Україна, Дніпро
Проспект Героїв, 30д
(067)364-36-06

Наші курси

Записатися на курси

Викладачі

Всі викладачі

Розклад

Розклад занять

Клас "Ранній розвиток"
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:00-10:45
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:00-10:45
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:00-10:45
Ранній розвиток
(3-4 роки)
09:45-10:30
Ранній розвиток
(3-4 роки)
09:30-10:15
Наука про світ
(4-5 років)
11:00-12:00
Наука про світ
(4-5 років)
11:00-12:00
Наука про світ
(4-5 років)
11:00-12:00
Наука про світ
(4-5 років)
10:45-11:45
Наука про світ
(4-5 років)
10:30-11:30
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:30-13:30
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:30-13:30
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:30-13:30
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:00-13:00
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:50-12:50
Ранній розвиток
(3-4 роки)
13:15-14:00
Ранній розвиток
(3-4 роки)
13:00-13:45
Наука про світ
(4-5 років)
14:15-15:15
Наука про світ
(4-5 років)
14:00-15:00
Наука про світ
(4-5 років)
15:00-15:45
Цікава інженерія
(5-6 років)
15:00-16:00
Цікава інженерія
(5-6 років)
15:00-16:00
Ранній розвиток
(3-4 роки)
15:00-15:45
Цікава інженерія
(5-6 років)
15:45-16:45
Цікава інженерія
(5-6 років)
15:20-16:20
Наука про світ
(4-5 років)
16:20-17:20
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16:00-17:00
Наука про світ
(4-5 років)
16:15-17:15
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16:15-17:00
Наука про світ
(4-5 років)
16:00-17:00
Наука про світ
(4-5 років)
17:00-18:00
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16:40-17:25
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:40-18:25
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:15-18:15
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:30-18:15
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:15-18:15
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:15-18:15
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:15-19:15
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:45-18:45
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:40-19:25
Наука про світ
(4-5 років)
18:30-19:30
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:30-19:30
Наука про світ
(4-5 років)
18:30-19:30
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:30-19:30
Клас "Практична механіка"
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Практична механіка
(8-9 років)
11:30-13:00
Практична механіка
(8-9 років)
10:30-12:00
Практична механіка
(8-9 років)
13:15-14:45
Практична механіка
(8-9 років)
14:20-15:50
Практична механіка
(8-9 років)
16:15-17:45
Практична механіка
(8-9 років)
16:05-17:35
Практична механіка
(8-9 років)
16:10-17:40
Практична механіка
(8-9 років)
16:10-17:40
Практична механіка
(8-9 років)
17:50-19:20
Практична механіка
(8-9 років)
18:00-19:30
Практична механіка
(8-9 років)
18:00-19:30
Практична механіка
(8-9 років)
17:50-19:20
Практична механіка
(8-9 років)
18:00-19:30
Клас "Початкова механіка"
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка
(5,5-7 років)
09:40-10:50
Початкова механіка
(5,5-7 років)
09:35-10:45
Початкова механіка
(5,5-7 років)
11:10-12:20
Початкова механіка
(5,5-7 років)
11:00-12:10
Початкова механіка
(5,5-7 років)
12:40-13:50
Початкова механіка
(5,5-7 років)
12:30-13:40
Початкова механіка
(5,5-7 років)
15:00-16:10
Початкова механіка
(5,5-7 років)
14:50-16:00
Початкова механіка
(5,5-7 років)
14:40-15:50
Початкова механіка
(5,5-7 років)
14:45-15:55
Початкова механіка
(5,5-7 років)
15:00-16:10
Початкова механіка
(5,5-7 років)
14:00-15:10
Початкова механіка
(5,5-7 років)
16:30-17:40
Початкова механіка
(5,5-7 років)
16:15-17:25
Початкова механіка
(5,5-7 років)
16:30-17:40
Початкова механіка
(5,5-7 років)
16:15-17:25
Початкова механіка
(5,5-7 років)
16:30-17:40
Початкова механіка
(5,5-7 років)
17:50-19:00
Початкова механіка
(5,5-7 років)
18:00-19:10
Клас "Основи робототехніки"
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(6-8 років)
09:45-11:15
Основи робототехніки
(6-8 років)
09:45-11:15
Основи робототехніки
(6-8 років)
11:30-13:00
Основи робототехніки
(6-8 років)
11:35-13:05
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
13:20-14:50
Основи робототехніки
(6-8 років)
13:30-15:00
Основи робототехніки
(6-8 років)
14:30-16:00
Основи робототехніки
(6-8 років)
14:30-16:00
Основи робототехніки
(6-8 років)
14:45-16:15
Основи робототехніки
(6-8 років)
14:45-16:15
Основи робототехніки
(6-8 років)
14:30-16:00
Основи робототехніки
(6-8 років)
15:10-16:40
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
15:30-17:00
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:20-17:50
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:15-17:45
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:30-18:00
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:15-17:45
Основи робототехніки
(6-8 років)
17:45-19:15
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:10-19:40
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:00-19:30
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:15-19:45
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
17:55-19:25
Клас "Робототехніка Mindstorms"
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
10:10-12:10
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
09:40-11:40
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
12:25-14:25
Science
(9-12 років)
12:00-14:00
(Апробація)
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
15:30-17:30
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
15:30-17:30
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
15:30-17:30
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
15:30-17:30
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
14:20-16:20
Science
(9-12 років)
17:50-19:35
(Апробація)
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
17:45-19:45
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
17:30-19:30
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
16:40-18:40
Весь розклад

Новини

всі новини

Контакти

Дніпро
Проспект Героїв, 30д
Графік формується
Телефонуйте:
(067)364-36-06


Надіслати повідомлення

Мобільний додаток
(067)364-36-06
© vynahidnyk.org 2008-2018
Всі права застережені. Розробка сайту - Exipilis