Україна, Київ
пр. Героїв Сталінграду, 21/38, INVENTOR
+380 (44) 490-90-80

Навчальні курси

Викладачі

Гончаренко МаринаГончаренко Марина
Викладає курси рівня STEM Middle
Моленко АлінаМоленко Аліна
Викладає курси рівня STEM Middle 
Тригуб ТетянаТригуб Тетяна
Викладає курси рівня STEM Junior
Пожарська ДіанаПожарська Діана
Викладає курси рівня STEM Junior
Всі викладачі

Розклад

Розклад

Карусель пригод (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Карусель пригод
(3-4 роки)
11:15 - 12:00
Кабінет № 5
Карусель пригод
(3-4 роки)
17:15- 18:00
Кабінет № 5
Карусель пригод
(3-4 роки)
18:30- 19:15
Кабінет № 5
Карусель пригод
(3-4 роки)
17:15- 18:00
Кабінет № 5
Карусель пригод
(3-4 роки)
18:30- 19:15
Кабінет № 5
Карусель пригод
(3-4 роки)
18:30- 19:15
Кабінет № 5
Мульті-мікс 1.0
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Мульті-мікс 1.0
(4-5 років)
10:00 - 11:00
Кабінет № 5
Мульті-мікс 1.0
(4-5 років)
10:00 - 11:00
Кабінет № 5
Мульті-мікс 1.0
(4-5 років)
16:00 - 17:00
Кабінет № 5
Мульті-мікс 1.0
(4-5 років)
18:15 - 19:15
Кабінет № 5
Мульті-мікс 1.0
(4-5 років)
16:00 - 17:00
Кабінет № 5
Мульті-мікс 1.0
(4-5 років)
17:15 - 18:15
Кабінет № 5
Мульті-мікс 2.0 (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Мульті-мікс 2.0
(5-6 років)
11:15 - 12:15
Кабінет № 5
Мульті-мікс 2.0
(5-6 років)
16:00 - 17:00
Кабінет № 5
Мульті-мікс 2.0
(5-6 років)
16:00 - 17:00
Кабінет № 5
Мульті-мікс 2.0
(5-6 років)
16:00 - 17:00
Кабінет № 5
Мульті-мікс 2.0
(5-6 років)
18:15 - 19:15
Кабінет № 5
Мульті-мікс 2.0
(5-6 років)
17:15 - 18:15
Кабінет № 5
Мульті-мікс 2.0
(5-6 років)
17:15 - 18:15
Кабінет № 5
Машини та механізми (6-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Машини та механізми
(6-7 років)
15:30- 17:00
Кабінет № 4
Машини та механізми
(6-7 років)
16:40- 18:10
Кабінет № 4
STEM-Садок (4-6 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
STEM-Садок
(4-6 роки)
10:00 - 13:00
Кабінет № 5
STEM-Садок
(4-6 роки)
10:00 - 13:00
Кабінет № 5
STEM-Садок
(4-6 роки)
10:00 - 13:00
Кабінет № 5
Early robotics (6-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Early robotics
(6-8 років)
12:30 - 14:00
Кабінет № 3
Early robotics
(6-8 років)
15:30 - 17:00
Кабінет № 3
Early robotics
(6-8 років)
16:40 - 18:10
Кабінет № 3
Dino Park (7-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
DinoPark (7-9 років)
13:00-14:30
Кабінет № 3
Dino Park (7-9 років) 14:20-15:50 Кабінет № 3
City bots (7-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
City bots (7-9 років)
14:50-16:20
Кабінет № 3
City bots (7-9років) 16:20-17:50 Кабінет № 3
Dino Park (7-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Комікс Клуб (6-8 років)
17:30-19:00
Кабінет № 3
Комікс Клуб
(6-8років)
17:25-18:55
Кабінет № 3
Awesome Robotics (9-12 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Awesome Robotics
(9-12років)
14:00-16:00
Кабінет№1
Space Robotics (9-12 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Space Robotics
(9-12років) 14:00-16:00
Кабінет№1
Extreme Engineering (9-12 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Extreme Engineering (9-12років)
16:20-18:20 Кабінет№1
More The Fun (9-12років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
More The Fun (9-12років) 16:20-18:20 Кабінет№1
Весь розклад

Новини

всі новини

Контакти

Київ
пр. Героїв Сталінграду, 21/38, INVENTOR
Телефонуйте:
+380 (44) 490-90-80


Надіслати повідомлення

Мобільний додаток
+380 (44) 490-90-80
© vynahidnyk.org 2008-2019
Всі права застережені. Розробка сайту - Exipilis