Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П`ятниця | Субота | Неділя |
---|---|---|---|---|---|---|
STEM-САДОК (4-5років) 9:00-18:00 | STEM-САДОК (4-5років) 9:00-18:00 | STEM-САДОК (4-5років) 9:00-18:00 | STEM-САДОК (4-5років) 9:00-18:00 | STEM-САДОК (4-5років) 9:00-18:00 | Ранній розвиток (3-4 роки) 11:20-12:05 | |
Ранній розвиток (3-4 роки) 16:30-17:15 | Ранній розвиток (3-4 роки) 12:25-13:10 | |||||
Ранній розвиток (3-4 роки) 17:40-18:25 | ||||||
Ранній розвиток (3-4 роки) 19:05-19:50 |
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П`ятниця | Субота | Неділя |
---|---|---|---|---|---|---|
Наука про світ (4-5 років) 10:00-11:00 | ||||||
Наука про світ (4-5 років) 11:30-12:30 | ||||||
Наука про світ (4-5 років) 16:30-17:30 | ||||||
Наука про світ (4-5 років) 17:50-18:50 | ||||||
Наука про світ (4-5 років) 18:50-19:50 |
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П`ятниця | Субота | Неділя |
---|---|---|---|---|---|---|
Цікава інженерія (5-6 років) 13:10-14:10 | ||||||
Цікава інженерія (5-6 років) 16:45-17:45 |
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П`ятниця | Субота | Неділя |
---|---|---|---|---|---|---|
Початкова механіка (5.5-7 років) 17:00-18:10 | ||||||
Початкова механіка (5.5-7 років) 18:15-19:25 |
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П`ятниця | Субота | Неділя |
---|---|---|---|---|---|---|
Підготовка до школи D (5-7 років) 10:00-11:10 | ||||||
Підготовка до школи A (5-7 років) 17:10-18:20 | Підготовка до школи D (5-7 років) 17:10-18:20 | Підготовка до школи A (5-7 років) 17:10-18:20 | ||||
Підготовка до школи B (5-7 років) 18:40-19:50 | Підготовка до школи С (5-7 років) 18:40-19:50 | Підготовка до школи С (5-7 років) 18:40-19:50 | Підготовка до школи B (5-7 років) 18:40-19:50 |
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П`ятниця | Субота | Неділя |
---|---|---|---|---|---|---|
Програмування та англійська (4-6 років) 14:45-15:10 | ||||||
Програмування та англійська (4-6 років) 17:30-18:40 |
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П`ятниця | Субота | Неділя |
Основи робототехніки (6-8 років) 9:50-11:20 | ||||||
Основи робототехніки (6-8 років) 18:20-19:50 |
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П`ятниця | Субота | Неділя |
---|---|---|---|---|---|---|
Робототехніка Scratch (7-10 років) 11:25-12:55 Кабінет №4 | ||||||
Робототехніка Scratch (7-10 років) 16:40-18:10 | ||||||
Робототехніка Scratch (7-10 років) 18:20-19:50 |
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П`ятниця | Субота | Неділя |
---|---|---|---|---|---|---|
Science (9-12 років) 15:15-17:00 | ||||||
Science (9-12 років) 18:00-19:45 |
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П`ятниця | Субота | Неділя |
---|---|---|---|---|---|---|
Практична механіка (8-9 років) 14:30-16:00 |
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П`ятниця | Субота | Неділя |
---|---|---|---|---|---|---|
Пізнаю світ з Minecraft: EE (7-9 років) 11:20-12:30 | ||||||
Пізнаю світ з Minecraft: EE (7-9 років) 16:50-18:00 | ||||||
Пізнаю світ з Minecraft: EE (7-9 років) 17:00-18:10 | ||||||
Пізнаю світ з Minecraft: EE (7-9 років) 18:30-19:40 |
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П`ятниця | Субота | Неділя |
---|---|---|---|---|---|---|
Програмування з Minecraft: EE (8-11 років) 10:10-11:20 | ||||||
Програмування з Minecraft: EE (8-11 років) 18:20-19:30 |
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П`ятниця | Субота | Неділя |
Робототехніка Mindstorms ч.1 (10-13 років) 13:00-15:00 |