Ідея створення

Оксана Стоєцька, директор компанії Пролего та мережі Технічних студій «Винахідник»

Ідею створення LEGO-студії мені підказали мої діти. З раннього віку їхнім улюбленим заняттям було конструювання з LEGO®. Спочатку ми будували по схемах, а потім захотілося створювати щось своє. На практиці ми зрозуміли, що можливості конструктора практично не обмежені – з нього можна побудувати не лише будівлі, людей, тварин, а й різноманітних діючих механізмів, включаючи роботів.

Побувавши з сім’єю  в LEGO-inside турі в Данії, ми познайомились із зовсім новим для нас і неймовірно цікавим напрямком – LEGO Education, з навчанням за допомогою конструкторів. Лише тоді з’явилося розуміння того, як можна використати конструктор LEGO® не лише для гри, дозвілля, а й для серйозного навчання дітей.

Спостерігаючи за захопленістю своїх дітей, мені захотілося привезти цю методику в Україну і створити студію, я якій би діти навчалися з задоволенням за допомогою улюблених конструкторів.

Так з’явилася Технічна студія «Винахідник» - місце, де діти із задоволенням навчаються і створюють свій власний світ – від іграшки до робота.

Мобільний додаток
+380 (44) 490-90-80
© vynahidnyk.org 2008-2019
Всі права застережені. Розробка сайту - Exipilis