Підготовка до школи (5-7 років)

Опис курсу. Це  розвивально-пізнавальний курс для майбутніх школяриків, що включає захопливі заняття з математики, логіки,  комунікації та грамоти (навчання читання і підготовка руки до письма).

Усі заняття проходять у супроводі інтерактивних яскравих презентацій, кожна дитина працює з окремим набором деталей та зошитом для виконання практичних і домашніх завдань.

Усі серйозні поняття про числа, цифри, величини, геометричні фігури, простір, час, букви і звуки, слова і речення, причинно-наслідкові зв’язки викладаються у легкій та доступній для розуміння ігровій формі та закріплюються на основі маніпуляцій зі створеними моделями.

Займаючись на курсі, діти зрозуміють закони облаштування всесвіту, відкриють таємниці шкільного приладдя, дослідять будову та природу Землі, потраплять у різні історичні часи, відчують себе справжніми науковцями, спробують себе у ролі фахівців різних професій.

Навички та здібності, що розвиваються: формування цілісного світогляду, розвиток зв’язного мовлення, збагачення словника, навчання читання, робота над граматичною правильністю мовлення, підготовка руки до письма, ознайомлення з математичними поняттями (кількість і лічба, геометричні фігури, величини та способи їх вимірювання, уявлення про простір і час), вправляння у розв’язанні прикладів і задач, розвиток логічних операцій мислення (систематизація, класифікація, порівняння, узагальнення), відповідальності, самостійності, вміння працювати у команді. 

Перспективи для дитини: 

  1. Можливість продовжити навчання на наступних курсах «Робототехніка 2.0» та «Захоплива математика».
  2. Вступ до Inventor School поза конкурсом.
  3. Участь у конкурсних заходах від ТС «Винахідник».
  4. Участь у виставці творчих робіт в рамках Фестивалю ROBOTICA.
Вік дітей: діти віком від 5 до 7 років, що вступатимуть у наступному році до школи;
Тривалість заняття: 1 год. 10 хв;
Частота занять: 2 рази на тиждень;
Тривалість курсу: 2 семестри;
Кількість дітей в групі: 6-8 дітей.Доступно у студіяхЗаписатись на курси
Мобільний додаток
+380 (44) 490-90-80
© vynahidnyk.org 2008-2019
Всі права застережені. Розробка сайту - Exipilis