Україна, Київ
пр. Героїв Сталінграду, 10а, к. 8
(044) 577 29 00 (додатково 4)
(044) 383 51 53

Наші курси

Записатися на курси

Викладачі

Баринова ОленаБаринова Олена
Викладає курс Архітектура
Пушніцин ДмитроПушніцин Дмитро
Викладає курси: "Робототехніка 3.0", "Наука і технології", "STEM FLL", "РобоАрт", "Developer", "Science"
Єресько МихайлоЄресько Михайло
Викладає курси Робототехніка 2.0, Захоплююча математика з LEGO, Наука і Технологія, Юні інженери, Машини і Механізми
Стебницький ІванСтебницький Іван
Викладає Робототехніка 2.0, Захоплююча математика, STEM Junior
Всі викладачі

Розклад

Розклад 2017-2018

Кабінет Дошкільнят
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Перші відкриття
(3-4 роки)
10:00-10:45
Світ навколо
(4-5 років)
10:00-11:00
Перші відкриття
(3-4 роки)
10:00-10:45
Світ навколо
(4-5 років)
10:00-11:00
Перші відкриття
(3-4 роки)
10:00-10:45
Світ навколо
(4-5 років)
9:30-10:30
Світ навколо
(4-5 років)
9:30-10:30
Світ навколо
(4-5 років)
10:55-11:55
Перші відкриття
(3-4 роки)
11:10-11:55
Світ навколо
(4-5 років)
10:55-11:55
Перші відкриття
(3-4 роки)
11:10-11:55
Світ навколо
(4-5 років)
11:00-12:00
Перші відкриття
(3-4 роки)
10:40-11:25
Винаходи людства
(5-6 років)
10:40-11:40
Винаходи людства
(5-6 років)
12:05-13:05
Винаходи людства
(5-6 років)
12:05-13:05
Винаходи людства
(5-6 років)
12:05-13:05
Винаходи людства
(5-6 років)
12:05-13:05
Винаходи людства
(5-6 років)
12:05-13:05
Винаходи людства
(5-6 років)
11:35-12:35
Перші відкриття
(3-4 роки)
11:50-12:35
Винаходи людства
(5-6 років)
12:45-13:45
Винаходи людства
(5-6 років)
12:45-13:45
Світ навколо
(4-5 років)
14:00-15:00
Світ навколо
(4-5 років)
14:00-15:00
Винаходи людства
(5-6 років)
16:00-17:00
Світ навколо
(4-5 років)
16:00-17:00
Винаходи людства
(5-6 років)
16:00-17:00
Світ навколо
(4-5 років)
16:00-17:00
Світ навколо
(4-5 років)
16:00-17:00
Винаходи людства
(5-6 років)
15:15-16:15
Винаходи людства
(5-6 років)
15:15-16:15
Перші відкриття
(3-4 роки)
17:10-17:55
Світ навколо
(4-5 років)
17:10-18:10
Перші відкриття
(3-4 роки)
17:10-17:55
Винаходи людства
(5-6 років)
17:10-18:10
Перші відкриття
(3-4 роки)
17:10-17:55
Світ навколо
(4-5 років)
16:30-17:30
Світ навколо
(4-5 років)
16:30-17:30
Світ навколо
(4-5 років)
18:05-19:05
Винаходи людства
(5-6 років)
18:20-19:20
Світ навколо
(4-5 років)
18:05-19:05
Винаходи людства
(5-6 років)
18:20-19:20
Винаходи людства
(5-6 років)
18:05-19:05
Перші відкриття
(3-4 роки)
17:40-18:25
Перші відкриття
(3-4 роки)
17:40-18:25
Світ навколо
(4-5 років)
19:15-20:15
Світ навколо
(4-5 років)
19:30-20:30
Винаходи людства
(5-6 років)
19:15-20:15
Винаходи людства
(5-6 років)
19:30-20:30
Світ навколо
(4-5 років)
19:15-20:15
Світ навколо
(4-5 років)
18:35-19:35
Винаходи людства
(5-6 років)
18:35-19:35
Винаходи людства
(5-6 років)
19:40- 20:40
Світ навколо
(4-5 років)
19:40-20:40
Кабінет Робототехніки 2.0
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
9:30-11:00
Архітектура
1 рівень
(8+ років)
10:00-12:00
STEM Junior
(8+ років)
11:15-13:00
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
12:15-13:45
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
13:15-14:45
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
14:00-15:30
Захоплююча математика
2 рівень
(2 клас)
14:40-15:50
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
15:00-16:30
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
14:40-16:10
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
15:20-16:50
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
14:40-15:50
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
15:00-16:30
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
15:40-17:10
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
16:00-17:30
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
16:40-18:10
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
16:20-17:50
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
17:00-18:10
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
16:00-17:30
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
16:45-17:55
Захоплююча математика
2 рівень
(2 клас)
17:20-18:30
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
17:40-19:10
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
18:20-19:50
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
18:00-19:30
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
18:20-19:50
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
17:45-19:15
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
18:15-19:45
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
18:40-20:10
Кабінет Науки та технології
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
9:30-11:00
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
9:30-11:00
Юні інженери
(5,5-7 років)
11:00-12:10
Юні інженери
(5,5-7 років)
11:20-12:30
Наука і технології
2 рівень
(9-10 років)
11:15-12:45
Підготовка до школи
(5-7 років)
13:30-14:40
Підготовка до школи
(5-7 років)
13:30-14:40
Юні інженери
(5,5-7 років)
12:45-13:55
Юні інженери
(5,5-7 років)
13:00-14:10
Юні інженери
(5,5-7 років)
16:00-17:10
Підготовка до школи
(5-7 років)
15:00-16:10
Юні інженери
(5,5-7 років)
16:00-17:10
Підготовка до школи
(5-7 років)
15:00-16:10
Наука і технології
2 рівень
(9-10 років)
14:10-15:40
Юні інженери
(5,5-7 років)
14:30-15:40
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
17:20-18:50
Юні інженери
(5,5-7 років)
16:20-17:30
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
17:20-18:50
Юні інженери
(5,5-7 років)
16:20-17:30
Юні інженери
(5,5-7 років)
16:20-17:30
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
15:50-17:20
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
15:50-17:20
Юні інженери
(5,5-7 років)
19:00-20:10
Наука і технології
2 рівень
(9-10 років)
17:45-19:15
Юні інженери
(5,5-7 років)
19:00-20:10
Science
(9-10 років)
17:45-19:30
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
17:45-19:15
Юні інженери
(5,5-7 років)
17:35-18:45
Юні інженери
(5,5-7 років)
17:35-18:45
Юні інженери
(5,5-7 років)
19:00-20:10
Юні інженери
(5,5-7 років)
19:00-20:10
Кабінет Робототехніки 3.0
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Developer
2 рівень
(13+ років)
9:00-11:30
Developer
1 рівень
(12+ років)
9:00-11:30
Робототехніка
3.3
(11+ років)
11:45-13:45
STEM Junior
(8+ років)
11:45-13:30
Робототехніка
3.1
(10+ років)
14:20-16:20
Робототехніка
3.3
(11+ років)
13:45-15:45
Робототехніка
3.1
(10+ років)
16:00-18:00
Архітектура
1 рівень
(8+ років)
16:00-18:00
Developer
2 рівень
(13+ років)
16:40-19:10
STEM FLL
(10-16 років)
16:00-18:30
Робототехніка
3.3
(11+ років)
17:15-19:15
Робототехніка
3.3
(11+ років)
17:15-19:15
Робототехніка
3.1
(10+ років)
18:15-20:15
Developer
1 рівень
(12+ років)
17:30-19:30
Архітектура
2 рівень
(9+ років)
18:15-20:15
Робототехніка
3.1
(10+ років)
18:40-20:40
Весь розклад

Події

всі події

Контакти

Київ
пр. Героїв Сталінграду, 10а, к. 8
Пн-Пт 09:30-20:30
Сб-Нд 09:00-20:00
Загальні
(044) 577 29 00
Студійні
(044) 577 29 00 (додатково 4)
(044) 383 51 53


Надіслати повідомлення

(044) 577 29 00 (додатково 4)
(044) 383 51 53
© ТОВ «vynahidnyk.org» 2016
Всі права застережені. Розробка сайту - Exipilis