Україна, Харків
вул. Валентинівська, 23Є
(067) 371 90 90
(066) 386 05 71

Навчальні курси

Викладачі

Евдощенко ИгорьЕвдощенко Игорь
Преподает Робототехнику 2.0, и WeDo
Ермоленко АнтонинаЕрмоленко Антонина
Преподает Архитектуру, курс Юные инженеры, LEGO-конструирование для дошкольников.
Варавина ВалерияВаравина Валерия
Преподает курс Архитектура, Юные инженеры, Робототехнику 2.0.
Голубчиков ДенисГолубчиков Денис
Преподает Робототехнику 3.0, Робототехнику WeDo, Науку и технологию, STEM FLL, Developer
Всі викладачі

Розклад

Розклад занять

Клас "Дошкільнята"
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Світ навколо
(4-5 років)
10:00-11:00
Винаходи людства
(5-6 років)
10:00-11:00
Світ навколо
(4-5 років)
11:00-12:00
Ксенія Семенихина
Перші відкриття
(3-4 роки)
11:15-12:00
Перші відкриття
(3-4 роки)
11:15-12:00
Винаходи людства
(5-6 років)
12:15-13:15
Винаходи людства
(5-6 років)
12:15-13:15
Світ навколо
(4-5 років)
12:15-13:15
Світ навколо
(4-5 років)
13:30-14:30
Діти сонця
(4-5 R років)
15:30-16:15
Винаходи людства
(5-6 років)
14:45-15:45
Перші відкриття
(3-4 роки)
16:15--16:45
Світ навколо
(4-5 років)
16:00-17:00
Світ навколо
(4-5 років)
16:30-17:30
Світ навколо
(4-5 років)
16:00-17:00
Винаходи людства
(5-6 років)
16:00-17:00
Світ навколо
(4-5 років)
17:00-18:00
Винаходи людства
(5-6 років)
17:15-18:15
Винаходи людства
(5-6 років)
17:15-18:15
Перші відкриття
(3-4 роки)
17:45-18:30
Перші відкриття
(3-4 роки)
17:15-18:00
Перші відкриття
(3-4 роки)
17:15-18:00
Перші відкриття
(3-4 роки)
18:15-19:00
Світ навколо
(4-5 років)
18:30-19:30
Винаходи людства
(5-6 років)
18:30-19-30
Винаходи людства
(5-6 років)
18:45-19:45
Винаходи людства
(5-6 років)
18:15-19:15
Світ навколо
(4-5 років)
18:15-19:15
Клас "Робототехніка 2.0"
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
10:00-11:30
Робототехніка 2.0
1 рівень
(7-8 років)
10:00-11:30
Робототехніка 2.0
1 рівень
(7-8 років)
11:45-13:15
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
13:30-15:00
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
14:00-15:30
Юні інженери
(5,5-7 років)
15:00-16:10
Анастасія Жога
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
15:15-16:45
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
16:10-17:40
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
16:25-17:55
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
16:00-17:30
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
16:30-18:00
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
17:55-19:25
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
18:10-19:40
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
17:45-19:15
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
18:15-19:45
Робототехніка 2.0
1 рівень
(7-8 років)
18:30-20:00
Клас "Наука і технологія"
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
10:00-11:30
Наука і технології
2 рівень
(9-10 років)
11:45-13:15
Юні інженери
(5,5-7 років)
13:30-14:40
Юні інженери
(5,5-7 років)
13:30-14:40
Юні інженери
(5,5-7 років)
16:30-17:40
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
16:20-17:50
Наука і технології
2 рівень
(9-10 років)
15:45-17:15
Наука і технології
2 рівень
(9-10 років)
17:50-19:20
Юні інженери
(5,5-7 років)
18:30-19:40
Наука і технології
2 рівень
(9-10 років)
18:00-19:30
Клас "Роботоехніка Mindstorms"
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка
3.1
(10+ років)
11:45-13:45
Робототехніка
3.1
(10+ років)
13:30-15:30
Робототехніка
3.3
(11+ років)
18:00-20:00
Робототехніка
3.2-3.3
(10+ років)
15:45-17:45
Весь розклад

Новини

всі новини

Контакти

Харків
вул. Валентинівська, 23Є
Пн 10:00-19:00
Вт-Пт 10:00-20:00
Сб 09:30-20:00
Нд 10:00-19:00
Телефонуйте:
(067) 371 90 90
(066) 386 05 71


Надіслати повідомлення

Мобільний додаток
(067) 371 90 90
(066) 386 05 71
© vynahidnyk.org 2008-2018
Всі права застережені. Розробка сайту - Exipilis