Україна, Київ
Дніпровська набережна, 25А. INVENTOR
+380 (44) 490-90-80

Навчальні курси

Викладачі

Головіна ІринаГоловіна Ірина
Викладає курси рівня STEM-junior
Баранник КатеринаБаранник Катерина
Викладає курси рівня STEM-junior
Філатова ЛюбовФілатова Любов
Викладає курси рівня STEM-middle 
Мельник ВіталінаМельник Віталіна
Викладає курси рівня STEM-middle 
Всі викладачі

Розклад

Розклад

Ранній розвиток
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:45-11:30
Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:45-11:30
Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:45-12:30
Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16:30-17:15
Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16:15-17:00
Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16:30-17:15
Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:50-18:35
Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:30-18:15
Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:20-18:05
Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:45-19:30
Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:30-19:15
(Група 1)
Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:30-19:15
(Група 1)
Кабінет №4
Наука про світ
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ
(4-5 років)
09:30-10:30
Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
11:00-12:00
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
11:00-12:00
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
11:45-12:45
Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
16:20-17:20
Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
13:30-14:30
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
13:30-14:30
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
16:20-17:20 Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
16:20-17:20
Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
16:35-17:35
Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
16:20-17:20
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
17:30-18:30 Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
17:35-18:35
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
17:15-18:15
Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
17:35-18:35
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
18:50-19:50 (Група 1) Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
19:00-20:00
(Група 2)
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
18:50-19:50
(Група 1)
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
19:00-20:00
(Група 2)
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
18:50-19:50
Кабінет №1
Цікава інженерія
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія
(5-6 років)
09:30-10:30
Кабінет №4
Цікава інженерія
(5-6 років)
09:45-10:45
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
09:45-10:45 Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:15-13:15
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:15-13:15 Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:10-17:10
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
13:00-14:00
Кабінет №4
Цікава інженерія
(5-6 років)
13:00-14:00
Кабінет №4
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:10-17:10 Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:20-17:20
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:20-17:20
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:20-17:20
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
14:15-15:15 Кабінет №4
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:35-18:35 (Група 1) Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:35-18:35
Кабінет №4
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:35-18:35
(Група 1)
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:35-18:35
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:50-19:50
(Група 2)
Кабінет №4
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:50-19:50
(Група 2)
Кабінет №4
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:50-19:50
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:50-19:50
Кабінет №1
Підготовка до школи
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи
(5-7 років)
17:35-18:45
(Група 1)
Кабінет №3
Підготовка до школи
(5-7 років)
17:35-18:45
(Група 1)
Кабінет №3
Карусель пригод (3-4 роки) Літній курс
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Карусель пригод
(3-4 роки)
10:00-10:45
Карусель пригод
(3-4 роки)
15:35-16:20
Карусель пригод
(3-4 роки)
11:00-11:45
Карусель пригод
(3-4 роки)
17:00-17:45
Карусель пригод
(3-4 роки)
17:30-18:30
Карусель пригод
(3-4 роки)
18:15-19:00
Карусель пригод
(3-4 роки)
18:05-19:05
Карусель пригод
(3-4 роки)
18:00-18:45
Мульті-мікс 1.0 (4-5 років) Літній курс
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Мульти-мікс
(4-5 років)
11:15-12:15
Кабінет №1
Мульти-мікс
(4-5 років)
15:00-16:00
Кабінет №4
Мульти-мікс
(4-5 років)
15:45-16:45
Кабінет №4
Мульти-мікс
(4-5 років)
15:35-16:35
Кабінет №4
Мульти-мікс
(4-5 років)
15:30-16:30
Кабінет №1
Мульти-мікс
(4-5 років)
17:00-18:00
Кабінет №4
Мульти-мікс
(4-5 років)
16:20-17:20
Кабінет №3
Мульти-мікс
(4-5 років)
12:00-13:00
Кабінет №4
Мульти-мікс
(4-5 років)
17:50-18:50
Кабінет №3
Мульти-мікс
(4-5 років)
18:00-19:00
Кабінет №1
Мульти-мікс
(4-5 років)
17:50-18:50
Кабінет №4
Мульті-мікс 2.0 (5-6 років) Літній курс
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Мульти-мікс
(5-6 років)
14:30-15:30
Кабінет №4
Мульти-мікс
(5-6 років)
16:00-17:00
Кабінет №3
Мульти-мікс
(5-6 років)
15:45-16:45
Кабінет №4
Мульти-мікс
(5-6 років)
15:00-16:00
Кабінет №3
Мульти-мікс
(5-6 років)
10:00-11:00
Кабінет №1
Мульти-мікс
(5-6 років)
16:15-17:15
Кабінет №4
Мульти-мікс
(5-6 років)
16:50-17:50
Кабінет №4
Мульти-мікс
(5-6 років)
16:45-17:45
Кабінет №1
Мульти-мікс
(5-6 років)
16:35-17:35
Кабінет №4
Мульти-мікс
(5-6 років)
17:50-18:50
Кабінет №3
Мульти-мікс
(5-6 років)
17:50-18:50
Кабінет №3
Мульти-мікс
(5-6 років)
13:15-14:15
Кабінет №4
Машини та механізми (6-7 років) Літній курс
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Машини та механізми
(6-7 років)
12:20-13:30
Кабінет №3
Машини та механізми
(6-7 років)
14:30-15:40
Кабінет №3
Машини та механізми
(6-7 років)
14:30-15:40
Кабінет №3
Машини та механізми
(6-7 років)
15:00-16:10
Кабінет №3
Машини та механізми
(6-7 років)
16:20-17:30
Кабінет №3
Машини та механізми
(6-7 років)
16:20-17:30
Кабінет №3
Машини та механізми
(6-7 років)
17:40-18:50
Кабінет №3
Початкова механіка
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка
(5,5-7 років)
10:30-11:40
Початкова механіка
(5,5-7 років)
15:00-16:10
Початкова механіка
(5,5-7 років)
12:00-13:10
Початкова механіка
(5,5-7 років)
16:10-17:20
Початкова механіка
(5,5-7 років)
16:20-17:30
Початкова механіка
(5,5-7 років)
16:30-17:40
Початкова механіка
(5,5-7 років)
13:30-14:40
Початкова механіка
(5,5-7 років)
17:25-18:35
Початкова механіка
(5,5-7 років)
17:45-18:55
Початкова механіка
(5,5-7 років)
18:50-20:00
Початкова механіка
(5,5-7 років)
18:50-20:00
Захоплююча математика
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
17:25-18:35
Кабінет №3
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
16:00-17:10
Кабінет №2
Захоплююча математика
2 рівень
(2 клас)
15:00-16:10 Кабінет №3
Основи робототехніки
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(6-8 років)
10:00-11:30
Кабінет №5
Основи робототехніки
(6-8 років)
09:30-11:00 Кабінет №5
Основи робототехніки
(6-8 років)
11:50-13:20 Кабінет №2
Основи робототехніки
(6-8 років)
13:40-15:10
Кабінет №5
Основи робототехніки
(6-8 років)
13:30-15:00 Кабінет №5
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:30-18:00
Кабінет №2
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:30-18:00
Кабінет №5
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:30-18:00
Кабінет №5
Основи робототехніки
(6-8 років)
13:50-15:20 Кабінет №2
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:20-19:50
Кабінет №2
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:20-19:50
Кабінет №2
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:20-19:50
Кабінет №5
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:20-19:50
Кабінет №5
Основи робототехніки
(6-8 років)
17:40-19:10
Кабінет №5
Робототехніка Scratch
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
11:50-13:20
Кабінет №5
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
11:20-12:50 Кабінет №5
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:30-18:00
Кабінет №5
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:30-18:00
Кабінет №5
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:30-18:00
Кабінет №5
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
15:50-17:20
Кабінет №5
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
15:20-16:50 Кабінет №5
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:20-19:50
Кабінет №5
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:20-19:50
Кабінет №5
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:20-19:50
Кабінет №5
Практична механіка
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Практична механіка
(8-9 років)
09:45-11:15
Кабінет №2
Практична механіка
(8-9 років)
10:00-11:30 Кабінет №2
Практична механіка
(8-9 років)
16:30-18:00
Кабінет №2
Практична механіка
(8-9 років)
16:20-17:50
Кабінет №2
Практична механіка
(8-9 років)
14:00-15:30
Кабінет №2
Практична механіка
(8-9 років)
18:25-19:55
Кабінет №2
Science
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Science
(9-12 років)
18:10-19:55
Кабінет №2
Science
(9-12 років)
16:20-18:05
Кабінет №2
Science
(9-12 років)
11:40-13:25
Кабінет №2
Kids project
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Kids project
1 рівень
(8-11 років)
18:10-19:55
Кабінет №2
Робототехніка у віртуальній реальності
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка у віртуальній реальності (VR)
(10+ років)
10:00-11:10
Кабінет №3
Робототехніка у віртуальній реальності (VR)
(10+ років)
11:30-12:40
Кабінет №3
Minecraft
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Minecraft Education
(7-9 років)
15:30-16:40
Кабінет №6
Програмування з Minecraft
(8-11 років)
17:00-18:10
Кабінет №6
Minecraft Education
(7-9 років)
18:30-19:40
Кабінет №6
Комікс-клуб (6-8 років) Літній курс
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Комікс-клуб
(6-8 років)
16:00-17:30
Кабінет №3
Комікс-клуб
(6-8 років)
14:30-16:00
Кабінет №3
Комікс-клуб
(6-8 років)
17:15-18:45
Кабінет №3
Комікс-клуб
(6-8 років)
13:50-15:20
Кабінет №3
City bots (7-8 років) Літній курс
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
City bots
(7-8 років)
11:00-12:30
Кабінет №5
City bots
(7-8 років)
10:00-11:30
Кабінет №5
City bots
(7-8 років)
15:30- 17:00
Кабінет №5
City bots
(7-8 років)
11:50-13:20
Кабінет №5
City bots
(7-8 років)
17:20-18:50
Кабінет №5
Dino Park (7-8 років) Літній курс
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Dino Park
(7-8 років)
11:50-13:20
Кабінет №5
Dino Park
(7-8 років)
12:50-14:20
Кабінет №5
Dino Park
(7-8 років)
13:50-15:20
Кабінет №5
Dino Park
(7-8 років)
15:10- 16:40
Кабінет №5
Dino Park
(7-8 років)
15:30- 17:00
Кабінет №5
Dino Park
(7-8 років)
17:20-18:50
Кабінет №5
Early robotics (7-8 років) Літній курс
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Early robotics
(7-8 років)
10:00-11:30
Кабінет №5
Early robotics
(7-8 років)
15:30- 17:00
Кабінет №5
Early robotics
(7-8 років)
13:40-15:10
Кабінет №5
Early robotics
(7-8 років)
17:00-18:30
Кабінет №5
Early robotics
(7-8 років)
17:20-18:50
Кабінет №5
Кругосвітні мандрівки (8-12 років) Літній курс
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Кругосвітні мандрівки (8-12 років)
11:00-12:45
Кабінет №5
Кругосвітні мандрівки
(8-12 років)
10:00-11:45
Кабінет №5
Робототехніка Mindstorms
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Mindstorms (Частина 3)
09:30-11:30
Кабінет №6
Робототехніка Mindstorms (Частина 1-2)
11:50-13:50
Кабінет №6
Робототехніка Mindstorms (Частина 1-2)
15:30-17:30
Кабінет №6
Робототехніка Mindstorms (Частина 1-2)
15:30-17:30
Кабінет №6
Робототехніка Mindstorms (Частина 1-2)
14:10-16:10
Кабінет №6
Робототехніка Mindstorms (Частина 3)
17:50-19:50
Кабінет №6
Проектна робототехніка Mindstorms
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Проектна робототехніка Mindstorms
(10+ років)
15:30-17:30
Кабінет №6
Архітектура
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура
1 рівень
(8-15 років)
15:30-17:30
Кабінет №6
Архітектура
1 рівень
(8-15 років)
09:30-11:30
Кабінет №6
Архітектура
2 рівень
(9-15 років)
17:50-19:50
Кабінет №6
Архітектура
2 рівень
(9-15 років)
11:50-13:50
Кабінет №6
Developer
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Developer. Web програмування
(12-16 років)
14:30-17:00
Кабінет №6
Developer. Розробка ігор та 3D-моделювання
(12-16 років)
17:50-19:50
Кабінет №6
Developer. Електроніка і програмування
(12-16 років)
17:20-19:50
Кабінет №6
First startup
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
First startup
(10-16 років) 16:30-19:00
Кабінет №6
Підготовка до WRO
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до WRO 17:50-19:50
Кабінет №6
Extreem Engineering (8-12 років) Літній курс
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Extreem Engineering
(8-12 років)
13:00-15:00
Кабінет №6
Extreem Engineering
(8-12 років)
15:30-17:30
Кабінет №6
Extreem Engineering
(8-12 років)
12:20-14:20
Кабінет №6
Space Robotics (9-12 років) Літній курс
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Space Robotics
(9-12 років)
13:00-15:00
Кабінет №6
Space Robotics
(9-12 років)
10:00-12:00
Кабінет №6
Awesome Robotics (9-12 років) Літній курс
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Awesome Robotics
(9-12 років)
15:30-17:30
Кабінет №6
Awesome Robotics (9-12 років)
14:00-16:00
Кабінет №6
More Than Fun (MTF) (9-12 років) Літній курс
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
More Than Fun (MTF) (9-12 років)
16:30-18:30
Кабінет №6
Весь розклад

Новини

всі новини

Контакти

Київ
Дніпровська набережна, 25А. INVENTOR
Пн-Пт 09:30-20:00
Сб 09:00-20:00
Нд 09:00-18:00
Телефонуйте:
+380 (44) 490-90-80


Надіслати повідомлення

Мобільний додаток
+380 (44) 490-90-80
© vynahidnyk.org 2008-2019
Всі права застережені. Розробка сайту - Exipilis