STEM Junior (8-9 років)

Опис курсу. STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics) Junior - курс, що поєднує комп’ютерні та природничі науки, проектування та математику, а також сприяє набуттю навичок XXI-го століття – командної роботи, комунікації, роботи над проектами, аналітичного мислення, швидкого пошуку та обробки інформації.

На заняттях STEM junior діти конструюватимуть різноманітні моделі та вирішуватимуть актуальні наукові здачі (наприклад, утилізація та переробка сміття, боротьба з природними катаклізмами, відновлювальні джерела енергії та інше).

Навички та здібності, що розвиваються: за допомогою спеціального програмного забезпечення StoryVizualizer діти набуватимуть практичних навичок роботи з комп’ютером на навчаться робити презентації своїх проектів. Працюючи в командах по 4 учні над одним проектом діти вчитимуться командній роботі та комунікаціям..

Перспективи для дитини: участь у фестивалі FLL junior в рамках фестивалю ROBOTICA.

Вік дітей: 8-9 років;
Тривалість заняття: 1 год 45 хв;
Частота занять: 1 раз на тиждень;
Тривалість курсу: 2 семестри;
Кількість дітей в групі: 8 дітей, командна робота.

 

Готовий проект учні зможуть представити на виставці проектів Junior FLL*.

*Junior FLL – програма, створена з метою залучення дітей віком 8-9 років до вивчення науки та техніки, розвитку вродженої допитливості дітей та спрямування їх діяльності на покращення навколишнього світу.Доступно у студіяхЗаписатись на курси
Мобільний додаток
+380 (44) 490-90-80
© vynahidnyk.org 2008-2019
Всі права застережені. Розробка сайту - Exipilis