Україна, Харків
пр. Гагаріна, 43
(067) 623 90 90
(066) 465 88 02

Наші курси

Записатися на курси

Викладачі

Варавина ВалерияВаравина Валерия
Преподает курс Архитектура, Юные инженеры, Робототехнику 2.0.
Гнатенко ЕкатеринаГнатенко Екатерина
Преподает LEGO-конструирование для дошкольников, Подготовку к школе с LEGO, “Юные инженеры”
Иштван ЕгорИштван Егор
Преподает Робототехнику 3.0 и  Науку и технологии.
Лоенко ЕленаЛоенко Елена
Преподает робототехнику WeDo, Науку и технологии.
Всі викладачі

Розклад

Розклад 2017-2018

Клас "Дошкільнята"
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Винаходи людства
(5-6 років)
10:00-11:00
Винаходи людства
(5-6 років)
10:00-11:00 *Група 2
Винаходи людства
(5-6 років)
09:30-10:30
Винаходи людства
(5-6 років)
10:00-11:00
Перші відкриття
(3-4 роки)
11:15-12:00
Перші відкриття
(3-4 роки)
11:15-12:00
Перші відкриття
(3-4 роки)
10:45-11:30
Перші відкриття
(3-4 роки)
11:15-12:00
Світ навколо
(4-5 років)
12:15-13:15 *Група1
Світ навколо
(4-5 років)
12:15-13:15
Світ навколо
(4-5 років)
11:45-12:45
Світ навколо
(4-5 років)
12:15-13:15
Винаходи людства
(5-6 років)
12:55-13:55
Винаходи людства
(5-6 років)
13:30-14:30
Світ навколо
(4-5 років)
14:10-15:10
Світ навколо
(4-5 років)
14:45-15:45
Винаходи людства
(5-6 років)
16:00-17:00 *Група 2
Світ навколо
(4-5 років)
16:00-17:00
Світ навколо
(4-5 років)
15:20-16:20
Винаходи людства
(5-6 років)
16:00-17:00
Світ навколо
(4-5 років)
17:15-18:15
Перші відкриття
(3-4 роки)
17:15-18:00
Світ навколо
(4-5 років)
17:25-18:25
Винаходи людства
(5-6 років)
17:25-18:25
Винаходи людства
(5-6 років)
16:30-17:30
Світ навколо
(4-5 років)
17:15-18:15
Винаходи людства
(5-6 років)
18:30-19:30
Винаходи людства
(5-6 років)
18:15-19:15
Винаходи людства
(5-6 років)
18:40-19:40
Світ навколо
(4-5 років)
18:40-19:40 *Група1
Перші відкриття
(3-4 роки)
17:45-18:30
Винаходи людства
(5-6 років)
18:30-19:30
Світ навколо
(4-5 років)
19:30-20:30
Світ навколо
(4-5 років)
18:45-19:45
Клас "Робототехніка WeDo"
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка WeDo
2 рівень
(7-8 років)
09:30-11:00
Робототехніка WeDo
2 рівень
(7-8 років)
10:00-11:30
Робототехніка WeDo
1 рівень
(6-7 років)
11:15-12:35
Юні інженери
(5,5-7 років)
12:15-13:25
Юні інженери
(5,5-7 років)
12:50-14:00
Робототехніка WeDo
2 рівень
(7-8 років)
13:35-15:05
Робототехніка WeDo
2 рівень
(7-8 років)
14:15-15:45
Робототехніка WeDo
1 рівень
(6-7 років)
15:20-16:40
Робототехніка WeDo
2 рівень
(7-8 років)
16:00-17:30
Робототехніка WeDo
2 рівень
(7-8 років)
16:00-17:30
Робототехніка WeDo
1 рівень
(6-7 років)
16:00-17:20
Робототехніка WeDo
1 рівень
(6-7 років)
16:00-17:20
Робототехніка WeDo
2 рівень
(7-8 років)
16:00-17:30
Робототехніка WeDo
1 рівень
(6-7 років)
16:55-18:15
Робототехніка WeDo
1 рівень
(6-7 років)
17:45-18:55
Робототехніка WeDo
2 рівень
(7-8 років)
17:45-19:15
Робототехніка WeDo
2 рівень
(7-8 років)
17:45-19:05
Робототехніка WeDo
1 рівень
(6-7 років)
17:35-18:55
Робототехніка WeDo
1 рівень
(6-7 років)
17:45-19:05
Клас "Наука і технологія"
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи
(5-7 років)
10:00-11:10 *Група3
Підготовка до школи
(5-7 років)
10:00-11:10 *Група3
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
09:30-11:00
Наука і технології
2 рівень
(9-10 років)
10:00-11:30
Наука і технології
2 рівень
(9-10 років)
11:15-12:45
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
11:45-13:15
Підготовка до школи
(5-7 років)
13:00-14:10 *Група2
STEM Junior
(8+ років)
13:25-14:35
Юні інженери
(5,5-7 років)
14:35-15:45
Юні інженери
(5,5-7 років)
14:20-15:30
Юні інженери
(5,5-7 років)
14:50-16:00
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
16:00-17:30
Підготовка до школи
(5-7 років)
16:00-17:10 *Група1
Підготовка до школи
(5-7 років)
16:00-17:10 *Група2
Підготовка до школи
(5-7 років)
16:00-17:10 *Група1
STEM Junior
(8+ років)
15:40-17:25
STEM FLL
(10-16 років)
16:15-18:45
Юні інженери
(5,5-7 років)
17:35-18:45
Наука і технології
2 рівень
(9-10 років)
17:45-19:15
STEM FLL
(10-16 років)
17:40-20:10
Клас "Робототехніка Mindstorms"
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка
3.1
(10+ років)
09:30-11:30
Архітектура
1 рівень
(8+ років)
10:00-12:00
Developer
1 рівень
(12+ років)
11:45-14:15
Робототехніка
3.1
(10+ років)
12:10-14:10
Робототехніка
3.4
(11+ років)
14:30-16:30
Робототехніка
3.3
(11+ років)
14:40-16:40
Робототехніка
3.1
(10+ років)
16:45-17:45
Developer
1 рівень
(12+ років)
17:00-19:30
Робототехніка
3.2
(10+ років)
17:45-19:45
Робототехніка
3.3
(11+ років)
17:45-19:45
Архітектура
1 рівень
(8+ років)
17:45-19:45
Архітектура
1 рівень
(8+ років)
18:00-20:00
Весь розклад

Події

всі події

Контакти

Харків
пр. Гагаріна, 43
Пн 10:00-18:00
Вт-Пт 10:00-20:00
Сб 09:00-20:00
Нд 10:00-18:00
Загальні
(044) 577 29 00
Студійні
(067) 623 90 90
(066) 465 88 02


Надіслати повідомлення

(067) 623 90 90
(066) 465 88 02
© ТОВ «vynahidnyk.org» 2016
Всі права застережені. Розробка сайту - Exipilis