолій
Викладає Робототехніку WeDo та Робототехніку 3.0.
Василюк АнатолійВасилюк Анатолій
Викладає курси: Робототехніка 3.0, Developer та Developer WEB-UI
Андрійчук ЮліяАндрійчук Юлія
Викладає: курс «LEGO-конструювання для дошкільнят»
Записатися на курси

Надіслати повідомлення

Мобільний додаток
(044) 577-29-00 (додатково 2)
(067) 538-30-31
© vynahidnyk.org 2008-2018
Всі права застережені. Розробка сайту - Exipilis