Україна, Харків
пр. Гагаріна, 43
(067) 623 90 90
(066) 465 88 02

Навчальні курси

Викладачі

Коваленко ВалерияКоваленко Валерия
Администратор
Черевань НиколайЧеревань Николай
Преподает курсы: “Робототехника 3.0”, “Робототехника 2.0”, “Наука и технологии”
Параскевова КристинаПараскевова Кристина
Преподает курсы: “LEGO-конструирование для дошкольников”, “Подготовка к школе с LEGO”, “Юные инженеры
Устименко КонстантинУстименко Константин
Преподает курс:  “Робототехника 2.0”
Всі викладачі

Розклад

Розклад занять

Кабінет "Дошкільнята"
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Світ навколо
(4-5 років)
10:00-11:00
Винаходи людства
(5-6 років)
10:00-11:00
Світ навколо
(4-5 років)
09:30-10:30
Світ навколо
(4-5 років)
10:00-11:00
Перші відкриття
(3-4 роки)
11:15-12:00
Перші відкриття
(3-4 роки)
11:15-12:00
Перші відкриття
(3-4 роки)
10:45-11:30
Перші відкриття
(3-4 роки)
11:15-12:00
Винаходи людства
(5-6 років)
12:15-13:15
Винаходи людства
(5-6 років)
11:45-12:45
Винаходи людства
(5-6 років)
12:15-13:15
Перші відкриття
(3-4 роки)
13:00-13:45
Винаходи людства
(5-6 років)
14:00-15:00
Діти сонця
(5-6 років)
16:00-17:00
Винаходи людства
(5-6 років)
16:00-17:00
Світ навколо
(4-5 років)
16:00-17:00
Винаходи людства
(5-6 років)
15:15-16:15
Винаходи людства
(5-6 років)
16:30-17:30
Перші відкриття
(3-4 роки)
17:15-18:00
Світ навколо
(4-5 років)
17:15-18:15
Винаходи людства
(5-6 років)
17:15-18:15
Світ навколо
(4-5 років)
17:25-18:25
Світ навколо
(4-5 років)
16:30-17:30
Перші відкриття
(3-4 роки)
17:45-18:30
Світ навколо
(4-5 років)
18:15-19:15
Винаходи людства
(5-6 років)
18:30-19:30
Світ навколо
(4-5 років)
18:30-19:30
Винаходи людства
(5-6 років)
18:40-19:40
Світ навколо
(4-5 років)
17:45-18:45
Світ навколо
(4-5 років)
18:45-19:45
Кабінет "Робототехніка 2.0"
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
09:30-11:00
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
10:00-11:30
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
11:15-12:45
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
11:45-13:15
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
13:00-14:30
Юні інженери
(5,5-7 років)
13:30-14:40
Юні інженери
(5,5-7 років)
14:35-15:45
Юні інженери
(5,5-7 років)
14:45-15:55
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
15:15-16:45
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
16:00-17:30
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
16:00-17:30
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
16:00-17:30
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
16:00-17:30
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
17:00-18:30
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
17:45-19:15
Робототехніка 2.0
1 рівень
(6-7 років)
17:45-19:15
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
17:45-19:15
Робототехніка 2.0
2 рівень
(7-8 років)
18:30-20:00
Кабінет "Наука і технологія"
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука і технології
2 рівень
(9-10 років)
09:30-11:00
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
10:00-11:30
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
11:15-12:45
Наука і технології
2 рівень
(9-10 років)
11:45-13:15
Наука і технології
2 рівень
(9-10 років)
13:00-14:30
Наука і технології
2 рівень
(9-10 років)
13:30-15:00
Юні інженери
(5,5-7 років)
14:35-15:45
Юні інженери
(5,5-7 років)
14:35-15:45
Підготовка до школи
(5-7 років)
14:30-15:40
(группа 1)
Юні інженери
(5,5-7 років)
14:35-15:45
Підготовка до школи
(5-7 років)
14:35-15:45
(группа 1)
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
14:45-16:15
Юні інженери
(5,5-7 років)
15:15-16:25
Наука і технології
2 рівень
(9-10 років)
16:00-17:30
Юні інженери
(5,5-7 років)
16:00-17:10
Юні інженери
(5,5-7 років)
16:00-17:10
STEM Junior
(8+ років)
16:30-18:15
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
16:30-18:00
STEM Junior
(8+ років)
17:45-19:30
Наука і технології
2 рівень
(9-10 років)
17:45-19:15
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
17:25-18:55
Кабінет "Робототехніка"
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка
3.3
(11+ років)
09:30-11:30
Архітектура
1 рівень
(8+ років)
10:00-12:00
Developer
2 рівень
(13+ років)
11:45-14:15
Developer
2 рівень
(13+ років)
12:15-14:45
Робототехніка
3.1
(10+ років)
14:30-16:30
Робототехніка
3.1
(10+ років)
15:15-17:15
Робототехніка
3.3
(11+ років)
17:30-19:30
Робототехніка
3.2
(10+ років)
17:45-19:45
Робототехніка
3.4
(11+ років)
17:45-19:45
Робототехніка
3.1
(10+ років)
17:45-19:45
Developer
1 рівень
(12+ років)
17:30-20:00
Developer
1 рівень
(12+ років)
17:30-20:00
Весь розклад

Новини

всі новини

Контакти

Харків
пр. Гагаріна, 43
Пн 10:00-18:00
Вт-Пт 10:00-20:00
Сб 09:00-20:00
Нд 10:00-20:00
Телефонуйте:
(067) 623 90 90
(066) 465 88 02


Надіслати повідомлення

Мобільний додаток
(067) 623 90 90
(066) 465 88 02
© vynahidnyk.org 2008-2018
Всі права застережені. Розробка сайту - Exipilis