Український проект «Пожежний дирижабль» визнаний найкреативнішим на Всесвітній олімпіаді з робототехніки

Цьогорічна Всесвітня олімпіада з робототехніки проходила в столиці Філіппін Манілі і зібрала понад 1000 учасників з 22 країн світу. Команди-переможці Всеукраїнської олімпіади з робототехніки вже вдруге представляли Україну на цих престижних світових змаганнях.

У регулярній категорії роботи мали відімкнути кодовий замок від воріт, а після цього захопити трофей і доставити його на фініш. Це непросте завдання виконували Олексій Ткаченко та Ліза Шепель під керівництвом Гната Хлєбнікова. Команда склала достойну конкуренцію учасникам, хоч і не ввійшла в трійку кращих.

Завданням у творчій категорії було створення робота,який працює у сфері туризму. Команда учнів у складі Євгена Діомідова та Владислава Заремби під керівництвом тренера Дмитра Кондратенка близько півроку готувала масштабний проект  робота-дирижабля, який патрулює пожежнонебезпечні туристичні зони.

Дирижабль, який патрулює територію, оснащений відеокамерою, дані з якої транслюються в режимі он-лайн на базову станцію. Дирижабль керується ручним пультом, посадка ж здійснюється в автоматичному режимі за допомогою лазерного променя.

Завдяки технологічній довершеності, сміливим програмним рішенням та можливості втілення у реальне життя проект здобув головний приз – кубок  «Найкреативніший робот».

Українські школярі своєю перемогою зробили ще один крок до технічно розвиненого майбуття країни, а Україна - вже вдруге впевнено заявила про себе серед країн, які займають ведучі позиції з робототехніки у світі.

(044) 577-29-00
© ТОВ «vynahidnyk.org» 2016
Всі права застережені. Розробка сайту - Exipilis