Україна, Київ
Дніпровська набережна, 25а
(044) 577 29 00 (додатково 1)
(068) 876 34 98

Наші курси

Записатися на курси

Викладачі

Мельник ВіталінаМельник Віталіна
Викладає курс Архітектура
Ярмоленко МаринаЯрмоленко Марина
Викладає курс: «LEGO-конструювання» для дошкільнят
Грибок АндрійГрибок Андрій
Викладає курси: Наука і технології, захоплююча математика, Юні інженери.
Баранник КатеринаБаранник Катерина
Викладає курси: "LEGO-конструювання для дошкільнят"
Всі викладачі

Розклад

Розклад занять

Кабінет №4
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Перші відкриття
(3-4 роки)
10:00-10:45
Перші відкриття
(3-4 роки)
10:15-11:00
Перші відкриття
(3-4 роки)
11:00-11:45
Перші відкриття
(3-4 роки)
11:15-12:00
Перші відкриття
(3-4 роки)
12:40-13:25
Перші відкриття
(3-4 роки)
12:00-12:45
Перші відкриття
(3-4 роки)
16:15-17:00
Перші відкриття
(3-4 роки)
16:30-17:15
Перші відкриття
(3-4 роки)
16:30-17:15
Перші відкриття
(3-4 роки)
17:00-17:45
Перші відкриття
(3-4 роки)
17:30-18:15
Перші відкриття
(3-4 роки)
17:00-17:45
Перші відкриття
(3-4 роки)
17:30-18:15
Перші відкриття
(3-4 роки)
18:00-18:45
(Група 1)
Перші відкриття
(3-4 роки)
18:30-19:15
(Група 2)
Перші відкриття
(3-4 роки)
18:00-18:45
(Група 1)
Перші відкриття
(3-4 роки)
18:30-19:15
(Група 2)
Кабінет №1
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Винаходи людства
(5-6 років)
09:30-10:30
Винаходи людства
(5-6 років)
09:30-10:30
Світ навколо
(4-5 років)
10:45-11:45
Світ навколо
(4-5 років)
10:45-11:45
Винаходи людства
(5-6 років)
12:00-13:00
Винаходи людства
(5-6 років)
12:00-13:00
Світ навколо
(4-5 років)
13:15-14:15
Світ навколо
(4-5 років)
13:15-14:15
Винаходи людства
(5-6 років)
14:30-15:30
Світ навколо
(4-5 років)
16:00-17:00
Винаходи людства
(5-6 років)
16:00-17:00
Підготовка до школи
(5-7 років)
16:00-17:10
(Група 1)
Винаходи людства
(5-6 років)
16:00-17:00
Підготовка до школи
(5-7 років)
16:00-17:10
(Група 1)
Світ навколо
(4-5 років)
15:45-16:45
Винаходи людства
(5-6 років)
17:15-18:15
Світ навколо
(4-5 років)
17:15-18:15
Винаходи людства
(5-6 років)
17:25-18:25
Світ навколо
(4-5 років)
17:15-18:15
Винаходи людства
(5-6 років)
17:25-18:25
Винаходи людства
(5-6 років)
17:00-18:00
Світ навколо
(4-5 років)
18:30-18:30
Винаходи людства
(5-6 років)
18:30-18:30
(Група 1)
Світ навколо
(4-5 років)
18:45-19:45 (Група 1)
Винаходи людства
(5-6 років)
18:30-18:30
(Група 1)
Світ навколо
(4-5 років)
18:45-19:45
(Група 1)
Світ навколо
(4-5 років)
18:15-19:15
Кабінет №3
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи
(5-7 років)
10:00-11:10
(Група 3)
Підготовка до школи
(5-7 років)
10:00-11:10
(Група 3)
Юні інженери
(5,5-7 років)
09:30-10:40
Винаходи людства
(5-6 років)
11:25-12:25
(Група 3)
Винаходи людства
(5-6 років)
11:25-12:25
(Група 3)
Юні інженери
(5,5-7 років)
10:40-11:50
Юні інженери
(5,5-7 років)
10:55-12:05
Світ навколо
(4-5 років)
12:40-17:00
Юні інженери
(5,5-7 років)
12:05-13:15
Світ навколо
(4-5 років)
12:20-13:20
Винаходи людства
(5-6 років)
16:00-17:00
Юні інженери
(5,5-7 років)
15:50-17:00
Юні інженери
(5,5-7 років)
15:50-17:00
Світ навколо
(4-5 років)
16:00-17:00
Юні інженери
(5,5-7 років)
13:30-14:40
Винаходи людства
(5-6 років)
13:35-14:35
Підготовка до школи
(5-7 років)
17:15-18:25
(Група 2)
Винаходи людства
(5-6 років)
17:15-18:15
Підготовка до школи
(5-7 років)
17:15-18:25
(Група 2)
Винаходи людства
(5-6 років)
17:15-18:15
Юні інженери
(5,5-7 років)
16:00-17:10
Юні інженери
(5,5-7 років)
15:00-16:10
Юні інженери
(5,5-7 років)
14:50-16:00
Юні інженери
(5,5-7 років)
18:40-19:50
Світ навколо
(4-5 років)
18:30-18:30
(Група 2)
Юні інженери
(5,5-7 років)
18:40-19:50
Світ навколо
(4-5 років)
18:30-18:30
(Група 2)
Юні інженери
(5,5-7 років)
17:30-18:40
Кабінет №5
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
09:30-11:00
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
09:30-11:00
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
11:15-12:45
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
11:15-12:45
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
13:00-14:30
STEM Junior
(8+ років)
13:00-14:45
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
14:15-15:45
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
15:00-16:30
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
15:00-16:10
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років) 16:15-17:45
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
16:00-17:30
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
16:00-17:30
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
16:00-17:30
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
16:00-17:30
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
16:45-18:15
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
16:35-18:05
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
17:45-19:15
STEM Junior
(8+ років)
17:45-19:15
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
17:45-19:15
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
17:45-19:15
Захоплююча математика
2 рівень
(2 клас)
18:30-19:40
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
18:15-19:45
Кабінет №2
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
09:30-11:00
Наука і технології
2 рівень
(9-10 років)
16:00-17:30
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
16:00-17:30
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
16:00-17:30
Наука і технології
2 рівень
(9-10 років)
11:15-12:45
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
11:15-12:45
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
17:45-19:15
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
17:45-19:15
Наука і технології
2 рівень
(9-10 років)
17:45-19:15
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
13:00-14:30
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
13:00-14:30
Кабінет №6
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура
2 рівень
(9+ років)
09:30-11:30
Робототехніка
3.1
(10+ років)
09:30-11:30
Робототехніка
3.3
(11+ років)
11:45-13:45
Робототехніка
3.4
(11+ років)
11:45-13:45
Архітектура
1 рівень
(8+ років)
15:30-17:30
STEM FLL
(10-16 років)
16:00-17:30 (Група 1)
Архітектура
1 рівень
(8+ років)
15:30-17:30
STEM FLL
(10-16 років)
16:00-17:30 (Група 1)
Робототехніка
3.1
(10+ років)
15:30-17:30
Робототехніка
3.1
(10+ років)
14:00-16:00
Робототехніка
3.1
(10+ років)
14:10-16:10
Архітектура
2 рівень
(9+ років)
17:45-19:45
Робототехніка
3.3
(11+ років)
17:45-19:45
Developer
1 рівень
(12+ років)
17:45-19:45
Science
(8-9 років)
17:45-19:15
Робототехніка
3.4
(11+ років)
17:45-19:45
RoboArt
(10+ років)
16:15-18:15
Весь розклад

Події

всі події

Контакти

Київ
Дніпровська набережна, 25а
Пн-Пт 09:30-20:00
Сб 09:00-20:00
Нд 09:00-17:00
Загальні
(044) 577 29 00
Студійні
(044) 577 29 00 (додатково 1)
(068) 876 34 98


Надіслати повідомлення

(044) 577 29 00 (додатково 1)
(068) 876 34 98
© ТОВ «vynahidnyk.org» 2016
Всі права застережені. Розробка сайту - Exipilis