Курс «Винаходи людства» (5-6 років)

Опис курсу. Цей курс розроблено для більш досвідчених 5-річних легомайстрів, що прагнуть дізнатись про технічні винаходи різних часів та їх вплив на розвиток людства, походження оточуючих нас речей, дослідити Космос, зберегти нашу планету зеленою та спробувати власні сили у створенні проекту міста майбутнього.

Конструюючи моделі на заняттях у студії, досліджуючи їх, вигадуючи творчі композиції, маленькі учні втілюють свої мрії, оскільки можуть відчути себе і космонавтом, і шукачем підводних скарбів, і захисником природи, і машиністом надшвидкісного електропоїзду.

Усі заняття проводяться у супроводі інтерактивних презентацій, які містять фото та відео матеріали, цікаві завдання та експерименти. Завдяки цьому діти вчаться розуміти основні закономірності облаштування всесвіту, стають більш самостійними та почувають себе справжніми винахідниками і творцями майбутнього.

Навички та здібності, що розвиваються: удосконалення конструкторських вмінь, розвиток усіх пізнавальних процесів – сприйняття, мислення, мовлення, уваги, пам’яті, уяви, просторового орієнтування, формування цілісного світогляду, вміння планувати свою роботу, визначати мету та досягати її, активізація творчості.

Перспективи для дитини: 

  1. Можливість продовжити навчання на наступних курсах «Юні інженери», «Підготовка до школи» та «Робототехніка 2.0;
  2. Участь у конкурсах від ТС «Винахідник»;
  3. Участь у виставці творчих робіт в рамках фестивалю ROBOTICA.
Вік дітей: 5-6 років;
Тривалість заняття: 1 год;
Частота занять: 1-2 рази на тиждень;
Тривалість курсу: 2 семестри;
Кількість дітей в групі: 6 дітей, діти працюють індивідуально;

 

*У Технічній студії "Винахідник" на Окружній, 96, м. Львів діє курс "Юні техніки".Доступно у студіяхЗаписатись на курси
Мобільний додаток
+380 (44) 490-90-80
© vynahidnyk.org 2008-2019
Всі права застережені. Розробка сайту - Exipilis