Україна, Харків
пр. Гагаріна, 43
(067) 623 90 90
(066) 465 88 02

Mini-EdCamp Vynahidnyk Kharkiv

Кваліфіковані педагоги, батьки, керівники, вчені, експерти в галузі освіти, психологи, тренери на цілий день поринули у світ STREAM-навчання!
Ми відвідали 14 надзвичайно цікавих експертних сесій та 17 виступів від вчителів, які поділилися своїм безцінним досвідом.

Завдяки нашій (Не) конференції Mini EdCamp Vynahidnyk Kharkiv вчителі та педагоги України тепер знають: як заохотити дітей digital покоління навчатися; як зробити науку цікавою; які цифрові дослідницькі інструменти можна використовувати та яким чином  можна впроваджувати STREAM-освіту в практику навчання.

А ще ми навчились конструювати роботів та програмувати їх на виконання різних завдань на майстер-класах з Робототехніки та Науки та технологій.
Навіть і це ще не все. Після участі у “Світовому кафе” учасники нашої (не)конференції визначили, що започаткувати сучасну провідну міжнародну технологію STREAM у будь-якому навчальному закладі - можливо. Поділились один з одним, де знайти ресурси на обладнання, які традиційні та нетрадиційні форми організації освітнього процесу використати, які існують способи залучення батьків та  керівників закладів освіти та найголовніше - які практичні кроки необхідно зробити вчителю, щоб стати STREAM-педагогом. Відповіддю на останнє питання поділимося і з Вами - щоб стати спражнім STREAM-педагогом потрібно цікавитися усім, що тебе оточує, шукати у цьому натхнення і передавати його своїм учням!
Дякуємо всім-всім, хто відвідав наш захід, поділився своїми знаннями, досвідом, ідеями, думками. Бажаємо творчості, експериментів та нових відкриттів! 

Фото з нашого заходу дивіться за посиланням:

https://drive.google.com/open?id=1EcAAmfsyo6002TLt0mTezAMFsaotWC-3 

Відгуки учасників можна прочитати в групі

Афілійована - неконференція mini-EdCamp Kharkiv Vynahidnyk

https://www.facebook.com/miniEdCampKharkivVynahidnyk, також на сторінці заходу https://www.facebook.com/events/1916700818590519 та прослідкувати в соцмережах за хештегами #miniEdCampKharkivVynahidnyk або #EdCampUkraine.

Мобільний додаток
(067) 623 90 90
(066) 465 88 02
© vynahidnyk.org 2008-2019
Всі права застережені. Розробка сайту - Exipilis