Україна, Київ
пр. Героїв Сталінграду, 10а, к. 8. INVENTOR
+380 (44) 490-90-80

Навчальні курси

Викладачі

Пожарська ДіанаПожарська Діана
Викладає курси рівня STEM Junior
Гончаренко МаринаГончаренко Марина
Викладає курси рівня STEM Middle
Баринова ОленаБаринова Олена
Викладає курси рівня STEM Middle 
Сидорченко ІгорСидорченко Ігор
Викладає курси рівня STEM Senior
Всі викладачі

Розклад

Розклад занять

Кабінет Дошкільнят
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:00-10:45
Наука про світ
(4-5 років)
10:00-11:00
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:00-10:45
Наука про світ
(4-5 років)
10:00-11:00
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:00-10:45
Наука про світ
(4-5 років)
9:30-10:30
Наука про світ
(4-5 років)
9:30-10:30
Наука про світ
(4-5 років)
11:00-12:00
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:15-12:00
Наука про світ
(4-5 років)
11:00-12:00
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:15-12:00
Наука про світ
(4-5 років)
11:00-12:00
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:45-11:30
Цікава інженерія
(5-6 років)
10:45-11:45
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:15-13:15
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:15-13:15
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:15-13:15
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:15-13:15
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:45-12:45
Ранній розвиток
(3-4 роки)
12:00-12:45
Наука про світ
(4-5 років)
14:15-15:15
Наука про світ
(4-5 років)
14:15-15:15
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:00-17:00
Наука про світ
(4-5 років)
16:00-17:00
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:00-17:00
Наука про світ
(4-5 років)
16:00-17:00
Наука про світ
(4-5 років)
16:00-17:00
Цікава інженерія
(5-6 років)
15:30-16:30
Цікава інженерія
(5-6 років)
15:30-16:30
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:15-18:00
Наука про світ
(4-5 років)
17:15-18:15
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:15-18:00
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:15-18:15
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:15-18:00
Наука про світ
(4-5 років)
16:45-17:45
Наука про світ
(4-5 років)
16:45-17:45
Наука про світ
(4-5 років)
18:15-19:15
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:25-19:25
Наука про світ
(4-5 років)
18:15-19:15
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:25-19:25
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:15-19:15
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:00-18:45
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:00-18:45
Наука про світ
(4-5 років)
19:30-20:30
Цікава інженерія
(5-6 років)
19:35-20:35
Цікава інженерія
(5-6 років)
19:30-20:30
Наука про світ
(4-5 років)
19:35-20:35
Наука про світ
(4-5 років)
19:30-20:30
Наука про світ
(4-5 років)
19:00-20:00
Цікава інженерія
(5-6 років)
19:00-20:00
Кабінет Робототехніки 2.0
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
9:30-11:00
Основи робототехніки
(6-8 років)
9:30-11:00
Kids project
1 рівень
(7-9 років)
11:20-13:05
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
11:20-12:50
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
13:40-14:50
Основи робототехніки
(6-8 років)
13:25-14:55
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
13:10-14:20
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
14:40-15:50
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
15:00-16:30
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
15:20-16:50
Захоплююча математика
2 рівень
(2 клас)
14:40-15:50
Основи робототехніки
(6-8 років)
15:15-16:45
Основи робототехніки
(6-8 років)
14:40-16:10
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:05-17:35
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:50-18:20
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:30-18:00
Захоплююча математика
2 рівень
(2 клас)
17:10-18:20
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:10-17:40
Захоплююча математика
2 рівень
(2 клас)
17:00-18:10
Kids project
2 рівень
(8-11 років)
16:30-18:15
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:00-19:30
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:40-20:10
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:20-19:50
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:40-20:10
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:00-19:30
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:30-20:00
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:35-20:05
Кабінет Науки та технології
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи
(5-7 років)
09:45-10:55
Підготовка до школи
(5-7 років)
09:45-10:55
Science
(9-12 років)
10:00-11:45
Science
(9-12 років)
9:30-11:15
Початкова механіка
(5,5-7 років)
11:00-12:10
Практична механіка
(8-9 років)
12:05-13:35
Практична механіка
(8-9 років)
11:35-13:05
Підготовка до школи
(5-7 років)
13:00-14:10
Підготовка до школи
(5-7 років)
13:00-14:10
Science
(9-12 років)
14:00-15:45
Початкова механіка
(5,5-7 років)
13:25-14:35
Початкова механіка
(5,5-7 років)
15:00-16:10
Підготовка до школи
(5-7 років)
15:00-16:10
Практична механіка
(8-9 років)
16:00-17:30
Підготовка до школи
(5-7 років)
15:00-16:10
Практична механіка
(8-9 років)
16:05-17:35
Початкова механіка
(5,5-7 років)
14:50-16:00
Початкова механіка
(5,5-7 років)
16:25-17:35
Практична механіка
(8-9 років)
16:30-18:00
Science
(9-12 років)
17:50-19:35
Science
(9-12 років)
16:30-18:15
Початкова механіка
(5,5-7 років)
16:20-17:30
Початкова механіка
(5,5-7 років)
17:50-19:00
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
16:40-17:50
Початкова механіка
(5,5-7 років)
17:50-19:00
Практична механіка
(8-9 років)
18:20-19:50
Практична механіка
(8-9 років)
18:35-19:05
Початкова механіка
(5,5-7 років)
17:45-18:55
Початкова механіка
(5,5-7 років)
19:10-20:20
Початкова механіка
(5,5-7 років)
18:00-19:10
Підготовка до школи
(5-7 років)
19:15-20:25
Підготовка до школи
(5-7 років)
19:15-20:25
Кабінет Робототехніки 3.0
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
10:00-12:00
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
10:00-12:00
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
12:20-14:20
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
12:20-14:20
Developer
Електроніка та програмування
(11-15 років)
14:40-17:10
Minecraft Education
(7-9 років)
14:40-15:50
(Апробація)
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
16:00-18:00
Архітектура
2 рівень
(9-15 років)
16:00-18:00
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
16:00-18:00
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
16:00-18:00
Архітектура
1 рівень
(8-15 років)
16:00-18:00
Developer
Розробка ігор та 3D-моделювання
(12-15 років)
17:30-20:00
Програмування з Minecraft
(8-11 років)
16:10-17:20
(Апробація)
Developer
Електроніка та програмування
(11-15 років)
18:15-20:45
Архітектура
1 рівень
(8-15 років)
18:20-20:20
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
18:15-20:15
Developer
Розробка ігор та 3D-моделювання
(12-15 років)
18:15-20:45
Архітектура
2 рівень
(9-15 років)
18:20-20:20
First startup
(10-15 років)
17:40-20:10
Весь розклад

Новини

всі новини

Контакти

Київ
пр. Героїв Сталінграду, 10а, к. 8. INVENTOR
Пн-Пт 09:30-20:30
Сб-Нд 09:00-20:00
Телефонуйте:
+380 (44) 490-90-80


Надіслати повідомлення

Мобільний додаток
+380 (44) 490-90-80
© vynahidnyk.org 2008-2019
Всі права застережені. Розробка сайту - Exipilis